Bendra > Kelionės su Toyota

Bėdos Pragoje

(1/4) > >>

Snake_LT:
Sveiki,


Atlekiau iki Pragos. Keliones pabaigoje pastebejau, kad pradedant vaziuoti girdisi kartais toks nelabai malonus trinties ar girgzdejimo garsas. Letai stabdant cypia. Palietus ratus priekinius silti abeji.
Pries kelione nuvariau i servisa. Prapurte visa vaziuokle, stabdzius ant stendo patikrino. Ratu nueme nebuvo. Pasake, kad nera prie ko prisikabinti. Priekines stabdziu kaladeles keistos pries metus. Pries kelis menesius pakeisti priekyje supportai abiejose pusese, nes buvo uzkepe.
Gal kas buvote susidure su panasiom problemom? Gal galit ka patarti? Kur kreiptis, kad kelniu nenumautu? Gal koki servisiuka zinote, kur galima rusiskai susikalbet? Bijau, kad angliskai galiu nesugebet isaiskint ko noriu.
Pragoje busiu dar pora dienu.  :(

Saulius SSS:
Vasarą ratai šilti -nieko tokio. Svarbu,kad nebūtų karšti. Gal akmenukas ilindo prie kaladėlių...

Snake_LT:
Nuvariau i servisa. Nueme rata, paziurejo. Sako, stabdziu cilindrai grybauja. Sorry, sako, neturim reikalingu irankiu, detaliu, varyk i Toyota atstovybe. Tai ir atvariau. Sedziu dabar pas juos ir rasau, kol masina tvarko.
Paklausiau kiek gali kainuot. Sako apie 2000 kronu. Ziuresim, kai pabaigs.  :(
O ratai ne tik silti, bet dar kazkokias suodziais apejo.

Saulius SSS:
Suodžiai tai kaladėlių medžiaga.  Tai gal kaladėlės sudilo iki metalo,kad pradėjo girgždėti.

sinkleris:
Asmeniškai manau nebūčiau ieškojęs problemų, jei ratai nekaista tai tas cypsėjimas nieko tokio, blogiausiu atveju jei klynija suportas ir ratas kaista, tada:  Nuimi ratą, atlaisvini kaladeles kiek įmanoma sustumdamas cilindriuką ir užspaudi šlangelę kur eina į rata, toliau gali lėkt su vėjeliu stabdydamas  trim ratais :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją