Vienatūriai > Avensis Verso

Centrinis užraktas

(1/2) > >>

Raimis68:
Sveiki. Atsirado problemėlė su durų užrakinimu. Su rakteliu atsirakina ir užsirakina tik bagažinė ir vairuotojo durelės, visa kita užspaudžiama?atspaudžiama rankomis. Klausimėlis: kaip (ar įmanoma iš viso) pataisyti varikliukus, ar jie keičiami (jai taip, tai kokia kaina) - gal kas susidūrėt. Sako, kad tai viena iš AV ligų.

Mira:

--- Citata iš: Raimis68  Rugpjūčio 27, 2014, 22:40:38 pm ---Sveiki. Atsirado problemėlė su durų užrakinimu. Su rakteliu atsirakina ir užsirakina tik bagažinė ir vairuotojo durelės, visa kita užspaudžiama?atspaudžiama rankomis. Klausimėlis: kaip (ar įmanoma iš viso) pataisyti varikliukus, ar jie keičiami (jai taip, tai kokia kaina) - gal kas susidūrėt. Sako, kad tai viena iš AV ligų.

--- Baigti citatą ---

pradžiai reikia išardyti duris ir pažiūrėti kame bėda, dėl ko neveikia

pakeisti varikliukus visada spėsite

Naitras:
Sveiki man irgi tokia pati probleme atsirado su AV. irgi ieskau sprendimo, idomu kaip patikrint isemus varikliuka ar tikrai jis?

Mikola:
Realiai bus pasibaigę varikliukai.
Iš dėvėtų galima rast bet būtent AV sunku.
Sprendimas yra pirkti betkokį toyotos užrakto mechanizma (Plasmasės gabalas su kontaktais ir svirtimis ) gražiai atidaryti ir pakeisti patį varikliuką.   Fotkėj galinių dūrų išardytas mechanizmas. keisti reikia varikliuką su slieku.

Darbo eiga:
Nuimti durų panelė, išimti langą, išimti lango kreipiančiają dengenčią spyną, išimti spyną, nuo spynos nusukti užrakto mechanizmą, jį sutvarkyti(pakeisti varykliuką, suklijuoti mechanizmą) ir atbuline seka viską surinkti.

Jei tuo metu kai bus išimtas langas per daug pakelsite lango pakėlimo mechanizmą, nusimuš automatinio lango uždarymo ribos.
 Simptomas kad taip įvyko: automatiškai uždarius langą jis vel atsidaro iki puses.
Gydymas: išimti lango pakėlimo mechanizmą, nuimti varikliuką ir pajunti prie fiškės ir leisti pasisukti  kokias 5 sek (manualas rašo kad 6-10 apsisukimų) kryptis turėtų būti i viršų. atjungus nuo fiskės uždėti ant mechanizmo, kad panašiai būtų per vidurį dantračio. sumontuoti pakėlėja į duris įdėti stiklą. tada pakelti stikla iki viršaus, po to nuleisti iki apačios. taip padariu 3 kartus langas tuėtu būti išsimokęs savo naujas ribas. jei po šios proceduros automatiškai uždarant langą jis atsidaro iki puses procedura(išimt, prasukti, idėst, apmokyt) reikia pakartoti. Jei automatiskai po apmokymo nekylas langas iki viršaus palaikyti nuspaudus aukštyn kokias 10s.daugiau fotkiu rasit http://forum.ih8mud.com/threads/door-lock-actuator-replacement.237827/

nmeras:
Na nezinau, keiciau priekiniu abieju duru uzrakinimo varikliukus tai lango nereikejo isimt :) o vairuotoju duru nuo picnic tiko varikliukas, o i keleivio is rav4 :P

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją