Skelbimai > Paslaugos

Diagnostika savomis rankomis

<< < (6/6)

ketvirtasis:
Yra plovyklos "plaunu pats" yra dar visokių velnių kuriuse pats kažką daraisi. Tai va siūlau pasidaryti diagnostiką pačiam.
Jums reikės:
1. savo automobilio
2. šiek tiek EN kalbą suprasti
3. ir čekiuką (ar kitą dokumentą) iš banko, kad parėmėt toyotaclub.lt puslapį
Už tai laikinam vartojimui gaunat "šiokį tokį" OBD2 skanerį (naujas), maigot ir patys skaitot savo gedimus. Kad nebūtų liūdna maigyti
"TAURO GIRA"

Tai ne komercinis pasiūlymas, o pagalba klubo nariams, savo ruožtu jie paremia mūsų klubą.
Rėmimas daromas ne tik banko pavedimais, bet ir trumpomis žinutėmis tai galima atlikti ir bevartojant "TAURO GIRĄ" man matant.

RDeEsser:

--- Citata iš: robertas1993  Balandžio 14, 2015, 21:31:45 pm ---Sveiki, gal kas turi teachstream programa toyotoms  su mini vci draiveriu kaip nuotraukoj, ir kad tiktu windows 8?  :)

--- Baigti citatą ---
Ir dar 64bit kogero?Nerasi tu to draiverio,čia iš esmės daroma viskas rankutėm (sukuriami tam tikri aplankai ir ten sukeliami draiverio failai),na neesmė nes taip daroma kai norima paleisti ant Win7.Ant win 8 nežinau kaip galima priversti dirbti tą daiktą.Aš asmeniškai esu prieš win8 ir niekados jų nebenaudosiu.

ketvirtasis:
Irgi ne bėda yra laptopas su WinXP išvis pasaka. Patiko man XP, gaila šitam stacionariam kompui jų negaliu naudoti. :-/

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją