Keleiviniai > Auris

Noriu pirkti Aurį, reikia patarimo

(1/70) > >>

Adas123:
Sveiki forumiečiai,

esu naujokas pas Jus forume ir su Toyotomis nedaug susipažinęs. Pabandysiu aprašyti situaciją, kokioje esu ir tikiuosi man padėsite. :)
Taigi nusprendžiau pirkti Aurį (vairuos moteris). Pagrindiniai reikalavimai tokie: Automatas, 4 durų ir gal labiau linksta širdis prie dyzelio, bet čia jau kaip išeis.

Taigi norėčiau iš Jūsų patarimo apie šį modelį. Kaip automatinės greičių dėžės? Ką reiktų žinot apie 1.4 D4D variklį? Ar 66kw užtenka šiam automobiliui? Ar bus pakankamai dinamikos? Kokios šio automobiliuko pagrindinės "ligos" į ką reiktų pirmiausia atkreipt dėmėsį perkant?

Dar toks klausimėlis. Kokie Aurio pranašumai prieš Corolą? Iš pažiūros gana panašūs jie, tačiau Auris gerokai brangesnis. Kodėl?

Taigi tikiuosi supratot kokioje situacijoje esu ir pabandysit man pagelbėti :)
Lauksiu žinių

Venza:
 Pirk Auri Hybrida arba Priusa ir neturesi problemu  :goodboy:

Adas123:
Aurio hybrido nepaimsiu :( Biudžetas apie 5500 eurų. O Priusas kaip? Kažkaip aš tų akumuliatorių prisibijau, kaži kaip jie tarnauja prie lietuviškos žiemos ;)

Bemsas:
Corolla hetcbekas=Auris. Tokia taisykle jau nuo 2007m. Corolla buna tik sedanas. Is technines puses sios masinos vienodos.


Kad brangesne corolla. Gal kainas ziurejai skirtingu modeliu masinas? 2007m nutrauke Corolla hetcbeku gamyba, nes isejo Auris. Nereikia lyginti 2002m ir 2007m modelius :D


Automatai tikrai tragiski. Ten stovi robotas MMT

MindaugasB:
Corolos hetcbekas yra su nauju kebulu ir pavadintas Auris. Pats turiu 1.4 dyzelis "automatas" dar zinomas kaip MMT - robotas, su chipuotu varikliu iki 88kW.

Is ligu tai vairo kolonele sugenda prie didesnes ridos. Greiciu dezes situ robotu susidevi. Skaiciuok kad reikia deti nauja sankaba kas 100 tukst. km. Kaina buvo apie 1000Lt su darbu, darbar manau apie 300eur plius minus. Galiu duot pavazinet Vilniuje uz sokolada.

Pasiguosiu, kad jau man pradejo DPF kimstis ir trauka slobsta. O ir jauciu kad sankaba ima po truputi pareidineti. Rida 68 000 km.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją