Skelbimai > Ratlankiai / Padangos

Naujos Padangos

(1/58) > >>

DomInuS:

Naujos vasarinės ir žieminės padangos lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, visureigiams, M/C, ATV.

Prekiaujame: Michelin, Continental, Goodyear, Dunlop, Toyo, Federal, Pirelli, Bridgestone,
Falken, Vredestein, Nokian, BF Goodrich, Kleber, Gislaved, Yokohama, Nexen, Tigar, Kormoran, Barum, Hankook, Nankang.

Padangos nuo R13, R14, R15, R16, R17, R18, R19, R20, R21, R22 (Semi slikai)

Klauskite patarsiu, parinksiu ir padėsiu išsirinkti tinkamiausias padangas už pigiausia kainą. Forumo nariams didmeninės kainos.

Kreiptis: el. p: naujapadanga@gmail.com;
Tel: 862652777, Vilnius

www.padangos360.com

mind:
Semperit speed grip 2 195/65 R15. Jei negausiu uz gera kaina- pasalinsiu komercini skelbima, patalpinta be administracijos suderinimo(savivaldziavimas). :D
Siaip bet kokiu atveju pasalinsiu. (+)

DomInuS:
žinok neturiu tokių padangų, aš buvau ankščiau suderines, tik kažkodėl dingo skelbimas, buvau remėjas, ir dabar žadu paremti puslapi :)

ketvirtasis:

--- Citata iš: mind  Spalio 29, 2014, 07:03:21 am --- Jei negausiu uz gera kaina- pasalinsiu komercini skelbima, patalpinta be administracijos suderinimo(savivaldziavimas). :D
Siaip bet kokiu atveju pasalinsiu. (+)

--- Baigti citatą ---
O ho
http://lt.wikipedia.org/wiki/Totalitarizmas
Kas poto? Šalinsi visus kas prieštaraus tavo nuomonei?

Geras tikrai nustebau.

mind:

--- Citata iš: DomInuS  Spalio 29, 2014, 12:10:55 pm ---žinok neturiu tokių padangų, aš buvau ankščiau suderines, tik kažkodėl dingo skelbimas, buvau remėjas, ir dabar žadu paremti puslapi :)

--- Baigti citatą ---
Ok
Tiesiog praėjo ilgas laiko tarpas  ir aš jį ištryniau. Gerai, kad čia lankaisi. Daugelis tik patalpina skelbimą ir dingsta. Komersantai. :)


--- Citata iš: ketvirtasis  Spalio 29, 2014, 12:43:26 pm ---O ho
http://lt.wikipedia.org/wiki/Totalitarizmas
Kas poto? Šalinsi visus kas prieštaraus tavo nuomonei?

Geras tikrai nustebau.

--- Baigti citatą ---

Šalinsiu.  Visus- nesuderintus komercinius skelbimus. :)
Kaip sakant ant svetimo b** į rojų nenujosi. :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją