Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101649 kartus)

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 329
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #75 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 12:05:35 pm »
Dar reikia prie furos kokios gale privazioti arti ir vazioti paskuj ja. Dar mazesnes sanaudos bus (y)

del prikibimo prie furos,
cia per mitu tyrejus bande si mita,
tai jis pasiteisina prilipus ten per metra ar dukas, kur vaziuoti realiai neimanoma.  atsilikus keliais metrais atvirkstinis variantas jau gaunas, sukuriuoti pradeda jau :)
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #76 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 12:13:13 pm »
na kadangi fura juda 85-95 km greiciu ir seki paskui ja - tai ir pats tokio greicio nevirsyji.. vad ir gaunasi tas taupumas :)

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 329
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #77 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 12:26:04 pm »
man tokiu greiciu judant ir CV apie 5ltr dyzelio suvartoja :)
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #78 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 19:02:36 pm »
Dar reikia prie furos kokios gale privazioti arti ir vazioti paskuj ja. Dar mazesnes sanaudos bus (y)
Neveikia šitas automobiliams, mitas ;)
O čia šiandien sąnaudos su klima įjungta, šiandien kai vėsu tai net ventiliatoriaus negirdėjau:


Sent from my iPlyta using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 06, 2016, 19:04:46 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #79 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 19:19:07 pm »
sakyciau labai daug...  :think: net neisivaizduoju kaip savaji spaust tureciau, kad tiek pasiekt...

Neprisijungęs JuliusM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #80 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 19:34:56 pm »
del prikibimo prie furos,
cia per mitu tyrejus bande si mita,
tai jis pasiteisina prilipus ten per metra ar dukas, kur vaziuoti realiai neimanoma.  atsilikus keliais metrais atvirkstinis variantas jau gaunas, sukuriuoti pradeda jau :)

Mants, ar tu tikras dėl "atsilikus keliais metrais atvirkstinis variantas" ir ar atydžiai žiūrėjai? Žiūrim ką turim:

http://www.autoblog.com/2007/10/28/mythbusters-drafting-10-feet-behind-a-big-rig-will-improve-mile/
testus jie atliko esant 55mph  (88,5km/val), cituoju iš nuorodos:
atstumas   
iki Furos            sutaupoma
100 ft (30,5m)   11%
50ft (15,2m)      20%
20ft (6,1m)        27%
10ft (3,1m)        39%

Pastaba: pagal KET nei vienas iš šių atstumų yra saugus  (atstumas t.b. pusei greičio t.y. min 44m)...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #81 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 21:08:12 pm »
sakyciau labai daug...  :think: net neisivaizduoju kaip savaji spaust tureciau, kad tiek pasiekt...
Tiek pat kiek ir prieš tai buvusią 166 su 3.0 ;)
Plius Vilniaus eismas nesulyginamas su Panevėžio, tas įtakos tiesiogiai turi kuro sąnaudoms.

Sent from my iPlyta using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 06, 2016, 21:10:05 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #82 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 21:12:14 pm »
Tiek pat kiek ir prieš tai buvusią 166 su 3.0 ;)
Plius Vilniaus eismas nesulyginamas su Panevėžio, tas įtakos tiesiogiai turi kuro sąnaudoms.

Man Vilniun nuvaziavus kazkaip daug taupiau vaziuot nei PNW iseina  (+)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #83 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 21:14:21 pm »
Man Vilniun nuvaziavus kazkaip daug taupiau vaziuot nei PNW iseina  (+)
Per kamščius pavažiuok kai lauke 30+ :) vakar net 8,2ltr rodė... Bet mažėja po truputį, nes išmokau alia "hibridiškai" važiuoti.


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #84 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2016, 23:37:55 pm »
Vazinejant smagiai sanaudos hibrido nebus stebuklingos, bet vistiek bus mazesnes uz analogisko ne hibrido.
O siaip reikia imokti vaziuoti su hibridu ir tuomet galima taupyti nestabdant eismo :)

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #85 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 07:37:42 am »
Pirkt hibrida, kad vazinetis smagiai - na tikrai nesiderina...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #86 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 08:51:34 am »
Nezinau kaip jums,bet man Toyota Prius hibridas visai nepasiteisino; paskaiciavus masinos kaina+kuro islaidas  - didelis minusas gavosi lyginant Toyota dyzeli. Su Prius vidurkis buvo 6.8l/100km (Vilnius-Uzmiestis 50:50) su Verso D4D - 5.7l/100km tas pats marsrutas. Jokiu remontu abi masinos nereikalavo..
Seniai padariau isvada- jei vazinet 80-90% mieste,gal dar galima galvot apie hibrida. Kitu atveju-aplenk ji kuo toliau.

