Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 74722 kartus)

Neprisijungęs Henris

• Veteranas
  • Įrašai: 1684
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #240: Gruodžio 10, 2015, 23:08:11 pm »
Sveiki, klubieciai,

Grizau i Toyota kluba su nauju auto.
Noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi.
Zinau, kad i gamintojo nurodytas sanaudas tilpti labai sunku, bet arba as nemoku vaziuot arba tos sanaudos man didokos atrodo. Kalba eina apie Toyota Auris universala 2015m 1.8 (bendroj sumoj 103kw) Vasara tiek mieste tiek uzmiestyje apie 5.5l, dabar kai orai apie 0, tai pasiima visus 7l. Cia naudojant ECO mode. Miestas Vilnius rudeni, kas antras vaziavimas su 10-15min prastovejimu kamstyje. Gamintojas nurodo, kad tureciau tilpti i 3.8l, tai psichologiskai noreciau tilpt i 4.5l bent jau vasara :)
Kaip su sanaudom jusu turimi hibridai?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 180
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #241: Gegužės 29, 2019, 09:13:15 am »

Vazineju su Audi Q5 Mk2. Pries tai turejau Audi A3 Mk3

...ėl įsibėgėjimo - RAV4 nuo 0 iki 100 per 8,2 sekundes - cia kaip pilnai baterija ikrauta.Pabandyk tai su tuscia baterija ir bus 10s/100 jei ne daugiau.Yra tubej video kaip ant NX300h bandyma dare
Bet aš ir ne draginimui jį perku :) 8s ar 10s.. esmė kitur :)
Aš jau čia daug kartų rašiau, tai tik pasikartosiu. Kodėl 2019 RAV4 hibridas? - jei atsakyma maksimaliai sutrumpinti iki vieno dalyko, tai dėl patikimos variklio/pavarų dėžės kombinacijos. Nu nesijausiu aš ramiai jei pas mane bus kažkokia ten turbina su kažkokia robotizuota pavarų dėže. Mane tai elementariai parins  :-) kad ir kaip dinamiškai tai vairuojasi.
+/- 2 sekundės iki 100 manęs visai nejaudina.

Neprisijungęs darius555

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 118
« Atsakymas #242: Gegužės 29, 2019, 09:42:54 am »
Bet aš ir ne draginimui jį perku :) 8s ar 10s.. esmė kitur :)
Aš jau čia daug kartų rašiau, tai tik pasikartosiu. Kodėl 2019 RAV4 hibridas? - jei atsakyma maksimaliai sutrumpinti iki vieno dalyko, tai dėl patikimos variklio/pavarų dėžės kombinacijos. Nu nesijausiu aš ramiai jei pas mane bus kažkokia ten turbina su kažkokia robotizuota pavarų dėže. Mane tai elementariai parins  :-) kad ir kaip dinamiškai tai vairuojasi.
+/- 2 sekundės iki 100 manęs visai nejaudina.

Nu su pries tai buvusia A3 prasukau 150k problemos per garantiny :

1. Uzsidege airbag lempute - pakeite davikly
2. Pakeite parktronika
3. Pakeite aliumine apdailos detale aplink stikla nes atsoko
4. Pakeite dirzelio itempeja - 2.0TDI liga ant salto variklio ciulbet pradeda

Po garantinio : pakeite kuro dureliu varikliuka nes strigt pradejo (80EUR sumokejau pas oficialu dilery)

Neprisijungęs pecionka

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 126
« Atsakymas #243: Gegužės 29, 2019, 10:54:48 am »
…..rieš tai mano minėtas RAV4 2.5L hibridas dabar 7.5L, - o kiek degina ant 140km/h? Kai bandziau NX300h tai rode 9/100 kompas

Aš žinau link ko suki. :)
Jei pvz autostradoj laikyt 140-150km/h ir dar prieš vėją, tai bus visi 10litrai :)
Bet šitoje vietoje dyzelis irgi ryja daugiau nei įprastai, labai nuo oro sąlygų priklauso.

Neprisijungęs darius555

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 118
« Atsakymas #244: Gegužės 29, 2019, 11:05:52 am »
Aš žinau link ko suki. :)
Jei pvz autostradoj laikyt 140-150km/h ir dar prieš vėją, tai bus visi 10litrai :)
Bet šitoje vietoje dyzelis irgi ryja daugiau nei įprastai, labai nuo oro sąlygų priklauso.

