Autorius Tema: Prius+Webasto  (Skaityta 11807 kartus)

Neprisijungęs Priest

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 36
Prius+Webasto
« Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 09:31:58 am »
Gal kas bandėte į Prius susimontuoti Webasto autonominį šildymą?
Šiandien iš ryto tokia mintis šovė į galvą :p

Neprisijungęs selisimo

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 10:59:29 am »
Jei turi garaza ir antros kartos priusa, tai gal geriau toks daiktas http://www.juicedhybrid.com/Toyota-Prius-Hybrid-Engine-Block-Heater-p/pu140-00900.htm
Tik sildyt reiktu, nuo leketros lizdo, kokia valandele :)

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 12:11:22 pm »
Buvo ir pas mane tokia mintis, bet garažas ne prie pat namo. Tai reikėtų kokį distancinį su GSM ryšiu, tuomet būtų pasaka.

Neprisijungęs Edvatronas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 760
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 12:16:18 pm »
Citata
ketvirtasis parašė:
Buvo ir pas mane tokia mintis, bet garažas ne prie pat namo. Tai reikėtų kokį distancinį su GSM ryšiu, tuomet būtų pasaka.

Tai pastatai koki timeri, kad nustatytu laiku ijungtu ir viskas.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 12:25:50 pm »
Netinka taimeris šiuo atveju, jau buvau viską apmastęs. Matai gi ne kekvieną dieną tam garaže lankausi. Ir laiką ne taip jau lengva atitaikyti. O GSM distancinis - puikus sprendimas, įjungi prieš išeidamas kol ateini jau viskas čiki. Tik investicija nemaža gaunasi.

Neprisijungęs selisimo

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 12:43:11 pm »
Na nezinau tiksliai , kiek dabar kainuoja Webasto, bet jei, kaip anksciau daugiau nei 3 tukst...
tai tada pasidarius gsm valdyma, ne taip ir brangiai gautusi lygininant su weabsto.
http://www.vssistemos.lt/gsm-apsaugos-ir-valdymo-central-gsmalarm-3/
(cia pirmas pasitaikes url is google, manau galima ir pirgiau rasti)
plius bloko sildytuvas.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 06, 2009, 16:04:10 pm »
Evitoj yra panašus modulis apie 400, šiauliuose juos gamina. Tai skambinau tiesiai gamintojui dar pigiau gaunasi. bet aš užsiiminėju radijo-elektronika, tai moku padaryti tokį mdulį su paprasta Nokia3310. Dabar garaže stovi būtent mano darytas GSM modulis tik jis pajungtas prie signalizacijos. O kas liečia Webastos kainą, tai man gavosi iki 500 (nenauja). Dar pas tuos kur pirkau davė "garantiją". nes blogai pajungiau ir neveikė, tai jie man pakeitė valdymo modulį, nors klaida buvo dėl mano kaltės: (per mažai srovės - nusilpęs akumas)

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 08, 2012, 10:14:36 am »
Turiu klausimuka priusu vairuotojam. Cia del bendro supratimo apie hibridines masinas. Kaip ziema vazinejant sildomas automobilio salonas. Nuo variklio ar kokiu elektriniu budu?
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 08, 2012, 10:15:37 am sukūrė arunaskeras »
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI

Neprisijungęs Gincius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 11, 2012, 12:01:48 pm »
Pas mane stovi Webasto Thermo Top C, skirta tojotoms. Galia 5,2 kW.
Paleidimas su distanciniu pulteli Telestart T91. Veikimo laikas programuojamas. Atviroj vietoj veikia iki 1 km. Kainavusi (mano akimis žiūrint) beprotiškus pinigus 1969 Eur.- Montuota Toyotos atstovybėje Vokietijoje. Gali ir vėdinti saloną vasarą.
Pats šildytuvas Avensis II sumontuotas kairėje pusėje už grotelių, prieš radiatorių. "Exaust pipe" išvestas dešinėje buferio pusėje.
Kaip rašo, 1 val pilnai veikiant sunaudoja 0,7 l benzino, arba 0,61 l dyzelio. El. energijos poreikis 28 W(siurbliui ir ventiliatoriui). Þiemą jungiu visada. Þymiai greičiau sušyla variklis. Po pirmų 10 min per šalčius į saloną pučia vos šiltą orą. Kad normaliai užšiltų salonas, reikia prie -20 apie 30 min. Toks įspūdis, kad pirmiausia užšildo variklį.
Pradėjusi dirbti skleidžia įvairius garsus. Pradžioje ūžimas, po to dasideda švilpimas, toks jausmas, kad mašina ruošiasi kilti.
Dalykas neblogas, tik ne už tokius pinigus.
[mail][/mail]

