Autorius Tema: Išdegė žibintų reflektoriai  (Skaityta 346100 kartus)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #45 Įrašytas: Lapkričio 03, 2010, 10:15:35 am »
Nekelk... Geriau xenon susidek.....

Neprisijungęs Anciux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #46 Įrašytas: Lapkričio 03, 2010, 11:23:25 am »
Tai kad pas mane orginalus Xenonai yra ir kairys beveik visai nesviecia ten ir pakelus nieks nepadetu. Is pradziu galvojau kad lempute i pabaiga, nusipirkau pasikeiciau tas pats... Tai dabar galvoju faras pasikeist, bet ar paskui vel nebus tas pats?

Neprisijungęs mmersass

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 648
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #47 Įrašytas: Lapkričio 03, 2010, 11:35:46 am »
Gali but pats lesis kaltas, pas mane irgi desines puses silpniau sviecia, nors isemus lempute ziebia kaip reikiant, pas mane xenon, sake jei butu paprasta tada norm butu.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 03, 2010, 11:36:51 am sukūrė mmersass »
'05 Avensis 2.0 D4D TSpirit

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #48 Įrašytas: Lapkričio 03, 2010, 13:30:24 pm »
Citata
Anciux parašė:
Tai kad pas mane orginalus Xenonai yra ir kairys beveik visai nesviecia ten ir pakelus nieks nepadetu. Is pradziu galvojau kad lempute i pabaiga, nusipirkau pasikeiciau tas pats... Tai dabar galvoju faras pasikeist, bet ar paskui vel nebus tas pats?

Kai manes nebetenkins apsvietimas, pirksiu paprastus zibintus, bet su lesiais. Grusiu i juos xenon ir velniai nemate, pora metu neturetu jokiu bedu buti. Nemanau, kad kazkas blogai ten su jomis bus. Apiplovejai yra, varikliukai auksti sureguliuos, o tai, kad keli zenkliukai skirsis, velnip juos :) Pasikeisiu, po Technikines, kad nerupetu tas klausimas pora metu...
Nes nauji, originalus xenon zibintai apie 2000 litu kainuoja....

Neprisijungęs aviko

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 116
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #49 Įrašytas: Lapkričio 04, 2010, 18:53:13 pm »
Atsirado imone, kuri prades dazyti zibintu reflektorius, atsiveze iranga is Amerikos. Dazoma chrominiais dazais, atsparumas iki 170 C (xenonu darbine temperatura apie 150 C). As sia technologija domejausi pries pora metu,(bet, deja tada Lietuvoje niekas to nedare) tai kokybe tikrai gera, ne taip, kaip nupurksti is balionelio chrominius (serebrianka:D) dazus, bet aisku nesulygint ir su vakuumineje krosnyje uzgarintu nikeliu (originaliai). Zada pradeti dazyti po poros savaiciu.
http://www.xenonai.lt/
Del temperaturos, tai tikrai turetu laikyti, nes as pats pries pora metu isklijavau savo masiniuko reflektorius aliuminio folija (iki 230 C), tai sviecia iki siol, ir gana padoriai.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 04, 2010, 18:55:20 pm sukūrė aviko »
Teorija - kai žinai, kaip viskas turi veikti,bet vis tiek neveikia.
Praktika - kai viskas veikia, bet nežinai kodėl.

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #50 Įrašytas: Lapkričio 04, 2010, 19:06:59 pm »
Citata
aviko parašė:
Atsirado imone, kuri prades dazyti zibintu reflektorius, atsiveze iranga is Amerikos. Dazoma chrominiais dazais, atsparumas iki 170 C (xenonu darbine temperatura apie 150 C). As sia technologija domejausi pries pora metu,(bet, deja tada Lietuvoje niekas to nedare) tai kokybe tikrai gera, ne taip, kaip nupurksti is balionelio chrominius (serebrianka:D) dazus, bet aisku nesulygint ir su vakuumineje krosnyje uzgarintu nikeliu (originaliai). Zada pradeti dazyti po poros savaiciu.
http://www.xenonai.lt/
Del temperaturos, tai tikrai turetu laikyti, nes as pats pries pora metu isklijavau savo masiniuko reflektorius aliuminio folija (iki 230 C), tai sviecia iki siol, ir gana padoriai.

Kalbejau su jais katik :) Butent jie mano visas auto ir puosia xenon lemputemis :) Saunus vaikinai :) Saziningai darbuojas :) Reiks uzlekti, atsinaujinti reflektorius pas juos :)

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #51 Įrašytas: Lapkričio 04, 2010, 21:12:49 pm »
o jei lemputes halogenines, isdegimas buna?

