Autorius Tema: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.  (Skaityta 470136 kartus)

Neprisijungęs mega

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 519
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #195 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:18:43 pm »
neturi turbinos girdėtis, traukai įtakos turi nemažai

Neprisijungęs profesionalas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #196 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:27:13 pm »
Keista galvojau turbina turi girdėtis, o čia man vaziuojant 110km/h kaukia kak nada ta turbina.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #197 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:41:04 pm »
Va va ir man klausimas su turbina neduoda ramybes. Mano ir svilpia. Bet pazystamas sako neturi svilpti, jei svilpia negerai kazkas. Tai ir nesuprantu mano turbina restauruota ir pasvilpia ir kitose auto gridziu pavaziuojant ta svilpima tai kaip ten is tiesu yra. ?
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #198 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:45:49 pm »
girdis ta turbina visdelto nenauja masina. Bet jos garsas turi keistis kylant apsukom. Kuo didesnes apsukos, tuo garsiau. Aisku geriausia kad sedint masinoj jos visai nesigirdetu, bet jei kada girdejot is lauko, net naujos svilpia kai link aukstu apsuku pasieki. Realiai neturbinos garsa tu girdi (gerai pagalvjus), o kaip ji traukia ora. Rimtai jei turbinos girdetum viduriu garsa tada negerai.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #199 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:53:18 pm »
Va va ir man klausimas su turbina neduoda ramybes. Mano ir svilpia. Bet pazystamas sako neturi svilpti, jei svilpia negerai kazkas. Tai ir nesuprantu mano turbina restauruota ir pasvilpia ir kitose auto gridziu pavaziuojant ta svilpima tai kaip ten is tiesu yra. ?
svilpimas svilpimui nelygus. siaip jei klausant lauke nesvilpia turbu tai jos nera arba nedirba :) turi svilpti klausant lauke tikrai. o po restauravimo turbina svilpia daugiau visada.
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #200 Įrašytas: Birželio 24, 2013, 23:53:24 pm »
girdis ta turbina visdelto nenauja masina. Bet jos garsas turi keistis kylant apsukom. Kuo didesnes apsukos, tuo garsiau. Aisku geriausia kad sedint masinoj jos visai nesigirdetu, bet jei kada girdejot is lauko, net naujos svilpia kai link aukstu apsuku pasieki. Realiai neturbinos garsa tu girdi (gerai pagalvjus), o kaip ji traukia ora. Rimtai jei turbinos girdetum viduriu garsa tada negerai.

Reiskia girdziu kaip ji traukia ora. Nes salone negirdziu. Ir daugiau apsuku duodant tuo labiau svilpia.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Aichi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 40
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #201 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 16:52:37 pm »
Nekuriant naujos temos mano Corolla smarkiau užspaudus pradėjo mesti juodą dūmą. Šiek tiek auto pavaikius juodo dūmo apmažėjo, bet vis tiek yra, anksčiau to nebuvo. Oro filtras pagal knygutė keistas prieš 30 t. km. ir apžiūrėjus dar neblogai atrodo.
Ką toliau bandyt pažiūrėt ir valyt EGR, ar daryt diagnostiką?
Beje, manualas rodo, kad nuėmus EGR keičiasi jo tarpinės. Kas valėt, ar keitėt, ar jų nebūtina keist?

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #202 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 22:17:41 pm »
Nekuriant naujos temos mano Corolla smarkiau užspaudus pradėjo mesti juodą dūmą. Šiek tiek auto pavaikius juodo dūmo apmažėjo, bet vis tiek yra, anksčiau to nebuvo. Oro filtras pagal knygutė keistas prieš 30 t. km. ir apžiūrėjus dar neblogai atrodo.
Ką toliau bandyt pažiūrėt ir valyt EGR, ar daryt diagnostiką?
Beje, manualas rodo, kad nuėmus EGR keičiasi jo tarpinės. Kas valėt, ar keitėt, ar jų nebūtina keist?
nuimk egr ir pazek jei labai daug apauges valyk jei tik biski dek atgal. dumina nuo ramaus vazinejimo dazniausiai. beje del idomumo kokie tepalai supilti?
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs profesionalas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #203 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 23:09:15 pm »
jo sunku apsispręsti, tai ar ji turi girdėtis ar ne :) turiu primera 1997 P11 2TD jai turbinos negirdžiu, bet valina daug geriau negu ta avensis verso... nors kilovatų tik 66, tėvas turi pasatą B4 1,9TDI 1995 kilovatų turbūt irgi tik 66 bet valina dar geriau nei primera, ir tris kart geriau nei avensis verso, turbina pasatui girdisi. Žmona turi Citroen C3 1,4HDI turbinos nesigirdi, kilovatų 50, nu o valina už visas mano išvardintas mašinas daug geriau... su C3 man važiuoti smagiausia, pasijuntu kaip koks sumaheris norisi spausti gazą :D o kas būtu jei butu C3 su 1,6HDI tai patyliu...
Visada svajojau apie Toyota avensis... bet pasiskaitinėjau ir pamačiau pats su kokiomproblemom susiduria šių automobilių savininkai, niekad netikėjau, kad pas jas tiek bėdų ypač dar palyginus su ne senomis... o problemų vos ne kaip pas mano tėvo passatą... vis dėl to nissaną pradedu vertinti kaip patį patikimiausią japonų auto gamintoją...


