Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101480 kartus)

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #90 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 10:31:46 am »
o mieste lekt ir nereikia.. nors ir uzmiestyje, kadangi esu saziningas pilietis ir KET stengiuosi nepazeidineti - tai ir visiskai pakanka... na vienintelis minusas po Alfos 3,2 ar to paties VW CC - lenkimas uzmiestyje :) nors isibegejimo ir visai pakanka....

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #91 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 11:28:10 am »
o mieste lekt ir nereikia.. nors ir uzmiestyje, kadangi esu saziningas pilietis ir KET stengiuosi nepazeidineti - tai ir visiskai pakanka... na vienintelis minusas po Alfos 3,2 ar to paties VW CC - lenkimas uzmiestyje :) nors isibegejimo ir visai pakanka....
Pilnai pritariu, buvo šokas lenkiant autobusą, su galingu auto užmiestyje yra kaifas ir žymiai saugiau lenkimo manevrus darai, nes jį tiesiog greičiau padarai. Aišku buduliams tai negalioja, su galingais ar ne auto visą "karavaną " lenkia ir kaktomuša daužosi...


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs JuliusM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #92 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 12:53:29 pm »
o mieste lekt ir nereikia.. nors ir uzmiestyje, kadangi esu saziningas pilietis ir KET stengiuosi nepazeidineti - tai ir visiskai pakanka... na vienintelis minusas po Alfos 3,2 ar to paties VW CC - lenkimas uzmiestyje :) nors isibegejimo ir visai pakanka....

vat, vat...dėl "... ir KET stengiuosi nepazeidineti...", aš irgi kol buvau "piemuo" laksčiau ir per metus po dvi tris baudas mokėjau, bet kai pamačiau, kad tas kurį aplenkiu mane pasiveja prie kito šviesaforo tai nebematau prasmės, dabar privažiuoju prie tokio lakstūno nusyšypsau į ūsą ir galvoju na ir tu gal kada subręsi ;-D... o ir šiaip dabar imu galvoti, kad niekas nebūtų mieste sumažinę greitį iki  50km/h jeigu visi laikytūsi taisyklių ir nebūtų avarijų... na bet čia jau iš fantastikos srities...     

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #93 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 14:32:52 pm »
100% pritariu dėl taupymo jeigu važinėjama daugiausia mieste - manau čia esmė yra labai paprasta:
- važiuojant užmiestyje hibridas tampa paprasčiausia bendzinine mašina, tad jokių stebuklų tikėtis nevertėtų, "pasiima tas kas priklauso" ;-)
na seni hibridai uzmiestyje pasiima savo :) maniskis jau ir uzmiestyje visai padoriai naudoja elektra... net autostradoj prie 130 buna elektra stumia - tai sanaudos visiskai neblogos... va sian iki Anyksciu pasivazinejau :) muzika klausiau, kondicionierius veike, ekipazas pilnas :D uzmiestyje greitis 100...  sanaudos... ir tai dar kompas pamoke, kad per greitai startuoju :D... na gal kai kada tapke palengvinsiu...
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 07, 2016, 15:25:45 pm sukūrė Algirdukas »

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #94 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 18:35:03 pm »
Jūs nesilyginkite su Algirduku pas jį naujas Priusas (2016 m.), dėl to ir taupesnis.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #95 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 18:39:57 pm »
Jūs nesilyginkite su Algirduku pas jį naujas Priusas (2016 m.), dėl to ir taupesnis.
Rimtas prūsas ;)


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #96 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 19:45:55 pm »
Rimtas prūsas ;)
gal.. bet man prie sirdies labiau Lexus i300h.... na gal kai kada :)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #97 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 19:56:34 pm »
gal.. bet man prie sirdies labiau Lexus i300h.... na gal kai kada :)
O man RX450h ;)


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #98 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 22:28:29 pm »
Pirkt hibrida, kad vazinetis smagiai - na tikrai nesiderina...
Kodel? Turint 200kw po kapotu dar ir kaip derinasi :) Nori - vaziuoja ramiai ir taupiau, nori - smagiai ir ne taip taupiai :)

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #99 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2016, 22:31:12 pm »
Nezinau kaip jums,bet man Toyota Prius hibridas visai nepasiteisino; paskaiciavus masinos kaina+kuro islaidas  - didelis minusas gavosi lyginant Toyota dyzeli. Su Prius vidurkis buvo 6.8l/100km (Vilnius-Uzmiestis 50:50) su Verso D4D - 5.7l/100km tas pats marsrutas. Jokiu remontu abi masinos nereikalavo..
Seniai padariau isvada- jei vazinet 80-90% mieste,gal dar galima galvot apie hibrida. Kitu atveju-aplenk ji kuo toliau.
Kaip kolegos ir minejo, jis negali pasiteisinti uzmiestyje.
Man vaziuojant greiciau - uzmiescio sanaudos gaunasi didesnes nei miesto ir tai normalu :) Todel hibridas skirtas miestui (na nebent del ekologijos pekat :) ).

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #100 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2016, 08:41:40 am »
Kaip kolegos ir minejo, jis negali pasiteisinti uzmiestyje.
kaip as minejau, priuse jau naujesne sistema hibrido ir uzmiestyje sitam modeliukui ekonomija jau yra :)

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #101 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2016, 12:00:29 pm »
kaip as minejau, priuse jau naujesne sistema hibrido ir uzmiestyje sitam modeliukui ekonomija jau yra :)
Naujausiame :)

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #102 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2016, 13:20:41 pm »

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #103 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2016, 14:11:53 pm »
Jei ne tas baisus dizajnas naujo prisus, butu nebloga masina (y)

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #104 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2016, 14:24:29 pm »
Jei ne tas baisus dizajnas naujo prisus, butu nebloga masina (y)
pradziai ir man baisybe baisiausia buvo.. bet vis nuvaziuojant i salona pagerti kavos, po biski akis iprato ir PYST... sedint viduje isores gi nesimato :D.. na tik tas klozetas viduryje :D