Keleiviniai > Carina

carina e 1.8 kartais nesikuria

(1/1)

m4nt45:
Sveiki...
Turiu beda. Nupirkau carina ir zodziu.. uzeina toks zajobas kaip kad vienas cilindras nedirbtu.. bet laidus nuo zvakiu numauni tai atrodo visi 4 dirba
Ir visai nenori kurtis kai uzeina durnumas.. reikia labai ilgai sukt ant starterio toks jausmas butu kad kibirksties nera ir biski benzu pasmirsta kol uzsikuria... ziurejau kibirkstis yra.

Nelabai suprantu kame saknys.. simptomai vienas kitam priestarauja.. gal kas ka panasaus turejot

m4nt45:
Oi...
Masina carina 98 1.8 benzinas

sinkleris:
Gali būtų paskirstytojas ir/arba dangtelis, bet tai tik spėjimas simptomai labai panašūs. Kuriant neduoda kibirkties (smirdi benzas), kai sukontačina - užsikuria kibirkštis yra. Pabandyk nuimt dangtelį ir pažiūrėk ar apanglėjęs pabandyk pravalyt dar su kokia VD prapurkšk, nors tiksliausiai gali patikrinti tik pakeitęs nauju, nes gali būti kad pramuštas dangtelis ir vizualiai to nepastebėsi.

m4nt45:
Nu nebent kur itrukes... bet siaip buvau nuemes... svaru vidui nepriekaistingai

Bet va kad tuo metu kai nenorejo kurtis ziurejau..  kiburkstis buvo

Saulius SSS:
Dangtelį tikrink tamsoj. Matosi jei pramuštas.Dar begunokas. Tai tokiai mašinai gal turėtų komutatorius stovėti? Jis būna dažniausiai prie babinos. Bet čia dažniausiai visiško nesikūrimo priežatis. Gali būti išdilusi paskirstytojo ašelė ir kliba į šonus. Aišku geriausia būtų keisti tuos dalykus nuo kito veikiančio variklio ir žiūrėti.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją