Keleiviniai > Auris

Noriu pirkti Aurį, reikia patarimo

<< < (2/66) > >>

Adas123:
Sveiki forumiečiai,

esu naujokas pas Jus forume ir su Toyotomis nedaug susipažinęs. Pabandysiu aprašyti situaciją, kokioje esu ir tikiuosi man padėsite. :)
Taigi nusprendžiau pirkti Aurį (vairuos moteris). Pagrindiniai reikalavimai tokie: Automatas, 4 durų ir gal labiau linksta širdis prie dyzelio, bet čia jau kaip išeis.

Taigi norėčiau iš Jūsų patarimo apie šį modelį. Kaip automatinės greičių dėžės? Ką reiktų žinot apie 1.4 D4D variklį? Ar 66kw užtenka šiam automobiliui? Ar bus pakankamai dinamikos? Kokios šio automobiliuko pagrindinės "ligos" į ką reiktų pirmiausia atkreipt dėmėsį perkant?

Dar toks klausimėlis. Kokie Aurio pranašumai prieš Corolą? Iš pažiūros gana panašūs jie, tačiau Auris gerokai brangesnis. Kodėl?

Taigi tikiuosi supratot kokioje situacijoje esu ir pabandysit man pagelbėti :)
Lauksiu žinių

Venza:
 Jeigu pagrindinis kriterijus automatas,tai ieskok Toyota is Amerikos.Tuo laikotarpiu Toyota Europai negamino mazos klases auto su automatine pavaru deze.

kajima:
Camry 3.5+automat  (y)   = tik sanaudos triju priusu )

Venza:
 Yra ir mazesniu pasirinkimas: Corolla,Matrix,Yaris sedanas

kajima:
Kazkada turejau colta 2 duru , nuo to  laiko pasakiau sau kad gyvenime nebus pas mane tokiu mazu auto.

evaldunia:
http://www.autoasas.lt/modelio-perziura/toyota-auris-2006-2013-id-665/modifikacijos?mfilter_fuel%5B%5D=10&mfilter_fuel%5B%5D=11&mfilter_body_id=0&mfilter_gearbox_id=0&mfilter_turbo_id=0

 2.0 D-4D (126 Hp) ekonomija

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją