Autorius Tema: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw  (Skaityta 49489 kartus)

Neprisijungęs TcorollaVers

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Įrašytas: Spalio 11, 2015, 12:49:32 pm »
Sveiki forumieciai,

prašau Jūsų pagalbos. Toyotos savininkas esu tik 2.5 mėnesio. Iš pradžių kol šilta nieko nepastebėjau. Dabar kai oras atvėso rytais 11 laipsnių ar mažiau auto ryte prastovėjusi visą naktį dažnai užsikuria  ne iš pirmo karto - reikia ilgai sukti. Tačiau kartais užsiveda ir iš pirmo. Kuro filtras pakeistas, žvakes patikrinau visos kaitina. Po to visą dieną nesvarbu kiek prastovėjusi šilta ar šalta auto kuriasi gerai. Traukos problemų nėra - traukia gerai, jokių mėlynų dumų nemeta. Perskaičiau visas forumo temas įskaitant ir kitų toyotos modelių dyzelių susidariau vaizdą, kad greičiausiai SCV vožtuvas, arba kažkas su elektra  :think: 
Va šį rytą nufilmavau kas per problema kaip kuriasi auto - nuoroda:
https://youtu.be/cm-HocdyImE

Du kartus buvau palikęs auto pas tokį meistrelį kad prisijungęs prie kompo ryte pabandytų užvesti (tačiau kaip tyčia prisijungus prie kompo abu kartus užsikurė iš pusės "abaroto"), meistriukas sakė, kad purkštukai normos ribose - tiesiog neranda prie ko prikibti, klaidų nėra.
Gal kas susidūrėte su panašia problema - kas čia per liga.
Beje rekomenduokit normalų meistriuką klaipėdoj kas su toyotom puikiai draugauja ir supranta šiuos dyzeliukus.
Iš anksto dėkoju už patarimus ir pagalbą.  :)

Neprisijungęs ginciavas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 573
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 11, 2015, 14:51:51 pm »
Panašu į kuro nusėdimą. Ant filtro yra pompa, ryte galima pabandyti užpompuoti ir bus aiškiau.

Neprisijungęs TcorollaVers

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 11, 2015, 15:06:57 pm »
Kaip video ir sakiau - papumpavau ta gumine membrana spaudosi sunkiai o po to kuriau...

Neprisijungęs darer

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 14, 2015, 13:14:06 pm »
Sv  ar issprendei probliama .

Neprisijungęs MAIKIS

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 266
  • www.latransa.lt
    • Latransa
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 14, 2015, 20:52:33 pm »
speju kad purkstukai  :V
Toyota Higlander
Toyota Prius
Toyota yaris Verso x2vnt
Toyota yaris
Lexus is200
Lexus Gs300
Honda crx Del sol
ZAZ 968M
www.latransa.lt

Neprisijungęs Mars

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 174
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 14, 2015, 22:08:28 pm »
Pas mano Toyota ta pati problema. Pavasarį prasidėjo kol orai dar buvo pakankamai šalti, taip panašiai iki +10, kurdavosi tik iš antro karto, vasara tos problemos nei kartą nepasitaikė, o dabar vėl tas pats kai orai atvėso, vėl kuriasi tik iš antro karto. Taip pat kaip ir šiame vaizdelyje ir toks pats variklis. Gal kas nors dar buvote susidūrę su šia problema? Kaip reiktu ją spręsti?
mars

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 14, 2015, 23:08:46 pm »
Gal softa reikia atnaujinti masinos, nes masina is siltu krastu ir programa kitokia? Buvo forume kazkur aprasyta panasi problema, padejo softo naujinimas Tokviloje.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 15, 2015, 11:32:04 am »
Gal softa reikia atnaujinti masinos, nes masina is siltu krastu ir programa kitokia? Buvo forume kazkur aprasyta panasi problema, padejo softo naujinimas Tokviloje.

Kolega teisus.
Bandyk 2 kartus pasildyt zvakes ir vesis be problemu...

Neprisijungęs aurisb

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 52
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 15, 2015, 16:24:33 pm »
Nepamirsk pasidalint kaip galiausiai sekesi sutvarkyt sita beda :)

efka

  • Svečias
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalio 15, 2015, 17:00:49 pm »
Ta pati problema pas mane buvo.Užvedimo momentu trys purkštukai nepaduoda kuro.Nieko nedariau važinėju taip. Ryte be sankabos įjungiu degimą , užsidega ir užgesta lemputės tada vedu ir pirmyn. Rida 280000 km. :goodboy:

Neprisijungęs Stepiu_Liutas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalio 16, 2015, 01:11:54 am »
Sveiki,

Aš lygiai tokią pačią problemą su lygiai tokiais pačiais simptomais šią savaitę išsprendžiau. Pas mane toks pats variklis D4D 2.2 100kw.
Simptomai buvo taip pat absoliučiai vienodi. Ryte po nakties nesikuria. Arba kuriasi iš 4-5 karto. Paskui jau kai užkuri ryte tai dienos metu visada kuriasi puikiai. Taip pat buvau patikrinęs ir žvakes ir maitinimą ir kuro padavimą prieš tai. Ir taip pat šita bėda atsirasdavo tik temperatūrai esant žemiau 10 laipsnių šilumos. Nepadėjo nei žvakių šildymas nors ir tris kartus nei niekas daugiau.

