Autorius Tema: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo  (Skaityta 6520 kartus)

Neprisijungęs sst

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:22:48 pm »
Sveiki,
Pries keleta savaiciu mototojoj buvo atnaujinta Toyotos programine iranga. Psirodo niekad nebuvo tai daryta, tai atnaujinimas apie 6 kart naujasnis jau.
Problema tame, kad pastebejau zenkliai padidejusias kuro sanaudas. Mieste, 2.0 d4D varikliui, pagal nuvaziuota atstuma apie 11 l/100km.
Ar cia sutapimas, ar kaltas oras, ar ieskot kitu bedu?
Ar tai gali but susije su atnaujinimu?
Lauksiu nuomoniu, aciu;)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:30:29 pm »
Kuro sanaudos pagal kompiuteri cia rasai, ar pagal realius uzpylimus?
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Ivo9

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 132
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:31:11 pm »
Mano taip pat nebuvo atnaujintas softas nuo auto gimimo. Bergždžiai vildamasis, kad tai padės nuvariau į Tokvilą. Atnaujinus niekas nepasikeitė - kaip srėbė taip ir srebia Vilniuje apie 10.5 l....

Neprisijungęs sst

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:35:53 pm »
Parodymus rasau pagal nuvaziuota atstuma pagal kilometraza ant skydelio.
Kompo ner pas mane kuris rodo sanaudas.
Man iki to ryjo apie 7-8, tad tokie pkitimai nelabai normalus man.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:56:07 pm »
Isvazinek bent 3-5 bakus ir tada matysi sanaudu vidurki.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 14:58:05 pm »
Bet logiskai tai neturi buti susije, kad softas padidina kuro sanaudas.

Neprisijungęs Donis7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1875
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 11, 2014, 17:08:27 pm »
Parodymus rasau pagal nuvaziuota atstuma pagal kilometraza ant skydelio.
Kompo ner pas mane kuris rodo sanaudas.
Man iki to ryjo apie 7-8, tad tokie pkitimai nelabai normalus man.
O tai koks pas tave avensis, kad nerodo sąnaudų (nėra kompo)? Lyg visi avensiai rodo sąnaudas, atstumus, vidurkius.

Neprisijungęs Tiutis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 628
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 12, 2014, 14:57:50 pm »
Man nepatinka kaip avensiu kompai rodo kuro sanaudas, stovint vietoje dirbant ant laisvu varikliui kuro sanaudos auga aukstyn:) o turetu krist nes dyzelis sudegina siltam varikliui 0,5 -0,8 l dyzelio per valanda.

Neprisijungęs SimasJ

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodžio 12, 2014, 16:00:55 pm »
Man nepatinka kaip avensiu kompai rodo kuro sanaudas, stovint vietoje dirbant ant laisvu varikliui kuro sanaudos auga aukstyn:) o turetu krist nes dyzelis sudegina siltam varikliui 0,5 -0,8 l dyzelio per valanda.

:) Tai jei pakankamai ilgai stovesi vietoje su uzvestu varikliu, tai benzinas prades pro bako krastus i isore verztis pagal tavo logika :)

Neprisijungęs Donis7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1875
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodžio 12, 2014, 16:57:15 pm »
Man nepatinka kaip avensiu kompai rodo kuro sanaudas, stovint vietoje dirbant ant laisvu varikliui kuro sanaudos auga aukstyn:) o turetu krist nes dyzelis sudegina siltam varikliui 0,5 -0,8 l dyzelio per valanda.
Juk stovint ne skaičius rodo, o brūkšnelius. O stovint ar tau labai aktualu kiek sudegina, 0,5 ar 0,8 per valandą? Juk bet kokiu atveju nelaikai užkurtos mašinos valandomis. ;)

Neprisijungęs Tiutis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 628
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 14:09:35 pm »
Nu, bet jusu logikos idomios :)   Tai jeigu masina laisva eiga dyrbant rija max iki litro, kompas rodo 9, 9,2 9,7 10,3  11,2  auga aukstyn... tai kokia cia tada logika ka?? kaip tik turetu mazet sanaudos o ne didet pagal borto kompa... pradejus vaziuot is leto krenta... jeigu ilgai pastovesi syldant auto ant laisvu tai gali ir iki 15uzkilt vidurkis... tai ar cia normalu? o idomiausia pradejus vaziuot krenta sanaudos kad kaip tik turetu kilt... Vaziuoji vaziuoji krenta po bisky ir po kokio gero pusvalandzio parodys tau toyota borto kompas apytiksles kuro sanaudas. (y) :-] Pvz passate b6 tokiu pievu nera su sanaudom, sustoji vidurkis iskart nukrenta rodo kiek ta akimirka ryja degalu, pradedi vaziuot kyla rodo kiek sia akimirka rija ir koks vidurkis. Tai mielieji va tokia yra logika.

Neprisijungęs Tiutis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 628
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 14:14:10 pm »
Beje, facelift modelyje kompas zymiai greiciau rodo vidurky bei tiksliau, bet principas veikimo tas pats...

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 15:31:24 pm »
Tiutis,tai jei birbinsi ant vietos,tai gali visą baką taip išdeginti...  Tada išvis gausis,kad 0 km (ne)nuvažiavai su 50 litrų.  Va dėl to ir kyla palengva,kad kuras dega,o km tai nesisuka...
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs SimasJ

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 17:49:29 pm »
Nu, bet jusu logikos idomios :)   Tai jeigu masina laisva eiga dyrbant rija max iki litro, kompas rodo 9, 9,2 9,7 10,3  11,2  auga aukstyn... tai kokia cia tada logika ka?? kaip tik turetu mazet sanaudos o ne didet pagal borto kompa... pradejus vaziuot is leto krenta... jeigu ilgai pastovesi syldant auto ant laisvu tai gali ir iki 15uzkilt vidurkis... tai ar cia normalu? o idomiausia pradejus vaziuot krenta sanaudos kad kaip tik turetu kilt... Vaziuoji vaziuoji krenta po bisky ir po kokio gero pusvalandzio parodys tau toyota borto kompas apytiksles kuro sanaudas. (y) :-] Pvz passate b6 tokiu pievu nera su sanaudom, sustoji vidurkis iskart nukrenta rodo kiek ta akimirka ryja degalu, pradedi vaziuot kyla rodo kiek sia akimirka rija ir koks vidurkis. Tai mielieji va tokia yra logika.

Tiuti gal geriau nieko neberasyk :)  Jeigu kompas skaiciuoja kiek litru per 100 km suvartoja masina, tai jeigu masina stovi vietoje, o benzino mazeja (nors ir nedaug kaip sakai) tai benzino sanaudos simtui km dideja, ar mazeja :)

Neprisijungęs Tiutis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 628
Ats: Kuro sanaudos po programines irangos atnaujinimo
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodžio 16, 2014, 09:33:32 am »
O tu gal geriau issiregistruok is sio klubo, nenurodinejes kam ka daryt  (y)   Susikurk profily mamyciuklube ten rasi bendra kalba.