Autorius Tema: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo  (Skaityta 13785 kartus)

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo
« Atsakymas #15 Įrašytas: Birželio 02, 2014, 09:34:10 am »
Tai diržą uždėjai normaliai ar bandai kitur sliekų ieškot?

Neprisijungęs Bajeris

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo
« Atsakymas #16 Įrašytas: Birželio 04, 2014, 22:29:39 pm »
Na esu pakankamai tikras, kad dirzas uzdetas gerai, beje jei butu dirzas tai kodel masina ispradziu netrauke vapse o pravaziavus kokius 300km masina pradejo traukti normalei tik kartais subukeja.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 05, 2014, 02:10:39 am sukūrė Bajeris »

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo
« Atsakymas #17 Įrašytas: Birželio 10, 2014, 15:29:24 pm »
Keisk kuro filtra,mano tokie patys simptomai buvo.Isleki lenkt masina-gazas dugnas o pagreicio nera,net sikna sedyne kramto,kai fura prieky  :D Filtras buvo apynaujis ,pravaziuota max 5k kilometru.Beje filtras buvo KNECHT firmos.Pakeiciau i stc pigesni ir pamirsau beda.O siurblio mietke ir pas mane nesuejo,kaip kad turetu,bet CR sistemoj tai  nieko nereiskia.Pvz psa varikliuose net nebuna mietkes ant siurblio skyvo

Neprisijungęs Bajeris

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo
« Atsakymas #18 Įrašytas: Liepos 22, 2014, 15:36:42 pm »
Na
Keisk kuro filtra,mano tokie patys simptomai buvo.Isleki lenkt masina-gazas dugnas o pagreicio nera,net sikna sedyne kramto,kai fura prieky  :D Filtras buvo apynaujis ,pravaziuota max 5k kilometru.Beje filtras buvo KNECHT firmos.Pakeiciau i stc pigesni ir pamirsau beda.O siurblio mietke ir pas mane nesuejo,kaip kad turetu,bet CR sistemoj tai  nieko nereiskia.Pvz psa varikliuose net nebuna mietkes ant siurblio skyvo
Apie Knecht filtrus jau senokai girdejas kad ju nelabai galima deti, nes pas juos kuro paemimo angos kazkokios itin siauros, mazos todel siurblys nesugeba parsitraukti kuro, beje atjungus nuo siurblio kuro temperaturos davikli (atjungus fyske) masina atsigauna, tad cia filtras tikrai nemanau, kad kazka keicia :)
Siai dieniai problemos beveik nesijaucia (arba as jau pripratau) manau vaziuosiu kol islys kazkas iki galo :) Aciu uz pagalba :)

Neprisijungęs MAIKIS

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 266
  • www.latransa.lt
    • Latransa
Ats: Netraukia po dirzu ir voztuvu gumeliu keitimo
« Atsakymas #19 Įrašytas: Liepos 31, 2014, 21:17:51 pm »
Busi in Vilnius prilek padesiu kaina ~80Lt  ;)
Toyota Higlander
Toyota Prius
Toyota yaris Verso x2vnt
Toyota yaris
Lexus is200
Lexus Gs300
Honda crx Del sol
ZAZ 968M
www.latransa.lt