Štai video kaip kūrėsi (tiksliau nesikūrė) prieš remontą: https://youtu.be/DxbMP6_Y4a8
O čia video kaip kurėsi kitą ir visus tolimesnius rytus po remonto: https://youtu.be/EDVpKfcObnM

Sprendimas:
Skambini i Tokvilą, užsirašai.
Palieki mašiną iš vakaro.
Ryte jie prisijungia kompą, bando užvest mašiną ir gauna tą patį rezultatą.
Tada:
1. Atnaujina variklio valdymo programą kuri užtikrina aukštesnį kuro suspaudimo laipsnį (maniškė iš prancūzijos, ten jai įrašyta kita programa buvo kuri duoda mažesnį suspaudimą, nes ten žiemų nėra)
2. Praplauna kuro slėgio vožtuvą.
Po šitų dviejų punktų konkrečiai aš sumokėjau 74 eurus ir 80 centų ir nuo sekančio ryto mašinytė kuriasi iš pusės apsisukimo be jokių klausimų, prasukimų ar dar kokio velnio. Tiesiog viens ir užsikūrus jau dirba gražiausiai.
Taip kad nesigąsdinam purkštukais ir visom kitom baisybėm, važiuojam į Tokvilą ir išsprendžiam problemą.
Jei pavyks, alaus neatsisakysiu už patarimą  :D

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 16, 2015, 07:10:40 am »
Sveiki,

Aš lygiai tokią pačią problemą su lygiai tokiais pačiais simptomais šią savaitę išsprendžiau. Pas mane toks pats variklis D4D 2.2 100kw.
Simptomai buvo taip pat absoliučiai vienodi. Ryte po nakties nesikuria. Arba kuriasi iš 4-5 karto. Paskui jau kai užkuri ryte tai dienos metu visada kuriasi puikiai. Taip pat buvau patikrinęs ir žvakes ir maitinimą ir kuro padavimą prieš tai. Ir taip pat šita bėda atsirasdavo tik temperatūrai esant žemiau 10 laipsnių šilumos. Nepadėjo nei žvakių šildymas nors ir tris kartus nei niekas daugiau.

Štai video kaip kūrėsi (tiksliau nesikūrė) prieš remontą: https://youtu.be/DxbMP6_Y4a8
O čia video kaip kurėsi kitą ir visus tolimesnius rytus po remonto: https://youtu.be/EDVpKfcObnM

Sprendimas:
Skambini i Tokvilą, užsirašai.
Palieki mašiną iš vakaro.
Ryte jie prisijungia kompą, bando užvest mašiną ir gauna tą patį rezultatą.
Tada:
1. Atnaujina variklio valdymo programą kuri užtikrina aukštesnį kuro suspaudimo laipsnį (maniškė iš prancūzijos, ten jai įrašyta kita programa buvo kuri duoda mažesnį suspaudimą, nes ten žiemų nėra)
2. Praplauna kuro slėgio vožtuvą.
Po šitų dviejų punktų konkrečiai aš sumokėjau 74 eurus ir 80 centų ir nuo sekančio ryto mašinytė kuriasi iš pusės apsisukimo be jokių klausimų, prasukimų ar dar kokio velnio. Tiesiog viens ir užsikūrus jau dirba gražiausiai.
Taip kad nesigąsdinam purkštukais ir visom kitom baisybėm, važiuojam į Tokvilą ir išsprendžiam problemą.
Jei pavyks, alaus neatsisakysiu už patarimą  :D
Jo,pagal video galima suprast kad pakaitinimo žvakės tapo net nereikalingos,nėra reikalo ten šildyt dar kažką... :D
E

Neprisijungęs TcorollaVers

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 19, 2015, 19:27:40 pm »
Sveiki,

šiandien radau laiko ir palikau auto pas meistriuką (diagnostika specializuojasi dyz,auto remonte). Žiūrėsim ką pasakys. Parašysiu toliau koks bus finalas, kad ir kiti žinotumėt.  :)

Neprisijungęs TcorollaVers

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 31, 2015, 10:33:59 am »
Problema isspresta - kuriasi is pirmo karto, kaip ir maniau buvo SCV vožtuvas. Pradiagnozavo pakeite ir problema baigesi.
NU remontas ne kaip 4 golf, bet nieko nepadarysi :)
SCV vožtuvas 150eur +30 eur diagnostika ir pakeitimas taigi viso 180eur

Neprisijungęs ginciavas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 573
Ats: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw
« Atsakymas #14 Įrašytas: Spalio 31, 2015, 10:50:18 am »
Praplaut nebanėt?