Bet tikrai ne 10l/100. Su A3 itilpdavau I 5.5-6/100. Su Q5 sunku pasakyt dar mazai vaziavau ant 140 bet >7 tikrai nebus

Neprisijungęs Venza

• Veteranas
  • Įrašai: 3797
« Atsakymas #245: Gegužės 29, 2019, 11:14:13 am »
 Labai keisti palyginimai cia jusu.Norit sudet viska i viena masina:taupumas,dinamika,komfortas,kaina ir t.t. Kol kas taip nera ir ko gero greitai nebus.Tam tikslui reikia turet kelias masinas.Su Priusu zmonos ir as daznai i miesta islekiu ir tikrai nera geresnes masinos miestui.Tikrai taupi,greitai susyla ir ziema sanaudos tik 1 -1.5l didesnes.Vaziuojam i keliones,reikia ka pavezt didesnio,priekaba patempt vaziuojam su Sienna.Noriu adrenalino,sedu i Pontiac Solstice,palakstau.
 Man tik idomu kas gali pirkt RAV4 kai uzsakius ji reikia laukt metus laiko?  :D
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs kixxoff

• Pilnavertis narys
« Atsakymas #246: Gegužės 29, 2019, 11:25:29 am »
Labai keisti palyginimai cia jusu.Norit sudet viska i viena masina:taupumas,dinamika,komfortas,kaina ir t.t. Kol kas taip nera ir ko gero greitai nebus.Tam tikslui reikia turet kelias masinas.Su Priusu zmonos ir as daznai i miesta islekiu ir tikrai nera geresnes masinos miestui.Tikrai taupi,greitai susyla ir ziema sanaudos tik 1 -1.5l didesnes.Vaziuojam i keliones,reikia ka pavezt didesnio,priekaba patempt vaziuojam su Sienna.Noriu adrenalino,sedu i Pontiac Solstice,palakstau.
 Man tik idomu kas gali pirkt RAV4 kai uzsakius ji reikia laukt metus laiko?  :D
RAV4 laukti ne metus, o 5 menesius. Man liko tik 1.5  :-) :-) :-)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 29, 2019, 11:28:50 am sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Venza

• Veteranas
« Atsakymas #247: Gegužės 29, 2019, 17:21:24 pm »
Dabar uzsakius gautum tik kovo ar balandzio menesi  :D
Tik ka kalbejausi su atstovais.

Neprisijungęs kixxoff

• Pilnavertis narys
« Atsakymas #248: Gegužės 29, 2019, 17:30:31 pm »
Dabar uzsakius gautum tik kovo ar balandzio menesi  :D
Tik ka kalbejausi su atstovais.
hehe. eilė kaip prie koenigsegg (irgi hibridas, beje  :-] )
O jei rimtai, dyleriai deda ilgą laikotarpį, nes to reikalauja distributorius. Tai daro tam, kad nereikėtų mokėti delspinigių (jeigu ką).
Taigi, sutartyje bus apie 10 mėnesių, bet vadybininkas gali pašnibždėti realesnę datą, kuri GAL bus apie 4-6 mėnesius.

Bet kokiu atveju reiks laukt. Manau, taip būna su visais naujais modeliais.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 29, 2019, 17:51:30 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Venza

• Veteranas
« Atsakymas #249: Gegužės 29, 2019, 17:40:14 pm »
 Beja pabaltijo salys kartu paemus uzsisake toki kieki RAV,kiek ir Italija ar GB  ;)

Neprisijungęs kixxoff

• Pilnavertis narys
« Atsakymas #250: Gegužės 29, 2019, 18:00:47 pm »
Beja pabaltijo salys kartu paemus uzsisake toki kieki RAV,kiek ir Italija ar GB  ;)
Pakomentuosiu taip (čia toks pletkas, skaičiau kažkada straipsniuką, todėl nežinau ar tai tikrai taip daroma).
Lietuvoje registruojama gana daug naujų automobilių, bet ar jų tiek daug keliuose..? nelabai. Tai pletkas toks - mašinas atstovybės "perka" čia (kaina gi kur kas geresnė nei kokioj Vokietijoj), o po to automobiliai keliauja į Vakarus ir ten perparduodami. Nenustebčiau, jei tie "pardavimai" ant popieriaus tik vyksta. Visiems gerai - LT dyleriai daro gerus pardavimus, ir Europoje visi patenkinti.
Rimtai. Atkreipkit dėmesį kaip bendrauja vadybininkai - man tikrai nepasirodė, kad jie labai kovoja už klientus ir stengiasi jiems būtinai parduoti auto. Bendrauja taip, tarsi tu jiems ne labai įdomus. Nori auto, nu ok, parduosim. Kaunas man žinot ką pasakė? Sako "tai kas iš to, kad aš jums duosiu pasiūlymą, jūs su juo vis vien nueisit pas atstovą savo mieste ir jis duos tą pačią kainą arba net mažesnę". Čia citata! Pasiūlymą davė su didesne kaina, nei tuo metu buvo "akcijinė"  :-]
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 29, 2019, 18:04:34 pm sukūrė kixxoff »