Autorius Tema: Naujos Padangos  (Skaityta 143389 kartus)

Neprisijungęs DomInuS

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 62
Naujos Padangos
« Įrašytas: Spalio 28, 2014, 13:48:16 pm »

Naujos vasarinės ir žieminės padangos lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, visureigiams, M/C, ATV.

Prekiaujame: Michelin, Continental, Goodyear, Dunlop, Toyo, Federal, Pirelli, Bridgestone,
Falken, Vredestein, Nokian, BF Goodrich, Kleber, Gislaved, Yokohama, Nexen, Tigar, Kormoran, Barum, Hankook, Nankang.

Padangos nuo R13, R14, R15, R16, R17, R18, R19, R20, R21, R22 (Semi slikai)

Klauskite patarsiu, parinksiu ir padėsiu išsirinkti tinkamiausias padangas už pigiausia kainą. Forumo nariams didmeninės kainos.

Kreiptis: el. p: naujapadanga@gmail.com;
Tel: 862652777, Vilnius

www.padangos360.com
Martynas
862652777

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 07:03:21 am »
Semperit speed grip 2 195/65 R15. Jei negausiu uz gera kaina- pasalinsiu komercini skelbima, patalpinta be administracijos suderinimo(savivaldziavimas). :D
Siaip bet kokiu atveju pasalinsiu. (+)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs DomInuS

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 62
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 12:10:55 pm »
žinok neturiu tokių padangų, aš buvau ankščiau suderines, tik kažkodėl dingo skelbimas, buvau remėjas, ir dabar žadu paremti puslapi :)
Martynas
862652777

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 12:43:26 pm »
Jei negausiu uz gera kaina- pasalinsiu komercini skelbima, patalpinta be administracijos suderinimo(savivaldziavimas). :D
Siaip bet kokiu atveju pasalinsiu. (+)
O ho
http://lt.wikipedia.org/wiki/Totalitarizmas
Kas poto? Šalinsi visus kas prieštaraus tavo nuomonei?

Geras tikrai nustebau.

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 16:00:54 pm »
žinok neturiu tokių padangų, aš buvau ankščiau suderines, tik kažkodėl dingo skelbimas, buvau remėjas, ir dabar žadu paremti puslapi :)
Ok
Tiesiog praėjo ilgas laiko tarpas  ir aš jį ištryniau. Gerai, kad čia lankaisi. Daugelis tik patalpina skelbimą ir dingsta. Komersantai. :)

O ho
http://lt.wikipedia.org/wiki/Totalitarizmas
Kas poto? Šalinsi visus kas prieštaraus tavo nuomonei?

Geras tikrai nustebau.

Šalinsiu.  Visus- nesuderintus komercinius skelbimus. :)
Kaip sakant ant svetimo b** į rojų nenujosi. :)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 29, 2014, 16:02:40 pm sukūrė mind »
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs DomInuS

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 62
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 16:31:02 pm »
Tai manes nešalink, aš čia būnu tai neapleisiu savo temos :)
Martynas
862652777

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 18:21:12 pm »
Bet tas jo skelbimas mums aktualus. Antras dalykas šalink lauk tokius komersantus visi mes už tai, bet padaryk tai tyliai ramiai, o dabar....... Nu biski santūrumo, elektroninėj terpėj  tipo esi "VADAS". Galima perspėti per PM, pasiūlyti paremti, atlikti tai ramiai be piktūmų.
Peace  (h)

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 29, 2014, 20:38:31 pm »
Bet tas jo skelbimas mums aktualus. Antras dalykas šalink lauk tokius komersantus visi mes už tai, bet padaryk tai tyliai ramiai, o dabar....... Nu biski santūrumo, elektroninėj terpėj  tipo esi "VADAS". Galima perspėti per PM, pasiūlyti paremti, atlikti tai ramiai be piktūmų.
Peace  (h)
Čia viskas labai ramiai ir be jokių piktumų.  ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs DomInuS

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 62
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 10:13:57 am »
Šiaip dar klausimas jums aš ne tik padangų bet ir dalių, akumuliatorių, tepalų, galių tikrai pigiau pasiūlyti, o dar kas aktualu tai originalus Toyota tepalas, pigiau nei kitur. :)
Martynas
862652777

