Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101616 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #120 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 10:08:43 am »
Na, kol kas dar nei 2000km nenuvažiavau, tai kažką daug pasakoti negaliu :) Kuro sąnaudas parašiau. Tikėjausi mieste mažesnių sąnaudų, o užmiestis kaip ir normaliai...
Šiaip bendrai važiuojasi neblogai, pakankamai tyliai, nors benzininis variklis girdisi, jam užsivedant ar gęstant automobilis lengvai suvibruoja, o stabdant garsas nuo el. variklių būna kaip troleibuse, tik laimei, gerokai tyliau :D EKO režimas pojūčiais kiek erzina, NORMAL važiuojasi maloniau, o SPORT pirmą kartą mieste įjungus net baisoka buvo, nes vairuojasi labai minkštai, o greičio pedalas gerokai pajautrėja :D
LED žibintai šviečia super, yra sumontuotos 5 vaizdo kameros, iš kurių 4 rodo vaizdą iš visų pusių, o viena - stebi kelią. Įdomu, bet vis dar negaliu priprasti prie kamerų vaizdo ir vis tiek per langus dairausi :D

Paėmiau su JBL Premium audio sistema, tai skamba labai maloniai, tik vat kažkaip keistai Faderis dirba: jeigu nustatytas automobilio centras - skamba daugiau priekyje. Reguliatorių slenkant į salono galą, kurė laiką niekas beveik nesikeičia ir, likus maždaug 2 padaloms iki galo, staiga prityla priekis ir pagarsėja galas, bet groja daug tyliau, negu grojo priekyje. Nesuprantu, negi čia taip turi būti??? Tokvila sako, kad čia "tikriausiai normaliai", bet kad dar nei viename automobilyje tokio keisto dalyko matyti neteko...


Šiaip labai Tokvila sunervino dėl šito RAV4, toks jausmas, kad jie ten iki šiol apie automobilį žino labai mažai, nes nesugeba atsakyti į daugumą mano klausimų arba vieni darbuotojai sako viena, kiti - kita, o parašyta būna trečia :(
Pvz norėjau juodo salono ir kombinuotų oda - tekstilė sėdynių, o visa kita - kaip Premium komplekte. Sakė viską galima užsakyti, o rezultate gavau vairuotojo sėdynę be atminties, nėra WiFi, nėra Surround garso ir niekas Tokviloje negali atsakyti, kodėl taip gavosi...
Todėl, kad "apipiso", dėl komplektacijų, jei gavai ne tai kas sutartyje, nuvažiuoji ir numeti, pasakai, kad lauki to ką užsakei, kodėl po velnių vadybininkų klaidas pirkėjas apmoka... Tas pats buvo su VW phaetonu tėvo, kai turėjo atvežti keturvietį su visais pribombasais gale, o atvažiavo penkiavietis su pribombasais priekyje, nafeg jam tai jei jį vežioja... pasirodo vadybininko klaida ar bandymas nusukti kažkas tokio, nesigylinome, nes komplektacijų skirtumai 10k €, tad teko vw centrui atsiprašyti ir kompensuoti nesusipratimą...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #121 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 10:18:56 am »
Tai vat dabar ir ieškau, kas galėtų tiksliai pasakyti, ar tikrai yra taip, kaip pagal sutartį, nes Tokvila sako, kad viskas OK, taip turi būti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #122 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 11:53:30 am »
Asmeniskai man sanaudos atrodo labai normalios, objektyviai ziurint. Visgi tai 2.5l benzas ir tik 8l mieste. Kitas dalykas nepamirsk, kad pavazinejus daugiau sanaudos sumazes, bent man taip buvo su nauja Corsa. Jos krito apie litra. Visa kita, ka isvardinai, visiskai normalu, nes hibridine sistema taip ir veikia. Su Rav hibridu paciam vaziuoti neteko, tik sedeti salia, tai pasirode, kad traukos pakankamai turi. Priekyje vietos per akis, gali lyg irgi. Tik masina kietoka, nors sako lyginant su senesniais Rav'ais, tai sako, kad minksta :D
Bet jos dizainas (y)  LED lempos irgi super.
Del audio negaliu patarti, o del komplektacijos tai ji arba atitinka uzsakyma arba ne. Jei ne - reikalauciau, kas zadeta, arba nuolaidos jei tenkina.

