Autorius Tema: LC 150 60th Anniversary  (Skaityta 17106 kartus)

Neprisijungęs LC150

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #15 Įrašytas: Liepos 24, 2014, 18:49:19 pm »
Ar tai svarbu??   (8-)
Jei atsakymas butinas, tada iki 2 kartu per 3 metus.  :)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #16 Įrašytas: Liepos 24, 2014, 20:22:48 pm »
Nebutinas, siaip smalsu. Kaip stovi bane tokia masina :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #17 Įrašytas: Liepos 24, 2014, 23:34:15 pm »
Sanaudos pagal kompa ar pagal uzpylimus?
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs remyz

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjo 06, 2014, 07:39:51 am »
Mazos sanaudos. Kiek kilovatu variklis ? Man iseina 10-11 l./100. Vazineju dauguma uzmiestyje. Kebulas 3 duru.

Neprisijungęs Maksimas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodžio 20, 2014, 18:12:22 pm »
Sveiki,
as naujokas klube. LC150 pilnos komplektacijos, automatas, dyzelis, pirktas Mototojoj Vilniuje.
..

Kas yra pilna komplektacija? Ar yra KDSS ? Ji verta savo pinigu? Ar yra klimatas gale?

Kazkaip man atrodo, kad Lietuvoje oficialus atstovai nelabai parduoda pilnas komlektacijas, tokias kaip TECH edition.

Gal kas zino, kur surenka 150 modeli? Is kokios gamyklos vaziuoja i Europa. Ar gali buti, kad RUS, Vladivostoke?

Neprisijungęs LC150

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 28, 2017, 11:18:33 am »
As postinau apie LC150 prie nuvaziuotu 70000km, koks puikus pasirinkimas, kaip jis atitinka visus poreikius, atsizvelgiant i supancia aplinka.  Dabar jau nuvaziaves 165000km ir galiu pasakyti, kad turejau viena rimtesni gedima, tai bunant isvykus i uzsieni, dingo krovimas ir pradejo mirineti akumuliatoriai. Man buvo sokas, kad apie gedima suzinojau tik neuzsivedes masinos ryte. Nebuvo jokios avarines indikacijos!  Pliusas tame, kad labai sunkinanciom aplinkybem, uzvedus nuo laidu, masina parveze mane iki namu serviso kiemo (ir galutinai uzsilenke).  Gedimas - generatoriaus sankaba. Nauja originali detale kainuoja virs 500Eur.  Teko imti replika ir kolkas apie 20000km nuvaziuotu be jokiu problemu.
Ruosiu auto aptarnavimui, tai turiu tris nereiksmingus nusiskundimus: bilda vaziuokle (aukstyn zemyn), tai bus stabilizatoriu gumytes. Garsiai dirba salono ventiliatorius ir pradejo strigineti bagazines duru rankena. Viskas. Daugiau nieko.
Vis dar esu patenkintas modeliu  :)

Neprisijungęs LC150

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodžio 02, 2017, 23:28:27 pm »
Kas yra pilna komplektacija? Ar yra KDSS ? Ji verta savo pinigu? Ar yra klimatas gale?

Kazkaip man atrodo, kad Lietuvoje oficialus atstovai nelabai parduoda pilnas komlektacijas, tokias kaip TECH edition.

Gal kas zino, kur surenka 150 modeli? Is kokios gamyklos vaziuoja i Europa. Ar gali buti, kad RUS, Vladivostoke?

Atsakau, jei vis dar aktualu: KDSS yra, yra pilnai viskas, isskyrus stoglangi. Ir sedynes 7 vietu, elektrines ir kondikas atskiras gale.
Land Cruiser'ius Toyota isskirtinai renka tik Japonijoje.
Iki siol jokiu gedimu, tik aptarnavimai.

Neprisijungęs LC150

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodžio 02, 2017, 23:31:53 pm »
Nebutinas, siaip smalsu. Kaip stovi bane tokia masina :)
Normaliai stovi, tik reikia iprast laikyti distancija :) Vistik 3t beveik.
Labai dideliam norui yra sport rezimas. Pakaba sustandeja dar. Nors man visalaika uzteko adaptyviosios programos, kur pati prisitaiko prie kelio kokybes.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: LC 150 60th Anniversary
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodžio 03, 2017, 09:42:00 am »
Kad tas Sport tik greičių dėžes nustatymai ir KDSS stabilizatorius sustandina, kad į posūkį nepavirstum :D šiaip šudo gabalas tas Sport tokiai mašinai nereikalinga opcija, nes su ją reikia po mėšlynus važinėtis, o ne dugnais keliuose lėkti :)