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 11, 2012, 14:13:10 pm »
Citata
arunaskeras parašė:
Turiu klausimuka priusu vairuotojam. Cia del bendro supratimo apie hibridines masinas. Kaip ziema vazinejant sildomas automobilio salonas. Nuo variklio ar kokiu elektriniu budu?

 Salonas sildomas kaip ir paprastoms masinoms ausinimo skysciu per vidaus peciuka.Tik yra idomus sprendimas tosolo papildomam pasildymui ;) .Aplink duslintuvo vamzdi cirkuliuoja tosolas ir papildomai syla :)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs JuliusM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūčio 05, 2016, 09:48:26 am »
Sena tema bet gal dar kas skaitys... Aš į Previa dėjau Defa prieš penkis metus kainavo berods apie 1300Lt nes dėjo Tokviloje, tačiau turint garažiuką manau galima ir pačiam įsidėti, dėjau: variklio+Salono eketriniius šildytuvus, automatikos nedėjau, nes važinėjama kiekvieną dieną tai paprasčiausia laiko rėlė išprendė tą klausimą... dalykas fantastinis, salonas šiltas, bet salono šildytuvas ima ~2kWh o labai šaltą žiemą reikia šildyti ir 2 val... pažiūrėjau Defa tinklapyje yra ir Prius'ams, čia linkas:
http://www.defa.com/en/automotive/warmup/find_your_engine_heater/

net naujausių pvz.:
PRIUS 1.8 2016- 2ZR-FXE 420866  F  460766 460785 A

pačių defa šildytuvų yra ir ebay...

Dar Calix bet jų puslapyje nelrodo variklių nors Prius yra automobilių sąraše...

Neprisijungęs Edvinas1990

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkričio 25, 2019, 21:18:59 pm »
Sveiki,
Gal kas bandėt? https://www.toyotavacaville.com/blog/how-to-start-your-toyota-with-remote-engine-start/
Ar yra kas užsiima su elektronika? Pas mane neveikia

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 08:29:05 am »
Kad Priuso šiaip puikus šildymas.
Pravažiuoji 1,5km ir pučia šilta orą po 5-6 minučių šilta salone. Po 10 min jau turi susimažinti šildymą nuo 22*C iki 21*C. nes jau per šilta jeigu važiuoji su striuke šių dienų oru.
Šildymas nustatytas AC/auto.

Neprisijungęs mindogasm

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 68
    • mindogas.wordpress.com
Ats: Prius+Webasto
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkričio 26, 2019, 21:50:00 pm »
Sveiki,
Gal kas bandėt? https://www.toyotavacaville.com/blog/how-to-start-your-toyota-with-remote-engine-start/
Ar yra kas užsiima su elektronika? Pas mane neveikia
Neveikia, nes ta kontora savo parduodamoms masinom papildomai už 499 siūlo ta "Remote Engine Starter". Praktiškai ten turi būti modulis, kuris kažkaip imituoja ta automobilio užkūrimą gavęs standartinio pultelio siunčiama kombinacija. Gal buvo kam kada ir originaliai dedama ta funkcija, nzn, bet anksčiau kiek žiūrėjau visi papildomi tie moduliai jungiami prie pultelio mygtuko ir ODB2 magistralės, ir niekur neradau ką gi per tą OBD2 reikia pasiųsti mašinai. Va vienas gamino tokius Gen3 Priusam (https://priuschat.com/threads/diy-remote-start-attach-2-wires-to-car-done-oem-fob-with-run-times-15-25-30-45-60min.120651/page-3), bet kai kažkas klausė kaip tai techniškai veikia - tyla.