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #123 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 12:21:05 pm »
Tai normalios tos sąnaudos blaiviai vertinant, tik vat kad labai jau smarkiai nuo deklaruojamų skiriasi, tai ir klausimų kyla :)
Man teko pasivažinėti nauju LEXUS NX300H, pas kurį hibridinė sistema lygiai ta pati, tai juntamai smagiau vairuojasi, tik kad šeimai netinka, nes bagažinė baisiai maža nu ir aišku kaina kandžiojasi :)
Dėl komplektacijos tai firmaliai lyg ir viskas OK, bet vat yra keletas smulkmenų, dėl kurių kyla klausimų ir NIEKAS atsakyti negali. Nervina :(
Ne pirma Toyota čia man iš salono, kažkaip pirmą kartą pirkti buvo miela malonu, bet šį kartą tai užknisa... Va, ką reiškia nauja valdžia atstovybėje ir nauji vadybininkai... :(

Kas dėl minkštumo, tai dabar net ir LEXUS kietoki atrodo, jeigu lyginti su prieš kokius 10 metų gamintais RX modeliais :) Sako čia dėl saugumo taip padarė...
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 13, 2016, 12:23:26 pm sukūrė Vycka »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #124 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 13:23:33 pm »
Tai vat dabar ir ieškau, kas galėtų tiksliai pasakyti, ar tikrai yra taip, kaip pagal sutartį, nes Tokvila sako, kad viskas OK, taip turi būti...
Tai juk užsakyme turi visi kodai matytis komplektacijos...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #125 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 13:25:23 pm »
Tai normalios tos sąnaudos blaiviai vertinant, tik vat kad labai jau smarkiai nuo deklaruojamų skiriasi, tai ir klausimų kyla :)
Man teko pasivažinėti nauju LEXUS NX300H, pas kurį hibridinė sistema lygiai ta pati, tai juntamai smagiau vairuojasi, tik kad šeimai netinka, nes bagažinė baisiai maža nu ir aišku kaina kandžiojasi :)
Dėl komplektacijos tai firmaliai lyg ir viskas OK, bet vat yra keletas smulkmenų, dėl kurių kyla klausimų ir NIEKAS atsakyti negali. Nervina :(
Ne pirma Toyota čia man iš salono, kažkaip pirmą kartą pirkti buvo miela malonu, bet šį kartą tai užknisa... Va, ką reiškia nauja valdžia atstovybėje ir nauji vadybininkai... :(

Kas dėl minkštumo, tai dabar net ir LEXUS kietoki atrodo, jeigu lyginti su prieš kokius 10 metų gamintais RX modeliais :) Sako čia dėl saugumo taip padarė...
Naujas RX ant spyruoklių, kai senesni ant pagalviu ;)
O saugumas yra kėbulo tvirtumas, saugos įranga ir t.t., na jei jie vadina geresnį valdymą suagumu, tebūnie, aš sakau, kad taupo :)

Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #126 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 14:22:06 pm »
Tai juk užsakyme turi visi kodai matytis komplektacijos...


Sent from my iPlyta
Nėra ten jokių kodų, yra tik pavadinimai... Kodai nebent pas juos kompiuteriuise, bet klientui to neduoda.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #127 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 14:23:45 pm »
Nėra ten jokių kodų, yra tik pavadinimai... Kodai nebent pas juos kompiuteriuise, bet klientui to neduoda.
Įdomiai, o tai aiškiai parašyta, kokios sėdynės, su kokiu funkcionalumu ir t.t. Nesu susidūręs su naujo Toyota įsigyjimu, bet mes iš vw gavome visą sąrašą komplektacijos su kiekvienu kodu ir aprašu kas tai...
Papildymas:
Va radau papildoma įranga su kodais http://tokvila.lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai/naujasis-rav4-hybrid/kainos/
Kainoraštyje...
Turbūt čia ne visa įmanoma įranga, bet kaip matai su kodais, užsakymo formoje jie irgi turi figūruoti... nes pagal juos gamykloje surenka tau auto, o jei vadybininkas grybas ir nežino kokie su kokiu paketu galį eiti, tai čia ne tavo bėdos, nes visos opcijos kainuoja, o jei jų negavai tai ir pigiau mokėti turėjai...

