Autorius Tema: D4D engine preheater. Kaip veikia?  (Skaityta 153213 kartus)

Neprisijungęs drwtsn

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 09:15:14 am »
vakar vakare ijungis šitą reikalą juntamai šiltą orą pūsti pradėjo po penkių minučių, o temperatūros rodyklė pakilo iki pirmosios padalos po septynių. Šiandien ryte be jokių jungimų orą pradėjo pūsti po tų pačių penkių minučių, o variklis sušilo iki pirmos padalos kiek mažiau nei po septynių min. Taip kad abejonės dėl pašildymo veikimo mano atveju IMHO pagrystos :) Beje. su įjungtu pašildymu vizualiai padidėja išmetamųjų dujų, tai lyg ir reikštų kad kažkas visgi veikia :)

p.s. sąlygos buvo tos pačios, tiek oro t-ra, tiek važiavimo režimas.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 22, 2009, 09:17:24 am sukūrė drwtsn »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 11:24:34 am »
as tai jau pusantru metu nenaudoju to pasildymo, ir niekaip nesuprantu naciort jis reikalingas jei salonas ir variklis isyla ir su juo ir be jo taip pat. Tik kai ji ijungi dideja kuro sanaudos ir uzia kaip velnias atrodo, kad tuoj pakils masina i ora. Gal ji reikia naudoti tik prie kokiu -20
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 14:03:34 pm »
man atrodo tas preheateris naudingas tik stovint, nes dyzelis stovint, nešyla taip greit kaip važiuojant, pabandykit kas gali pažiūrėt kaip greit pašils stovint su įjungtu ir išjungtu.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs drwtsn

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 14:18:57 pm »
Manuale gi rašo, jog auto ilgai šildyti nereikia (ant laisvų), geriau iš lėto judėti. Kur tada logika? ;)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 22, 2009, 14:32:32 pm sukūrė drwtsn »

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 14:21:44 pm »
a nu tada jo nesuprantu kam jis reikalingas...
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs D4D

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 120
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 14:39:00 pm »
Matyt jis skirtas tik rimtiems salciams, ar kazkas panasaus.Nes as ir bandziau ir vaziuojant ir stovint  jokio skirtumo neizvelgiau nors norejau :D

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 15:23:38 pm »
Keista. Reikes ir man kazkada paeksperimentuoti. Pirmas ispudis kiek pamenu is praejusios ziemos, kad pasyla tikrai greiciau. Garsu jokiu papildomu ar dumu nepastebejau. Tik kad dabar lauke silta, nera kada bandyt.
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs wikcia

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 15:40:51 pm »
Nezinau kaip jums nera skirtumo del to webasto. bent man tai jauciasi skirtumas I avensyje. nesitikekite efekto is karto ijunge, nes kol sistema pilnai suveikia praeina 70 sekundziu ir dar tiek reikia, iki pilno jos veiksmingumo. dar negalima jos ijungti isjungti mazesniu nei 5 min intervalu, nes trumpina heaterio gyvenima. Ypatingai pasijaucia skirtumas prie gero salcio, kai greiciau norisi susilti. pas mane jis skirtas tik salono pasildymui, bet yra ir kitokiu modifikaciju. galit pasiziuret modeli ir pagoolint, gal tai pades issiaiskint daugiau. del veikimo principo nesidomejau:)

Neprisijungęs Andrius_SC

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalio 22, 2009, 19:01:52 pm »
Pritariu, mano patirtis, (2 ziemos ir laukiu trecios) rodo 2-3 kartus greiciau sylanti varikli (pas mane ne elektrinis, uziantis, lietlempes principo).

A.
Avensis 2001 D4D

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #24 Įrašytas: Spalio 23, 2009, 07:09:56 am »
Susidaro tokia mintis, kad čia yra papildoma opcija. Pas vienus ji elektrinė, pas kitus (dyzelinė lietlempė). Mano atveju lyg ir  elektrinis pašildymas, beveik nieko nepajutau nei apsukų padidėjimo nebuvo nei to kaeisto garso. Nors įjungus galingą el. devaisą, turėtų pakilti apsukos (nepakilo):(. Verdiktas toks pas mane tos opcijos nėra, nors knopkė su lempute vietoje.:( Keisiu tuojau tepalus, reikės konkrečiau pažiūrėti gal rasiu ką.

