Autorius Tema: Avensio D4D purkstukai  (Skaityta 241202 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Avensio D4D purkstukai
« Atsakymas #480 Įrašytas: Spalio 17, 2023, 20:16:42 pm »
norma +-3
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs energiee

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
Ats: Avensio D4D purkstukai
« Atsakymas #481 Įrašytas: Sausio 11, 2024, 13:52:14 pm »
Sveiki. Kas kiek laiko reikia keisti purkštukų varines tarpines? Buvo pakeistos originaliomis prieš 200k km.

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Avensio D4D purkstukai
« Atsakymas #482 Įrašytas: Sausio 11, 2024, 14:08:52 pm »
Aš asmeniškai keičiu tada, kada matosi, kad purkštukai apsinešę salerka, nematau reikalo keisti, jei purkštukai sausi, o po tiek prisuktų kilometrų, geriau imti karterį ir prasiplauti tepalo paėmimo sietelį,bet ir jei keisi purkštukų šaibas, tai ir karterį reik imti ir prasiplauti ką jau minėjau. 

Neprisijungęs energiee

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
Ats: Avensio D4D purkstukai
« Atsakymas #483 Įrašytas: Sausio 11, 2024, 16:51:07 pm »
Na pas mane jie gana apsinešę. Dabar turėjau problemą, kad vieno purkštuko vamzdelis buvo nusilenkęs ir leido dyzelį. Bet galvoju ir dėl tarpinių. Kiek žinau, kad ten jų liga ir originalias būtinai reikia keisti, bet galvoju ar pakeitus, reikia kas kažkiek kilometrų keisti papildomai. Nes dabar buvau tepalo įpylimo dangtelį atsukęs, tai jis gerokai šokinėja, tepalas kiek taškosi ir toks gana keistas kvapas, tik nesupratau ar čia išmetamųjų dujų ar šiaip kažkoks. Tai ir galvoju, ar verta jas keisti ar ne.

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Avensio D4D purkstukai
« Atsakymas #484 Įrašytas: Sausio 11, 2024, 21:49:42 pm »
Purkštukų šaibos visų dyzelių liga, ateina laikas kai reik jas keisti, taip varines šaibas keisti reik tik originaliomis ir praveiberiuojant purkštukų lizdus, bei ir pravalant tepalo paėmimo sietelį, kitaip darbai ir pinigai bus išleisti vėjais, kas liečia dėl tepalo dangtelio šokinėjimo, pas mane irgi gan aktyviai šokinėja, tepalas irgi kažkokiu svilėsiu smirdėjo, kol paskutinius tris keitimus nepradėjau pilti Liqui moly