Žalieji > Kiti hibridai

Hibridu kuro sanaudos

(1/52) > >>

Henris:
Sveiki, klubieciai,


Grizau i Toyota kluba su nauju auto.
Noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi.
Zinau, kad i gamintojo nurodytas sanaudas tilpti labai sunku, bet arba as nemoku vaziuot arba tos sanaudos man didokos atrodo. Kalba eina apie Toyota Auris universala 2015m 1.8 (bendroj sumoj 103kw) Vasara tiek mieste tiek uzmiestyje apie 5.5l, dabar kai orai apie 0, tai pasiima visus 7l. Cia naudojant ECO mode. Miestas Vilnius rudeni, kas antras vaziavimas su 10-15min prastovejimu kamstyje. Gamintojas nurodo, kad tureciau tilpti i 3.8l, tai psichologiskai noreciau tilpt i 4.5l bent jau vasara :)
Kaip su sanaudom jusu turimi hibridai?

PGiedrius:

--- Citata iš: Henris  Gruodžio 10, 2015, 23:08:11 pm ---Sveiki, klubieciai,


Grizau i Toyota kluba su nauju auto.
Noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi.
Zinau, kad i gamintojo nurodytas sanaudas tilpti labai sunku, bet arba as nemoku vaziuot arba tos sanaudos man didokos atrodo. Kalba eina apie Toyota Auris universala 2015m 1.8 (bendroj sumoj 103kw) Vasara tiek mieste tiek uzmiestyje apie 5.5l, dabar kai orai apie 0, tai pasiima visus 7l. Cia naudojant ECO mode. Miestas Vilnius rudeni, kas antras vaziavimas su 10-15min prastovejimu kamstyje. Gamintojas nurodo, kad tureciau tilpti i 3.8l, tai psichologiskai noreciau tilpt i 4.5l bent jau vasara :)
Kaip su sanaudom jusu turimi hibridai?

--- Baigti citatą ---

Prius II, tokios pat sanaudos... na gal tik 7l nebuna, max iki 6,5

Venza:
 Blogiausia,kad nori sanaudu kurias deklaruoja gamintojas.Ten stovejimas kamsciuose nera iskaiciuotas  ;)  .Logiskai mastant sanaudos labai geros,o dar neparasei kiek laiko vaziuoji.Jeigu vaziuoji 30 min ir is ju 15 min stovi kamstyje,tai kaip skaiciuojasi sanaudos? Kitas dalykas,vaziuoji tur but siltai?Uzsuk sildyma ir sutaupysi,stovint masinai variklis neveiks ir kuro nenaudos sumazes  ;)  . Daugelis  dyzelistu tavo salygomis pila po 10l dyzelio ir dar su kepuremis ir pirstinemis vazineja  :D  Aisku neprisipazins  ;)

Henris:
Siaip jo turejau D4D, tai ziemos metu, kad jis suiltu iki darbines reikedavo prasukt kokius 15km :)
Pirma kart auto emiau is parduotuves, nes atsibodo, vargt su naudotu masinu daliu ieskojimu ir kreivarankiais meistrais. Pinigu su nauja aisku nesutaupai labai, bet nervai ramus, sedi ir vaziuoji. Siandien antra kart buvau pasikeles kapota, kad isipilt langu skyscio. Salone sake ner ko man landziot po tuo kapotu, jei laiku atliksiu numatyts tech apsilankymus.
Siaip per pusmeti vaziavimo ka galiu pasakyt: priekis ziauriai zemas, visur geriau parkuotis galu. Siaip vaziuoja tyliai, kaip japonas pakankamai minkstas, truputi sunku orientuois priekiu, kapotas labai zemai nuleistas. Pastebejau, kad galine pakaba labai kieta palyginus su priekine, per kokia dobe pravaziuoji priekiu minkstai, o kai galas i ta pacia duobe patenka, tai nemaloniai kala :)

PGiedrius:

--- Citata iš: Henris  Gruodžio 10, 2015, 23:42:27 pm ---Siaip jo turejau D4D, tai ziemos metu, kad jis suiltu iki darbines reikedavo prasukt kokius 15km :)
Pirma kart auto emiau is parduotuves, nes atsibodo, vargt su naudotu masinu daliu ieskojimu ir kreivarankiais meistrais. Pinigu su nauja aisku nesutaupai labai, bet nervai ramus, sedi ir vaziuoji. Siandien antra kart buvau pasikeles kapota, kad isipilt langu skyscio. Salone sake ner ko man landziot po tuo kapotu, jei laiku atliksiu numatyts tech apsilankymus.
Siaip per pusmeti vaziavimo ka galiu pasakyt: priekis ziauriai zemas, visur geriau parkuotis galu. Siaip vaziuoja tyliai, kaip japonas pakankamai minkstas, truputi sunku orientuois priekiu, kapotas labai zemai nuleistas. Pastebejau, kad galine pakaba labai kieta palyginus su priekine, per kokia dobe pravaziuoji priekiu minkstai, o kai galas i ta pacia duobe patenka, tai nemaloniai kala :)

--- Baigti citatą ---

Turejau tik viena diz kuris nerealiai greit susildavo, tai MB W123 "KROKODILAS" 2,4D .... o siaip tik benzinas greit syla

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją