Autorius Tema: Toyota Previa 2002 D4D vibracija  (Skaityta 8865 kartus)

Neprisijungęs Neacdc

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 7
Toyota Previa 2002 D4D vibracija
« Atsakymas #15: Lapkričio 18, 2015, 19:02:16 pm »
Sveiki,

iki pilnos laimės džiaugtis šiuo modeliu trukdo tokie dalykai:

1) vibracija ant laisvų apsukų, nėra skirtumo šiltas ar šaltas, vibracija persiduoda net į vairą

2) šiek tiek sunkiau junginėjasi pavaros (neturiu kaip palyginti su kitom Toyotom, bet jaučiu, kad turėtų jungtis švelniau)

3) akseleruojant girdisi silpnas ūžesys iš variklio skyriaus (turiu įrašęs garsą, tik negaliu/nemoku čia įkelt  :V ) plius muša per pavarų svirtį kai akseleruoju 5 bėgiu.

Čia 3 skirtingos bėdos ar susiję?

Kas daryta:

keičiant tepalus ir valant paėmimo sietelį pastebėta ir pakeistas klibantis variklio balansyras, nes senąjam jau judėjo tie dantračiai iš savo ašių, keista turbina (ankstesnis savininkas pateikė sąsk...)

Būsiu dėkingas už bet kokius pastebėjimus/paprotinimus kur ieškot konkretaus gedimo
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 18, 2015, 19:07:59 pm sukūrė Neacdc »

 

Neprisijungęs RDeEsser

 • Veteranas
 • *****
 • Įrašai: 805
 • Avensis D4D
Ats: Toyota Previa 2002 D4D vibracija
« Atsakymas #16: Rugpjūčio 12, 2016, 07:18:14 am »
Sveiki, aš dėl vibracijos po 1 metu ir ilgu ieškojimų ir aišku eur investavimo, (pagalves, diržai, įtempėjai, katalizatorių pjovimas rekomendavo servisas bet nepasirašiau ir net po variklio remonto buvo lūžęs alkūninis velenas ir t,t, ko tik neprisigalvojau) vibracija nedingo.
Bet vis tik atkaklumas davė rezultatus, kas skleidžia vibracija šiems motorams išsiaiškinta. Dabar važinėjimas teikia malonumą.  Mano tel 867755199
Kaip verslo žmogui patarčiau susikurti trumpojo padidinto tarifo tel numerį.Gi šitiek skambučių manau pasipylė ir iš to jokios naudos,kiek babkių iš to būtum uždirbęs...Susimąstyk!
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 12, 2016, 07:19:54 am sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs Bemsas

 • Vyr. Moderatorius
 • Veteranas
 • *
 • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Previa 2002 D4D vibracija
« Atsakymas #17: Rugpjūčio 12, 2016, 09:18:02 am »
Kaip verslo žmogui patarčiau susikurti trumpojo padidinto tarifo tel numerį.Gi šitiek skambučių manau pasipylė ir iš to jokios naudos,kiek babkių iš to būtum uždirbęs...Susimąstyk!

Ir atsakymas buvo : uzpildziau kondicionieriu ir viskas susitvarke :D

Cia buvo jo priespaskutine zinute tokia:
Sveiki,

po ilgų kančių ir visokiausiu patarimų kas čia yra per garsas ir vibracija įvyko stebuklas gedimas pasišalino pats užpildžius kondicionierių, net pats nelabai suprantu prie ko čia jis, bet viskas dingo, o siulymų buvo įvairiausių nuo variklio ardymo, katalizatorių pjovimo, turbinos keitimo, pagalvių keitimo, duslintuvo, ratu balansavimo, sankabos keitimo ,smagračio ir .t.t norių pabrėžti pas mane garsas buvo ir stovinčiai mašinai.  Neįsivaizduoju kas čia įvyko bet dabar pabandysiu atleisti generatoriaus diržą ir pažiūrėti visus škyvus, nors nemanau kad kompresorius kondicionieriaus(kadangi dabar užpildytas) gali duoti kokį nors balansą dirželiui.  O kiek naktų sedėta prie Google ir ieškota atsakymo, ir tame pačiame klube visas toyotos perskaičiau AVENSIS COROLLA ir kiek mačiau daug kas šitą problemą turi, o atsakymo nebuvo, aišku kai kurie aprašymai juokingi, kaip žmogus neskiria turbinos gedimo nuo diskų kreivu ir ieško sliekų. Nesakau kad radau problemos sprendimą, bet man lyg padėjo, todėl rašau be to 20 eur manau nėra daug, kaip jau buvau pasiruošęs katalikus pjauti kur už išpjovimą prašė 200 eur.