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 18:57:24 pm »
Šiaip dar klausimas jums aš ne tik padangų bet ir dalių, akumuliatorių, tepalų, galių tikrai pigiau pasiūlyti, o dar kas aktualu tai originalus Toyota tepalas, pigiau nei kitur. :)
  matot, kolega, tas pasakymas "pigiau" kolkas yra tik žodžiai. Jūs įmeskit kainoraštį akumų, padangų, alyvos, detalių- tuomet ir atsiras galbūt norinčių kreiptis į Jus asmeniškai. dabar tas "pigiau" tai kažkur dausose  skrajoja-"pigiau" nei pas kaimyną parduotuvėje, "pigiau" nei turguje, ar "pigiau" nei pas petrą ar antaną.... įkelkit kainą forumiečiams ir bus aišku kas ir kiek pigiau.
    ačiū
   sakykim šiai dienai nupirkčiau mano senutei corolai verso 2003 GUMINIUS kilimėlius-galbūt galit pasiūlyt?
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 30, 2014, 18:59:48 pm sukūrė eceris »

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 20:04:48 pm »
Garažo kaimynas nusipirko padangas PIGIAU auto A4 2010 metų (lėlytė ne mašina).
Tai vot, pradžiai du ratai leido orą (žiauriai leido) pasirodo pirko pradurtas (nu tokios visos atkeliavo). Gerai pakeitė jam padangas kitomis (garantija) tai dabar dvi gumos guzais nuėjo. Po du guzus vienas šalia kito, moralas toks: "pigią mėsą šunes ėda".

Neprisijungęs gts

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 193
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 20:51:52 pm »
Jei sakai pigiau, tai sakyk, kiek kainuotu pas tave Continental ContiVikingContact 6 R16 205/55

Neprisijungęs tevas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 576
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 21:22:03 pm »
  matot, kolega, tas pasakymas "pigiau" kolkas yra tik žodžiai. Jūs įmeskit kainoraštį akumų, padangų, alyvos, detalių- tuomet ir atsiras galbūt norinčių kreiptis į Jus asmeniškai. dabar tas "pigiau" tai kažkur dausose  skrajoja-"pigiau" nei pas kaimyną parduotuvėje, "pigiau" nei turguje, ar "pigiau" nei pas petrą ar antaną.... įkelkit kainą forumiečiams ir bus aišku kas ir kiek pigiau.
    ačiū
   sakykim šiai dienai nupirkčiau mano senutei corolai verso 2003 GUMINIUS kilimėlius-galbūt galit pasiūlyt?

Ziurint kokiais metais gamintos. Siemet teko Lietuvoje (vienam didziuju padangu pardaveju tinklu) rinktis padangas. Kadangi pasakiau is karto, kad senesniu nei 12 men nepirksiu - teko gerokai pavargti kol rado. Dauguma 2011 - 2012. Tas pats kas naudotas pirkti. DomInus, kokia pagaminimo data vyraujanti tavo parduodamose padangose?

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 30, 2014, 22:15:46 pm »
Ziurint kokiais metais gamintos. Siemet teko Lietuvoje (vienam didziuju padangu pardaveju tinklu) rinktis padangas. Kadangi pasakiau is karto, kad senesniu nei 12 men nepirksiu - teko gerokai pavargti kol rado. Dauguma 2011 - 2012. Tas pats kas naudotas pirkti. DomInus, kokia pagaminimo data vyraujanti tavo parduodamose padangose?
   kolega, kaip ten rašyta buvo su brigestone  atstovu interviu-dvi savaitės eksplotacijoj atstoja metus sandėliavimo, tad dvi savaites ar mėnesį važinėtas pirkti visai neblogai :)
   

Neprisijungęs toyotad4d

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 197
Ats: Naujos Padangos
« Atsakymas #14 Įrašytas: Spalio 31, 2014, 10:02:43 am »
girdejas tokiu gandu, kad nauju gumu datas jau koreguoja patys :D