Autorius Tema: bildukai pas verso  (Skaityta 18969 kartus)

Neprisijungęs filtras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
bildukai pas verso
« Įrašytas: Liepos 12, 2009, 10:03:58 am »
sveiki all, kas vazinejat su versiukais :)
gal pas ka nors irgi uzsiveise bildukai kazkur gale? toks vaizdas kad is po tu sulankstomi sedyniu, visi tie laikikliai ir rankeneles kur sedynes fiksuojas prie kebulo, turi nedideli laisvuma. vakar puse dienos bandziau tai paverzti kazka, tai uzkisti koki medziagini paduka kad kuo maziau laisvumo butu is tu sedyniu. bet toks vaizdas kad vos vos kazka isspaudziau. cia pas mane viena taip ar ir pas kitus? ypac ant duobetu keliu jaucias, ant tiesaus viskas ok. toks vaizdas kad truksta standumo, desinei su vidurine sedyne sukibimo, nes ten jokio nera padaryta. o gal is vis ne ten beda?

Neprisijungęs cu

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 256
bildukai pas verso
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 13, 2009, 10:30:15 am »
pas man panašiai su avensiu liftbeku, tik kad svirplys apsigyveno:)

per didesnes duobes girgžt girgžt. ilgai ieškojau ir beveik radau - perdėjau dnakratą, raktus kitaip. kad kuo mažiau trintųsi ir metalas į metalą liestusi - sumažėjo, bet vistiek kažkas girgžda. kai pakrauta - visai nieko nesigirdi - kai vienas važiuoji, kartais panervuoja:@
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 13, 2009, 10:30:52 am sukūrė cu »

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
bildukai pas verso
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 12:06:19 pm »
O taip, turiu ir aš šią bėdą, pas mane truputėlį sėdynė aplūžusi yra, tai maniau, kad jinai ten bilda, bet pasirodo, kad ne tik aplūžimas čia kaltas ;) kai nervai stabilūs kažkaip nebekreipiu dėmesio, bet kai nervinga diena, o dar tas bildukas, tai hrmmmm... malonumo nekelia :)

Neprisijungęs mmersass

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 648
bildukai pas verso
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 12:10:12 pm »
ir pas mane liftbeke gale barska, bet as jau pripratau tai jau lig ir negirdziu :)
'05 Avensis 2.0 D4D TSpirit

Neprisijungęs modeliuka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 597
  • kai nuvažiuoja stogas atsiveria dangus
bildukai pas verso
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 12:31:45 pm »
kaip ten sakoma, pasigarsink radiją ir visi bildesiai išnyks ;)
Modeliuka

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
bildukai pas verso
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 12:32:04 pm »
O man tai kartais baisiai norisi sutvarkyt tą bildėjimą, nes vistiek norisi važiuot su mašina, o ne skarbonke ;D

Neprisijungęs modeliuka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 597
  • kai nuvažiuoja stogas atsiveria dangus
bildukai pas verso
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 12:38:42 pm »
nu jei man tvarkyt, tai reiktų galinių durelių lupti apsaugas, nes kažkur langas traška braška, jei važiuoji pradarius. galinis langas irgi pradėjo momentais čirkšti per kokius nelygumus važiuojant.
aš jau tuose mechanizmuose neturiu žalio supratimo, tai ir nekišu nagų. o ką nors prisiprašyt, kad ten tvarkytų irgi sudėtinga, nes negaliu koknkrečiai nurodyti kas ten man nervus gadina.
Modeliuka

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
bildukai pas verso
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 15:24:00 pm »
O beje, "kaip ten sakoma, pasigarsink radiją ir visi bildesiai išnyks" tai vėlgi bėda, kai garsiau klausau muzikos kažkas čirškia dešinės pusės priekinėj kolonėlėj, matomai neišneša garso... buvau mąsčius apie geresnę aparatūrą, bet mąstymai liko mąstymais.. ;)

Neprisijungęs Edvatronas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 760
bildukai pas verso
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 15:53:46 pm »
Citata
Ingrida parašė:
O beje, "kaip ten sakoma, pasigarsink radiją ir visi bildesiai išnyks" tai vėlgi bėda, kai garsiau klausau muzikos kažkas čirškia dešinės pusės priekinėj kolonėlėj, matomai neišneša garso... buvau mąsčius apie geresnę aparatūrą, bet mąstymai liko mąstymais.. ;)


3 variantai:
1. arba pati kolonele neisnesa tokio garso.
2. sugedusi pati kolonele ir uztat traska.
3. Traska kazkas kas rezonuoja.

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
bildukai pas verso
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 16:20:03 pm »
Supratau ;) reiks gal paprašyt, kad paardytų, pažiūrės koks ten biesas įsitaisė.

Neprisijungęs dezpect

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
bildukai pas verso
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 08, 2010, 20:29:06 pm »
Pas mane irgi buvo (tikiuosi jog buvo), kad gale bilda kažkas važiuojant duobėtu keliu. Šiandien gale stabilizatoriaus gumas pakeitė, tai atrodo, kad tas bildėjimas lyg ir dingo.

Neprisijungęs kubilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 354
bildukai pas verso
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 09, 2010, 20:03:32 pm »
viska isimk is bagazines , sedynes, domkratus ir t.t.  ir idejes po 1na atgal pervaziuok. tikrai puses to nereiks ka išemei. o tuo paciu pamatysi (t.y) isgirsi koki daikta sugrazinus atgal i salona atsirado grrrr;)

Neprisijungęs filtras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
bildukai pas verso
« Atsakymas #12 Įrašytas: Birželio 24, 2010, 16:41:51 pm »
buvau cia senokai praieskojes kame saknys. ir radau :) biski apmazejo, bet iki galo ir nesusitvarke.
o bilda spyruokle kairej pusej, gale. stipriai pasilenkus matosi, tokia oranzine, kaip issiaiskinau, stabdymo stipruma reguliuoja. is esmes nesupratau kam jinai ten reikalinga, bet nedrisau nuimti :) idejau saiba prie sarnyriuko, ir ikisau gumyte i skylute kur pagaliukas ieina :D apmazejo, retkarciais pasigirsta, bet dabar jau geriau.
gali buti ir kitiems yariams tas pats, nes ten tokia plastmase prasimalus, ir strypelis i joje plakasi bildedamas.

ingrida, paprasyk kad kas paziuretu, jauciu ir pas tave ten pat bildukas :) pakelus ant donkrato galini kairi rata, matysis oranzine spyruokle, vidurj strypelis, jis ir plakasi.

http://img21.imageshack.us/img21/4900/20100411002.jpg
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 24, 2010, 16:51:17 pm sukūrė filtras »

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
bildukai pas verso
« Atsakymas #13 Įrašytas: Birželio 24, 2010, 19:31:54 pm »
Dėkui, pasakysiu saviškiam, kad pažiūrėtų šį reikalą. :)

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
bildukai pas verso
« Atsakymas #14 Įrašytas: Birželio 24, 2010, 20:20:07 pm »
Citata
dezpect parašė:
Pas mane irgi buvo (tikiuosi jog buvo), kad gale bilda kažkas važiuojant duobėtu keliu. Šiandien gale stabilizatoriaus gumas pakeitė, tai atrodo, kad tas bildėjimas lyg ir dingo.


Kur keitė, kas keitė, kiek kainavo? Prašom smulkiau.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D