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #25 Įrašytas: Spalio 23, 2009, 14:10:21 pm »
Jei sakai, kad pas tave mygtukas su lempute yra, tai netikiu, kad jo nera. Jis turi but.
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs drwtsn

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #26 Įrašytas: Spalio 23, 2009, 15:10:35 pm »
na tai aš taipogi paantrindamas ketvirtasis turiu abejonių dėl šios sistemos įmontavimo, bet kita vertus gal jis yra bet neveikia? :(
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 23, 2009, 15:10:56 pm sukūrė drwtsn »

Neprisijungęs Andrius_SC

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #27 Įrašytas: Spalio 23, 2009, 16:34:11 pm »
Pas mane teip:

devaisas yra cia: http://img14.imageshack.us/i/dscf0001jy.jpg/

viena slanga ateina, kita iseina: http://img29.imageshack.us/i/dscf0002qv.jpg/

o cia siurbliukas ir dyzelliuko padavimo i dezute slangele: http://http://img21.imageshack.us/i/dscf0003qb.jpg/

Elektra dar atvesta - turbut pirminiam uzdegimui misinio.
Kaip patikrinti ar veikia: uzvedus salta varikli, ispausti mygtuka salone (uzsidega lempute), palaukti ~2 minutes, negesinant variklio atidaryt kapota, griebt uz slangutes plonos, kur dyzeliuka paduoda (3 pav) - ji turi vibruoti, t.y. dyzeluka pompuoja tokiais impulsais (0.5 sek), ji net trukcioja, dreba. Na ir stebekit situ slangu ikaitimo greiti... man kaip sakiau - 2-3 kartus greiciau kaista variklis saltais rytais. aaa na ir aisku garsas - pagraibius slangutes, neuzdarant kapoto isjunkite varikli :)

A.
Avensis 2001 D4D

Neprisijungęs PoBeP

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #28 Įrašytas: Spalio 23, 2009, 21:32:44 pm »
Citata
ketvirtasis parašė:
Susidaro tokia mintis, kad čia yra papildoma opcija. Pas vienus ji elektrinė, pas kitus (dyzelinė lietlempė). Mano atveju lyg ir  elektrinis pašildymas, beveik nieko nepajutau nei apsukų padidėjimo nebuvo nei to kaeisto garso. Nors įjungus galingą el. devaisą, turėtų pakilti apsukos (nepakilo):(. Verdiktas toks pas mane tos opcijos nėra, nors knopkė su lempute vietoje.:( Keisiu tuojau tepalus, reikės konkrečiau pažiūrėti gal rasiu ką.


O garsas (kazkur po minutes) atsiranda? Toks uziantis, kaip ventiliatoriaus?
Pas mane irgi variklio darbas nepasikeicia, bet variklis sila zymiai greiciau.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: D4D engine preheater. Kaip veikia?
« Atsakymas #29 Įrašytas: Spalio 24, 2009, 08:35:05 am »
Perskaičiau šį postą su nuorodom, supratau kad ten Avensis iki 2003. Jame stovi įmontuota webasto TERMO TOP.
Dabar noriu paklausti:
Pas tave salone yra tos webastos programuojamas laikmatis (taimeris)?
Ir ar tavo mašinoj nėra tos "knopkės" kuri pavaizduota temos pirmame poste?

Citata
PoBeP parašė:O garsas (kazkur po minutes) atsiranda? Toks uziantis, kaip ventiliatoriaus?
Pas mane irgi variklio darbas nepasikeicia, bet variklis sila zymiai greiciau.


Esu pats susimontavęs šį devaisą prieš tai surinkau nemažai info. Nusipirkęs šį įrenginuką perrinkau, susipažinau su jo veikimo principu.
Jei kam reikės kokios info visada prašom. Va dar keletas nuorodų:
http://thermotop.narod.ru/teplostar_getz.html
http://www.webasto-msk.ru/Particles/art_3/
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 24, 2009, 08:50:35 am sukūrė ketvirtasis »