Neprisijungęs profesionalas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #204 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 23:32:30 pm »
Taigi, šiandien nuvariau į Toyotos atstovybę šiauliuose, sakau padarys diagnostiką... tai pasirodo elektrikas atostogauja porą savaičių ir jo niekas nepavaduoja, tipo niekas nemoka, paklausiau kur nuvaryti gal parekomenduosit, sako varyk į Ertoną, nuvariau ten eilės, sako atlėk ryt, tai lėksiu ryt gal ką supras.... gal ką ras gal ką patars.
Nes nežinau, dar kad išvietos nieko nevalina tai  blyn šiandi tiesiąja važiavau, tai iki 130 vos išvalina, daugiau spausk kaip nori pedalą neina nors tu ką... kuro filtras pakeistas, oro taip pat, EGR pravalytas, oro srauto matuoklė taip pat kiek galėjau pravaliau, variklis dirba gražiai nedūmija, variau TA apsūkos susikelia iki redlaino be problemų, dūmingumas sakė 1,1 leistina norma sakė yra apie 3. Važiuojant tiesiaja apie 100km/h rodo 7,2l/simtui. Nors turėtų būti trasoje pagal gamintoją 5,5 max.
Video kaip dirba variklis, gal specai ką nors išgirs ko aš negirdžiu, ar gerai ta turbina dirba? Variklio plastmasę nuėmiau.
http://www.youtube.com/watch?v=uv6wAi9CAzY&feature=youtu.be
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 25, 2013, 23:34:59 pm sukūrė profesionalas »

GALLANT

  • Svečias
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #205 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 23:41:45 pm »
Kazkaip keistai girdisi turbina, ar interkuleris nekiauras, ir nera iplysusiu slangu tarp turbinos ir isiurbimo kolektoriaus ? Nuvaziuok bet kur, paziures kiek pucia turbina ir viskas bus aisku, nieko tas Sovli gudriau nepasakys.

Neprisijungęs Aichi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 40
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #206 Įrašytas: Birželio 25, 2013, 23:55:44 pm »
nuimk egr ir pazek jei labai daug apauges valyk jei tik biski dek atgal. dumina nuo ramaus vazinejimo dazniausiai. beje del idomumo kokie tepalai supilti?

Važinėju gana ramiai, bet laikas nuo laiko paspaudžiu :) tai po 9 mėn. važinėjimo pastebėjau atsiradusį tą padūminimą.
Tepalai sintetika 5W30 TOTAL Quartz ESC Ineo, keisti kažkur prieš 1000 km. Ar jie čia irgi gali būti kalti dėl atsiradusio dūminimo?   

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #207 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 00:08:40 am »
Kazkaip keistai girdisi turbina, ar interkuleris nekiauras, ir nera iplysusiu slangu tarp turbinos ir isiurbimo kolektoriaus ? Nuvaziuok bet kur, paziures kiek pucia turbina ir viskas bus aisku, nieko tas Sovli gudriau nepasakys.

Tikrai idomiai dirba turbina.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs profesionalas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #208 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 00:14:20 am »
Bet panaršiau video kitus vaizdelius garsas turbinų toks pat kaip ir maniškio:
pvz:
http://www.youtube.com/watch?v=V0mKWC-NXP8 ties pirma minute girdisi
http://www.youtube.com/watch?v=Xy36AHNs1NM
http://www.youtube.com/watch?v=UXivECAMTUc komentaras: ir ka darei? as pakeiciau turbina, bet vistiek garsas liko.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 26, 2013, 00:16:32 am sukūrė profesionalas »

Neprisijungęs genka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: D4D Juodi dumai , traukos dingimas MAF IR EGR VALYMAS.
« Atsakymas #209 Įrašytas: Birželio 26, 2013, 00:28:30 am »
Sveiki,
Gal galit patarti ar turit video kaip taisyklingai "uzglusinti" EGR voztuva D-CAT varikliui?, 2006 m. 2.2D Avensis