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #87 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 09:08:47 am »
kiek ten Verso D4D purkstukai, suodziu filtrai ar dar bala zin kas kainuoja?  :think: na as su savu priusu aiku tik 3k km prasukau, bet del kuro sanaudu nenusivyliau :) iskaitant, kad kol kas hibridiskai vaziuot nelebai iseina...

Neprisijungęs JuliusM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #88 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 09:25:22 am »
Nezinau kaip jums,bet man Toyota Prius hibridas visai nepasiteisino; paskaiciavus masinos kaina+kuro islaidas  - didelis minusas gavosi lyginant Toyota dyzeli. Su Prius vidurkis buvo 6.8l/100km (Vilnius-Uzmiestis 50:50) su Verso D4D - 5.7l/100km tas pats marsrutas. Jokiu remontu abi masinos nereikalavo..
Seniai padariau isvada- jei vazinet 80-90% mieste,gal dar galima galvot apie hibrida. Kitu atveju-aplenk ji kuo toliau.

100% pritariu dėl taupymo jeigu važinėjama daugiausia mieste - manau čia esmė yra labai paprasta:
- važiuojant užmiestyje hibridas tampa paprasčiausia bendzinine mašina, tad jokių stebuklų tikėtis nevertėtų, "pasiima tas kas priklauso" ;-)
- mieste - didžiausios sąnaudos pajudant iš vietos, tuo metu ir naudojamas elektrinis variklis... gal ir blogas mano palyginimas bet tarkim mano Previa 2,4l pajudėjimo metu kompas rodo momentines sąnaudas kartais net virš 40l.... spėju taip ir būtų jeigu važiuočiau 100km start/stop kas 5m....

mano atveju mums reikėjo antros mašinos... tad žmonai ir ėmiau Prius'ą (taip pat viena iš priežaščių automatas + važinėja daugiausia mieste), be to mano Previa jau "senute" ;-) 2005m (~260k km) ir vien tik aš ją pagainiojau 155k km ir turiu pasakyti skeptikams kurie sako dujos tai tik viryklėms - per visus tuos 155k km papildomai tik pakeičiau vieną reduktoriaus membraną ir 4 dujų filtrus... dujų vidurkis blogiausiom sąlygom žiemą Vilniuje būdavo iki 14l, vasaros metu 11-12l, užmiestyje apie 10l... taigi,  kaip kaškuriam dujų oponentui sakiau: aš sutaupysiu 5 kapitalinian įstatęs  dujas na o tu gali piltis bendzą... dyzelistams, užbėgant už akių iškarto pasakau, ne nežiūrėjau dyzelio varianto, karti patirtis.... manau jog labai sunku nupirti Lietuvoje pagyvenusį su neatsukta rida ir geru varikliu... turėjau VW Passat'ą dyzelinį - turėjau problemų, turėjo brolis avensį dyzelinį - turėjo problemų, tad nusprendžiau ne jokiam dyzeliui jeigu negali nupirkti naudoto su žinoma rida... tarki iš savo darbovietės......
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 07, 2016, 09:29:00 am sukūrė JuliusM »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #89 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 10:14:00 am »
kiek ten Verso D4D purkstukai, suodziu filtrai ar dar bala zin kas kainuoja?  :think: na as su savu priusu aiku tik 3k km prasukau, bet del kuro sanaudu nenusivyliau :) iskaitant, kad kol kas hibridiskai vaziuot nelebai iseina...
Man tai buvo aktualu tyla, plius žiema šyla greičiau, nereikia jaudintis ar užsivesi, automatas, o labiausiai nudžiugino erdvė salone ;) šiaip prūsą pirkau žmonai, pats su V8 4.2 važiuoju, tai po V8 prūsas ramybė, niekur lėkti nesinori nes tiesiog nevažiuoja :)


Sent from my iPlyta using Tapatalk