Autorius Tema: "Išbėgęs" amortizatorius  (Skaityta 9670 kartus)

Neprisijungęs perczik

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 15, 2015, 15:04:15 pm »
Kaune gerai restauruoja amortikus trumpina, kietina kiek nori klientas kaina 30e uz vnt.. atvazinejau su org amortikais ir h&r zeminancioms spyruoklemis kurie zemina labiausiai is visu 5cm. apie du metus jokiu bedu, amortikai originalus toyotiniai. dabar sudeta orine vaziuokle su viskuom irgi bedu jokiu nera, tiesiog nepasiseke. o del kokiu nors modifikaciju toyotai rast sunku yra tikrai, bet viskas imanoma, tik laiko reikia ir galima uz normaliai kaina viska rast. buvo autogide skelbimas bilsten sport amortikai su zeminaciom spyruoklem uz 220e. bet jau kazkas nupirko.

Neprisijungęs perczik

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 15, 2015, 15:06:41 pm »
 t-sport spyruokles yra zemesnes 1-1.5cm nuo standartiniu,  taip kad amortikui itaka maza. geriausias variantas ir pigiausias tai vezt restauruoti tik reikia apgalvot kiek reikia sutrumpinti stoka ir viskas.

Neprisijungęs rimazzas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodžio 16, 2015, 08:16:19 am »
Dėkui už paaiškinimą, nu bandysiu važinėt su standartiniais amortizatoriais. Jei kils problemų ieškosiu trumpesnių :)

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodžio 16, 2015, 23:24:05 pm »
Jeigu pats dėjaisi gal žinai kokia padėtis turi būt spyruoklės amortizatoriaus atžvilgiu? Nežinau ar visuose variantuose tas pats, bet maniškio amortizatoriaus štokas maunasi į apvalų metalinį dangtelį (tarp to dangtelio ir amortizatoriaus lėkštelės dedasi spyruoklė), bet skyklė štokui išlyst nėra pačiam dangtelio centre, ji šiek tiek šone ir priklausomai kokia to dangtelio padėtis - taip pasvirus arba tiesi yra spyruoklė amortizatoriaus atžvilgiu. Aš susidėjau abiejuose šonuose vienodai, kad spyruoklė stovėtų kuo vertikaliau automobilio atžvilgiu, bet neįsitikinęs ar taip turi būt.

dabar nelabai atsimenu kaip ten dejau spyruoklės, bet kad dangtelis kur maunasi ant amortiko stoko skylė irgi ne per viduri, sita tai tikrai zinau :) bet jau ir pas mane iskylo problėmėlė, vienas amortikas pradėjo cypaut, turbut amortikas nori normalesniu spyruokliu :D 
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs perczik

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodžio 22, 2015, 20:39:51 pm »
https://www.facebook.com/jaroslaw.olechnovic/videos/vob.100000448148542/1085675774790684/?type=2&theater geriausias dalykas, kada nori zemai vaziuot ir kada nori aukstai galima vaziuot  :-]

Neprisijungęs rimazzas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 07, 2016, 17:45:11 pm »
Man tokie hidraulikai tikrai praverstų  :-] įsigijau butą su požeminiu parkingu -2 aukšte ir važiuojant tarp aukštų siekia dugną... Pasirodo ne man pirmam šita problema buvo, tai tą "kampą" pastato rangovai sumažino, bet pas mane vistiek siekia, net ir vairą susukus važiuojant per "kampą". Žodžiu šiaip ar taip teks susidėt paprastas spyruokles, kitaip parkingu negalėsiu normaliai naudotis :)

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasario 15, 2016, 21:21:12 pm »
Idomu kiek kainuoja ta orine pakaba... kazkaip nepagalvojau kai dejau yariui suzemintas spyruokles... :) beje kai sniego buvo, vazinejau su suzemintom.. kai kur vaziuojant, pasitarnavo kaip sniego stumdymo masina.. :-D
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs perczik

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasario 16, 2016, 10:18:13 am »
parduou visa setupa butent corollai e12 is savo masinos kaina 900e su viskuom. :) arba galiu visa automobili parduot.

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: "Išbėgęs" amortizatorius
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasario 29, 2016, 21:36:20 pm »
dabar nelabai atsimenu kaip ten dejau spyruoklės, bet kad dangtelis kur maunasi ant amortiko stoko skylė irgi ne per viduri, sita tai tikrai zinau :) bet jau ir pas mane iskylo problėmėlė, vienas amortikas pradėjo cypaut, turbut amortikas nori normalesniu spyruokliu :D

p.s. pasirodo niekas cia necypauja pas mane, as tiesiog netycia uz kapoto spaudziojau zemint tai kapotas ir pradejo inkšt :D amortikai pasirodo sveiki ir po ziemos sezono niekur neisbege skysciai ir funkciuonuoja puikiai :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211