Skelbimai > Paslaugos

Diagnostika savomis rankomis

(1/6) > >>

ketvirtasis:
Yra plovyklos "plaunu pats" yra dar visokių velnių kuriuse pats kažką daraisi. Tai va siūlau pasidaryti diagnostiką pačiam.
Jums reikės:
1. savo automobilio
2. šiek tiek EN kalbą suprasti
3. ir čekiuką (ar kitą dokumentą) iš banko, kad parėmėt toyotaclub.lt puslapį
Už tai laikinam vartojimui gaunat "šiokį tokį" OBD2 skanerį (naujas), maigot ir patys skaitot savo gedimus. Kad nebūtų liūdna maigyti
"TAURO GIRA"

Tai ne komercinis pasiūlymas, o pagalba klubo nariams, savo ruožtu jie paremia mūsų klubą.
Rėmimas daromas ne tik banko pavedimais, bet ir trumpomis žinutėmis tai galima atlikti ir bevartojant "TAURO GIRĄ" man matant.

toyrob:
 respect uz klubo remima (y)

kapsis:
o gal i GMeeta su skaneriuku kartu atleki ? (aisku ir be jo laukiamas, bet cia siaip mintis tuo paciu.....)    ir visi norintys prasiskenuoti  meete sudalyvauja :)  o ir tarp senuju dalyviu atsiras ne viena norintis prasiskenuoti klaidas :)

ketvirtasis:

--- Citata iš: kapsis  Gegužės 27, 2014, 00:34:34 am ---o gal i GMeeta su skaneriuku kartu atleki ? (aisku ir be jo laukiamas, bet cia siaip mintis tuo paciu.....)    ir visi norintys prasiskenuoti  meete sudalyvauja :)  o ir tarp senuju dalyviu atsiras ne viena norintis prasiskenuoti klaidas :)

--- Baigti citatą ---
Meetuose, gimtadieniuose (toks juk daromas pavasarį) anksčiau dalyvavom su visa šeima labai aktyviai. Klubo vėliavėles (prisidėti prie prjiekto), lipdukus irgi teko platinti. Tiesiog nutarėme pasitraukti, pereiti į virtualų dalyvvimą (dėl tam tikrų priežasčių).
Tad pasakysiu ačių, bet ne,

kapsis:

--- Citata iš: ketvirtasis  Gegužės 27, 2014, 09:36:10 am --- Meetuose, gimtadieniuose (toks juk daromas pavasarį) anksčiau dalyvavom su visa šeima labai aktyviai. Klubo vėliavėles (prisidėti prie prjiekto), lipdukus irgi teko platinti. Tiesiog nutarėme pasitraukti, pereiti į virtualų dalyvvimą (dėl tam tikrų priežasčių).
Tad pasakysiu ačių, bet ne,

--- Baigti citatą ---
kiekvieno laisva teise rinktis :)   is  visu pasakojimu kiek tenka girdeti ir dometis apei klubo praeiti , daug kam , kas  buvo anksciau aktyvus , kazka organizavo,  kantrybe  pasibaigdavo mazdaug po triju metu  (+)  man irgi jau treti eina......  nieko gero  :D   
 ta ka chebryte kur gaut skaneriuka zinot :)  klubui paramos irgi labai reikia :)  prasom pasinaudoti pasiulymu.....

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją