Autorius Tema: generatoriaus isemimas  (Skaityta 23431 kartus)

Neprisijungęs kaimynas20091

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 18:56:13 pm »
matai,pas mane ir skydelio apsvietimas pakeistas,turi sviesti zaliai,o pas mane-geltonai,kaip naujuose avensiuose,taiu gal imdami skydeli ir pasuko kazka? o as pats galiu susitvarkyti sita beda?

Neprisijungęs fennix

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 978
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 14, 2010, 23:28:11 pm »
matai, visiskai dar neaisku kas ten pas tave per beda....
Viena Celica gerai, bet dvi dar geriau!!!

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 15, 2010, 00:01:17 am »
Citata
kaimynas20091 parašė:
matai,pas mane ir skydelio apsvietimas pakeistas,turi sviesti zaliai,o pas mane-geltonai,kaip naujuose avensiuose,taiu gal imdami skydeli ir pasuko kazka? o as pats galiu susitvarkyti sita beda?

galejo rodykle neteisingai uzmauti, man taip buvo kai keiciau safranei skydelio apsvietima neteisingai uzdejau rodykle(nepagalvojau pazymeti stovejimo vietos pries nuimant) tai vaziuojant 50km/h rodydavo 80, tai teko pagal navigacija atstatineti rodykles stovejimo vieta. gal ir pas tave kas nors su rodyklem prichimicinta
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 15, 2010, 10:01:12 am sukūrė gisas »
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 15, 2010, 06:52:05 am »
Citata
kaimynas20091 parašė:
matai,pas mane ir skydelio apsvietimas pakeistas,turi sviesti zaliai,o pas mane-geltonai,kaip naujuose avensiuose,taiu gal imdami skydeli ir pasuko kazka? o as pats galiu susitvarkyti sita beda?


Geriausia tai būtų kitą, gerą skydelį patikrinimui užmest ir bus viskas aišku, ar jis kaltas
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs kaimynas20091

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 15, 2010, 23:39:34 pm »
pa mane greicio rodykle,tai teisingai rodo,nes matavau pagal navigacija,o apsukos,ati jau mane nervina ,vis 400,o isardzius as pats negaleciau uzmauti kad 800 rodytu?
as cia Airijoj kur as skydely gausiu? cia tik uz skydelio ieskojima paims 50 euru,o jei jau nuims,uzdes kita,apziures,tai min 200 euru..aplink mane tik lenkai sudarankiai meistrauja,o lenkas-tai jau profesija..
nezinau ka daryti...pasimeciau visiskai...:(

Neprisijungęs kaimynas20091

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 15, 2010, 23:57:45 pm »
fennix..as manau,kasd gali buti rodykle pasisukus,nes an 400 apsuku variklis nesipurto..o as pats galiu pasisukti apsuku rodykle,ar cia jau meistru darbas??

Neprisijungęs fennix

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 978
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 00:37:12 am »
Nu nesu ardes avensio skydeliu, negaliu pasakyt tiksliai kaip ir kur ten tau ka galima padaryt. Lengviausias atvejis- nekreipt demesio, bet jei labai nervina- gali pradet krapstyt po truputi ir ieskot kame saknys. Jei ten tikrai butu tik 400 rpm tai variklis purtytus kad net masina drebetu Taip kad palinkesiu sekmes. svarbiausia neskubet
Viena Celica gerai, bet dvi dar geriau!!!

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 06:32:08 am »
Citata
kaimynas20091 parašė:
pa mane greicio rodykle,tai teisingai rodo,nes matavau pagal navigacija,o apsukos,ati jau mane nervina ,vis 400,o isardzius as pats negaleciau uzmauti kad 800 rodytu?
as cia Airijoj kur as skydely gausiu? cia tik uz skydelio ieskojima paims 50 euru,o jei jau nuims,uzdes kita,apziures,tai min 200 euru..aplink mane tik lenkai sudarankiai meistrauja,o lenkas-tai jau profesija..
nezinau ka daryti...pasimeciau visiskai...:(


Nežinau, gal ten yra toks dalykas- "šrotas"? Nuvarai paprašai skydelio įdedi vietoj savojo ir matai, kokios apsukos, jei tau tinka imi, jei netinka, ieškai toliau problemos sprendimo.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 16, 2010, 06:32:50 am sukūrė mind »
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs kaimynas20091

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 23:26:33 pm »
ming,dzukeli..as irgi dzukelis...zinai,yra cia stotaai-parduotuves,bet jei pasiimi,tei negali bandyti ar tinka ar netinka,jei jau pasiemei,tai ir turi..o kiek LT kainuoja skydelis? nes sestadieni i LT 2 savaitem gryztu,gal yra kur nors Alytuj ar aplink? netoli man butu atvaziuoti is Druskininku.O gal geriausia nekreipt demesio ir vazinet? nes tikrai masina nesipurto su rodonciom 400 apsukom..

Neprisijungęs tadasd

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 145
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 16, 2011, 14:15:31 pm »
sveiki, gal ne visai i tema, bet kaunieciai, patarkit kur varyt remontuoti generatoriaus. Vakar pakeite dirzeli pazistamas ir sake, kad sukant ranka kartais stringa. Kur patarsit kreiptis?

Neprisijungęs TCL

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 960
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 16, 2011, 14:26:27 pm »
Nepamenu tiksliai bet kaip yra servisas aremesta netoli kur garazu siaures masyvai,jei neklystu ten toliau paejus stovi toks zalias pastatas ir parasyta generatoriu remontas salia aramestos

Neprisijungęs MindeJ

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 140
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 16, 2011, 14:38:59 pm »
http://www.dagas.lt/ pabandyk cia apsilankyt. Kazkada teko pas juos tvarkytis ir likau patenkintas.

Neprisijungęs TCL

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 960
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 16, 2011, 16:10:49 pm »
Taip tas pats kur ir as ejau bandyti tvarkytis:)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 16, 2011, 16:11:13 pm sukūrė TCL »

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasario 23, 2019, 22:49:18 pm »
galima isimti ir pto apacia , tik reikia nusukti duslintuva , ten yra lankstu tai galesi duslintuvo gala patraukti kur reikes , ten nera darbo visiskai , 1valanda ir viskas
Ar kas bandėt išimti generatorių tokiu būdu?Reikia keisti generatorių,bet pažiūrėjus neatrodo kad tai labai paprasta padaryti.
E

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: generatoriaus isemimas
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 24, 2019, 19:03:38 pm »
galima isimti ir pto apacia , tik reikia nusukti duslintuva , ten yra lankstu tai galesi duslintuvo gala patraukti kur reikes , ten nera darbo visiskai , 1valanda ir viskas
Ką gi,visgi galiu patvirtinti kad įmanoma šiuo būdu išimti ir įdėti generatorių.Darbas užtruko bene 3 valandas nes kai kur trūko papildomų rankų,nes dirbau vienas...Bet galiu pasakyti kad darbo tikrai mažiau nei čia daugelis siūlo išiminėjant pusašį.
E