Neprisijungęs unagi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 24
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #52 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 11:13:43 am »
Pas mane irgi panaši bėda - auto 2006 12 mėn, originalūs Xenon'ai, bet šviečia tai labai prastai. Kai tik įjungi šviesas - viskas OK, bet po 1-2 sek jos pritemsta. Ar taip ir turi būti, ar reikia ieškoti bėdos?
life's too short to pick out the seed's

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #53 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 11:21:34 am »
Citata
unagi parašė:
Pas mane irgi panaši bėda - auto 2006 12 mėn, originalūs Xenon'ai, bet šviečia tai labai prastai. Kai tik įjungi šviesas - viskas OK, bet po 1-2 sek jos pritemsta. Ar taip ir turi būti, ar reikia ieškoti bėdos?[/quoxenon butent taip ir uzsidegineja... Ispradziu stipriau, o po keliu sekundziu prigesta. Tai normalu. Bet va, pats kelio apsvietimas, tai gryna nesamone... Cia shebra ruosiasi reflektorius perdazyneti :) Kreipsius i juos, kai jie pasipraktikuos :)

Neprisijungęs unagi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 24
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #54 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 11:26:18 am »
Tai kas išbandysit xenonai.lt paslaugas, ar kitus būdus - pasidalinkit patirtim. Jau vis daugiau tamsos, tai tikrai greitai užknis tas silpnas švietimas. Vasarą dar ramu buvo, bet žiemą :(

Laukiam info :)
life's too short to pick out the seed's

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #55 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 13:48:39 pm »
Citata
unagi parašė:
Tai kas išbandysit xenonai.lt paslaugas, ar kitus būdus - pasidalinkit patirtim. Jau vis daugiau tamsos, tai tikrai greitai užknis tas silpnas švietimas. Vasarą dar ramu buvo, bet žiemą :(

Laukiam info :)


As i pries rukines susimetes xenon ;) Visai neblogai gaunasi.. Na, bet spiginu kitiems i akis.. Kaip isbandysiu ta apipurskima, parasysiu cia ;)

Neprisijungęs cigonas64

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #56 Įrašytas: Lapkričio 17, 2010, 23:35:53 pm »
2003 metu mano ratai,tikrai geri tie depo zibintai viskas normaliai susireguliavo ir apziura siemet ejau viskas ok,esu tikrai patenkintas:D
 

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #57 Įrašytas: Lapkričio 18, 2010, 09:46:19 am »
Citata
cigonas64 parašė:
2003 metu mano ratai,tikrai geri tie depo zibintai viskas normaliai susireguliavo ir apziura siemet ejau viskas ok,esu tikrai patenkintas:D
 
aha, kažkaip Depo visi giria ar bent nepeikia. o juokingiausia, kad jie pigesni už TYC. bent jau mano senienai.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 18, 2010, 09:46:37 am sukūrė umunas »

Neprisijungęs unagi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 24
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #58 Įrašytas: Lapkričio 19, 2010, 19:05:59 pm »
Citata
umunas parašė:
Citata
cigonas64 parašė:
2003 metu mano ratai,tikrai geri tie depo zibintai viskas normaliai susireguliavo ir apziura siemet ejau viskas ok,esu tikrai patenkintas:D
 
aha, kažkaip Depo visi giria ar bent nepeikia. o juokingiausia, kad jie pigesni už TYC. bent jau mano senienai.


Nieko nežinau nei apie Depo, nei apie TYC. Apžiūrą aš su savo originaliais xenonais praėjau be problemų, bet lyginant su kolegos VW Golfo xenonais, tai maniškis Avensis turėtų slėptis kažkur labai toli :( o metai abiejų panašūs. Tai gal ir atitinka visus privalomus reikalavimus, bet bent jau maniškis tai tikrai prastai šviečia kaip xenonui.

G.
life's too short to pick out the seed's

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Išdegė žibintų reflektoriai
« Atsakymas #59 Įrašytas: Lapkričio 20, 2010, 20:04:14 pm »
Citata
unagi parašė:
Citata
umunas parašė:
Citata
cigonas64 parašė:
2003 metu mano ratai,tikrai geri tie depo zibintai viskas normaliai susireguliavo ir apziura siemet ejau viskas ok,esu tikrai patenkintas:D
 
aha, kažkaip Depo visi giria ar bent nepeikia. o juokingiausia, kad jie pigesni už TYC. bent jau mano senienai.


Nieko nežinau nei apie Depo, nei apie TYC. Apžiūrą aš su savo originaliais xenonais praėjau be problemų, bet lyginant su kolegos VW Golfo xenonais, tai maniškis Avensis turėtų slėptis kažkur labai toli :( o metai abiejų panašūs. Tai gal ir atitinka visus privalomus reikalavimus, bet bent jau maniškis tai tikrai prastai šviečia kaip xenonui.

G.


Uzuojauta, Brol.... :( Kazkaip skaudu net, kai D-CATas toks pusaklis :( Sirdi spaudzia :(