Vienatūriai > Avensis Verso

Centrinis užraktas

<< < (2/2)

Raimis68:
Sveiki. Atsirado problemėlė su durų užrakinimu. Su rakteliu atsirakina ir užsirakina tik bagažinė ir vairuotojo durelės, visa kita užspaudžiama?atspaudžiama rankomis. Klausimėlis: kaip (ar įmanoma iš viso) pataisyti varikliukus, ar jie keičiami (jai taip, tai kokia kaina) - gal kas susidūrėt. Sako, kad tai viena iš AV ligų.

vytulis:
Apturejau toki pati malonuma tvarkant centrinio duris, keiciau tik motoriuka. Pirkausi varikliuka FC280PC is kinieciu tinkamos formos su netinkamos formos ir ilgio velenu. velena apsizulinau su smirgeliu. tiesa varikliukas veike "atvirksciai" (atrakinant uzdarydavo spyna, uzdarant centriniu - atidarydavo), tai laidus + su - maitinime sukeiciau ir viskas suveike. gavau pasikrapstyti ardant duris, bet malonumas sutvarkius atpirko viska.

Grakum:
 Sveiki  su Naujaisiais metais.
 Gal kas buvo su tuo susidūręs. Vakar atsirado problema su centriniu užraktu. Iš pradžių pradėjo nereaguoti pultelis ant rakto dabar kai atidariau duris savaime užsidaro centrinis užraktas. Dar prie to pačio pradėjo degti duru lemputė ant skydelio labai neryškiai. Bet kai atidarai duris šviečia ryškiau.
Gal kas žino Kur randasi centrinio užrakto  valdymo blokas?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją