Bendra > Kelionės su Toyota

Bėdos Pragoje

<< < (2/4) > >>

Snake_LT:
Sveiki,


Atlekiau iki Pragos. Keliones pabaigoje pastebejau, kad pradedant vaziuoti girdisi kartais toks nelabai malonus trinties ar girgzdejimo garsas. Letai stabdant cypia. Palietus ratus priekinius silti abeji.
Pries kelione nuvariau i servisa. Prapurte visa vaziuokle, stabdzius ant stendo patikrino. Ratu nueme nebuvo. Pasake, kad nera prie ko prisikabinti. Priekines stabdziu kaladeles keistos pries metus. Pries kelis menesius pakeisti priekyje supportai abiejose pusese, nes buvo uzkepe.
Gal kas buvote susidure su panasiom problemom? Gal galit ka patarti? Kur kreiptis, kad kelniu nenumautu? Gal koki servisiuka zinote, kur galima rusiskai susikalbet? Bijau, kad angliskai galiu nesugebet isaiskint ko noriu.
Pragoje busiu dar pora dienu.  :(

arunaskeras:
Jo su vejeliu i pirma griovi

eceris:

--- Citata iš: sinkleris  Liepos 03, 2014, 16:18:00 pm ---Asmeniškai manau nebūčiau ieškojęs problemų, jei ratai nekaista tai tas cypsėjimas nieko tokio, blogiausiu atveju jei klynija suportas ir ratas kaista, tada:  Nuimi ratą, atlaisvini kaladeles kiek įmanoma sustumdamas cilindriuką ir užspaudi šlangelę kur eina į rata, toliau gali lėkt su vėjeliu stabdydamas  trim ratais :)

--- Baigti citatą ---
   isivaizduojat save lekiant 140 magistrale, su stabdančiu 1 priekiniu ratu? nuo čekų Ostrava ir lenkų Čestachova magistralė nauja ir leidžiamas greitis 140.... gryžau prieš pora savaičiu iš tų kraštų...
 

Snake_LT:
Tai kad kaito abu ratai. Cilindrai stabdziu kazkodel atgal nesueina ir uzspaustos kaladeles visa laika. Toyotos atstovybeje isvale stabzdius, dapyle litra tepalo, nuplove masina, sutikrino ir sutvarke slegi ratuose ir paleido. Sumokejau 1000 kronu. Parvaziavau apie 15 km, palieciu ratus, o tie karsti kurvos. Tai dabar nezinau, ka daryti. Bandysiu vaziuoti iki ceku rojaus (~100 km i viena puse). Ziuresiu, kaip masina elgiasi. Jei labai kais, reiks vel pas tuos toyotininkus varyt ir reikst pretenzijas.
Siaip su stabdymu problemu nera. Tik rieda prasciau ir kuro daugiau ryja. Kaladeliu dar ~ 4 mm mesos yra.  :think:


Kokios gali buti pasekmes, jei bandysiu taip i Lietuva gryzineti? Padangos nesusilydys?

MindaugasB:
O tai kuria vieta ratu tu lieti, kad jie karsti?

Venza:
 Gal tau tik paranoja kazkokia?Vasara,vaziuoji kalnuota vietove,daznokai pastabdai,tai ir karsti ratai gal?Ar smirda stabdziu kaladelem padegusiom ir diskai apspjovus cirskia?Diskai melynuoja?Pasikelk rata ant domkrato ir pasuk,matysi ar uzspaustas.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją