Skelbimai > Ratlankiai / Padangos

Naujos Padangos

<< < (2/58) > >>

DomInuS:
Tai manes nešalink, aš čia būnu tai neapleisiu savo temos :)

ketvirtasis:
Bet tas jo skelbimas mums aktualus. Antras dalykas šalink lauk tokius komersantus visi mes už tai, bet padaryk tai tyliai ramiai, o dabar....... Nu biski santūrumo, elektroninėj terpėj  tipo esi "VADAS". Galima perspėti per PM, pasiūlyti paremti, atlikti tai ramiai be piktūmų.
Peace  (h)

mind:

--- Citata iš: ketvirtasis  Spalio 29, 2014, 18:21:12 pm ---Bet tas jo skelbimas mums aktualus. Antras dalykas šalink lauk tokius komersantus visi mes už tai, bet padaryk tai tyliai ramiai, o dabar....... Nu biski santūrumo, elektroninėj terpėj  tipo esi "VADAS". Galima perspėti per PM, pasiūlyti paremti, atlikti tai ramiai be piktūmų.
Peace  (h)

--- Baigti citatą ---
Čia viskas labai ramiai ir be jokių piktumų.  ;)

DomInuS:
Šiaip dar klausimas jums aš ne tik padangų bet ir dalių, akumuliatorių, tepalų, galių tikrai pigiau pasiūlyti, o dar kas aktualu tai originalus Toyota tepalas, pigiau nei kitur. :)

eceris:

--- Citata iš: DomInuS  Spalio 30, 2014, 10:13:57 am ---Šiaip dar klausimas jums aš ne tik padangų bet ir dalių, akumuliatorių, tepalų, galių tikrai pigiau pasiūlyti, o dar kas aktualu tai originalus Toyota tepalas, pigiau nei kitur. :)

--- Baigti citatą ---
  matot, kolega, tas pasakymas "pigiau" kolkas yra tik žodžiai. Jūs įmeskit kainoraštį akumų, padangų, alyvos, detalių- tuomet ir atsiras galbūt norinčių kreiptis į Jus asmeniškai. dabar tas "pigiau" tai kažkur dausose  skrajoja-"pigiau" nei pas kaimyną parduotuvėje, "pigiau" nei turguje, ar "pigiau" nei pas petrą ar antaną.... įkelkit kainą forumiečiams ir bus aišku kas ir kiek pigiau.
    ačiū
   sakykim šiai dienai nupirkčiau mano senutei corolai verso 2003 GUMINIUS kilimėlius-galbūt galit pasiūlyt?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją