Autorius Tema: 2.2 d-cat dūminimas  (Skaityta 12574 kartus)

Neprisijungęs linas838

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 50
2.2 d-cat dūminimas
« Įrašytas: Lapkričio 26, 2015, 19:52:26 pm »
veiki forumiečiai,rašau kaip naujokas,neseniai isigijau avensi 2006m 2.2 d-cat 130kw, turiu automobili dar tik mėnesis laiko,bet jau kaip ir visiems parsidėjo bėdos su dūminimu,perskaičiau daug išdėstytų minčių šeme forume,bet taip ir konkrečios priežasties del ko taip atsitinka ir kurioje vietoje yra gedimas niekas konkrečiai nerašo,o simtomai kiek skaičiau forume pnašūs kaip ir kitų forumiečių,antifryzas normoje,nedinginėja,neburbuliuoja,tepalų lygis nesikeičia,variklis nekaista,chekas nedega,klaidų sistemo nėra,dūminimas pasireiškia pašilus varikliui,dūmai balti,važiuojant didesnį atstumą varikliui užšilus pasirodo dūmų ir po kokios minutės jie dingsta,tap pasikartoja kelis kartus,traukia mašina kuo puikiausiai,šalta kuresi be problemų ir jokio dūmo nemeta,dūminti užeina ir mieste,net būna sustojus vietoje eina tie balti dūmai,bet pavaževus jie vel dingsta,kiek pastebejau,dūminti pradėjo truputį atvėsus orui,bet gal čia tik sutapimas,o gal nėra ko sureikšminti labai šio reiškinio,lauksiu jūsų patarimų,ačių išanksto.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 26, 2015, 19:57:54 pm »
O kai pirkai, zinojai ka perki? Ar tik nupirkes supratai? :D

Neprisijungęs gdrs

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 26, 2015, 20:42:27 pm »
DPF filtras valosi. Tema išsemta. Galima rakint :D

Neprisijungęs linas838

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 50
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 26, 2015, 21:56:00 pm »
Aš manau dpf filtras turi valytis vieną kartą kas kelis šimtus km.o ne kas dieną ir dar per dieną po kelis kartus,aišku gal aš klystu,bet darant diagnostiką sakė filtras neužsikišes?bet jai veteranai šio forumo taip sako bandysim patikėti,o kai pirkau auto žinojau ką perku tik nemaniau kad dpf regeneracija šitaip ilgai gali trukti.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 26, 2015, 22:01:35 pm »
Regeneracija tiesiog nepasidaro iki galo ir tiek. Kai tik pakyla temperatura ismetime, kompas inicijuoja valyma. Tai gi masinai jau tuoj 10 metu bus.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs linas838

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 50
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 05:56:49 am »
Nu supratau,tai belieka pabandyti padaryti priverstine regeneracija kaip suprantu

Neprisijungęs kalava

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 778
  • Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, Kaunas
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 07:22:03 am »
Aš manau dpf filtras turi valytis vieną kartą kas kelis šimtus km.o ne kas dieną ir dar per dieną po kelis kartus,aišku gal aš klystu,bet darant diagnostiką sakė filtras neužsikišes?bet jai veteranai šio forumo taip sako bandysim patikėti,o kai pirkau auto žinojau ką perku tik nemaniau kad dpf regeneracija šitaip ilgai gali trukti.

Kai man pradejo kasdien regeneruotis, ir prie sankryzos uz manes stovincias auto palikdavau baltu dumu kamuoly, nors autotojos diagnostika rode, kad su dpf viskas gerai.
Dyzrida sake, kad 5 purkstukas per daznai purskia.
Viskas baigesi po dpf kastracijos.
Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, sidabrinis universalas

Neprisijungęs linas838

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 50
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 07:30:41 am »
Nu supratau,pirmadienį varysim pas rimtą dyzelistą, pažiūrėsim ką jis diagnozuos,tik mano nuomone jai tas filtras yra reiškiasi jis ir turi būti,jug visos naujesnės ir net kai kurios senesnės dyzelinės mašinos jau eina su dpf filtrais,čia aišku tik mano nuomonė,ačių visiems už atsakymus.

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 08:31:35 am »
Nu supratau,pirmadienį varysim pas rimtą dyzelistą, pažiūrėsim ką jis diagnozuos,tik mano nuomone jai tas filtras yra reiškiasi jis ir turi būti,jug visos naujesnės ir net kai kurios senesnės dyzelinės mašinos jau eina su dpf filtrais,čia aišku tik mano nuomonė,ačių visiems už atsakymus.
DPF resursas baiginėjesi, tai todėl dažnai ir vyksta regeneracija. Geriausia išeitis jį pašalinti.

Neprisijungęs Naujokas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 278
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 12:03:56 pm »
DPF resursas baiginėjesi, tai todėl dažnai ir vyksta regeneracija. Geriausia išeitis jį pašalinti.
Teisingiausia - deti nauja :)

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 13:12:02 pm »
Teisingiausia - deti nauja :)
Abejoju, kad žmogus nupirkęs 9 m. senumo automobilį mokės trečdalį auto kainos už naują dpf.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 13:27:48 pm »
Bet teks kazkada deti nauja. Berods 2012m masinu jau negalima nieko pjaustyti. Duminingumas turi buti kaip gamyklinis (y)

Neprisijungęs ginciavas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 573
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 13:40:47 pm »
Arteja laikas, kai su dizeliais reiks atsisveikint.

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 13:43:35 pm »
hibridai ir elektra ateitis
.. o temos autoriaus vietoj pjaučiau lauk tą suodžių filtrą ir nesukčiau galvos (h)

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: 2.2 d-cat dūminimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkričio 27, 2015, 18:22:26 pm »
hibridai ir elektra ateitis
.. o temos autoriaus vietoj pjaučiau lauk tą suodžių filtrą ir nesukčiau galvos (h)
pritariu, tai pats pigiausias sprendimo būdas.