Sent from my iPlyta
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 13, 2016, 14:33:21 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #128 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 15:55:09 pm »
 Jauciasi,kad vilnietiska Tokvila   :-]
Aukščiausios kokybės odos sportinės sėdynės biežinės spalvos
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #129 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 16:09:18 pm »
Jauciasi,kad vilnietiska Tokvila   :-]
Aukščiausios kokybės odos sportinės sėdynės biežinės spalvos
Šitas man irgi užkliuvo :D

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #130 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 16:15:13 pm »
Yra komplektacijos, yra papildoma įranga. Tik papildomos įrangos kodai yra nurodomi jų puslapyje ir tai NIEKAS nesugeba pasakyti, kas po jais slepiasi. Be to, kai aš užsakinėjau, komplektacijų sarašas buvo vienas, kai jau gavau automobilį - jie paskelbė kitą, papildytą sarašą, o pardavimo vadybininkas netgi sugebėjo pareikšti, kad toks sarašas visada buvo! Teko jam parodyti tą, kurį jie man davė... Senam saraše pvz net užiuominos nebuvo, kad sėdynės gali būti be atminties, o naujame saraše aiškiai nurodyta, kad atmintį turi tik Premium ir Premium Plus komplektacijose esančios sėdynės. Tas pats jaučiu bus ir su Audio sistema: dabar rašo, kad nesiskiria, paskui paaiškės, kad visada skyrėsi, tik man pasakyti nesugebėjo...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #131 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 17:50:20 pm »
Yra komplektacijos, yra papildoma įranga. Tik papildomos įrangos kodai yra nurodomi jų puslapyje ir tai NIEKAS nesugeba pasakyti, kas po jais slepiasi. Be to, kai aš užsakinėjau, komplektacijų sarašas buvo vienas, kai jau gavau automobilį - jie paskelbė kitą, papildytą sarašą, o pardavimo vadybininkas netgi sugebėjo pareikšti, kad toks sarašas visada buvo! Teko jam parodyti tą, kurį jie man davė... Senam saraše pvz net užiuominos nebuvo, kad sėdynės gali būti be atminties, o naujame saraše aiškiai nurodyta, kad atmintį turi tik Premium ir Premium Plus komplektacijose esančios sėdynės. Tas pats jaučiu bus ir su Audio sistema: dabar rašo, kad nesiskiria, paskui paaiškės, kad visada skyrėsi, tik man pasakyti nesugebėjo...
Na sėdynių atveju tu tiksliai žinojai, kad bus su atmintimi, kur nors tai parašyta? Nes tai irgi opacija dažnu atveju... O kodai tarptautiniai, tad kas po jais slepiasi galimą sužinoti per kitus kanalus...
O dėl vadybininko darbo reiktų susirūpinti ir valdžiai pranešti, nes ryškiai išsikalinėja...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #132 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 19:18:47 pm »
Sėdynių atveju aš net nepagalvojau, kad gali būti be atminties :) Tuo labiau, kad vadybininkai sakė, kad "Style" ir "Premium" skiriasi tik salono apdaila ir ratlankiais plius keletas priedų, kuriuos galima užsakyti. Aš ir patikėjau... Style man gražesnis, bet Premium net gi kiek pigiau būtų buvęs... Tai arba metų pradžioje visi variantai buvo be atminties, arba ...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #133 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 20:16:59 pm »
Vat ir reikia tiksliai klausti kuom, tavo atveju nepaklausei, tad ir gavai, ką gavai ;) atmintis gerai jei vairuoja keli asmenys, kitu atžvilgiu nematau poreikio..


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #134 Įrašytas: Lapkričio 13, 2016, 21:31:16 pm »
Tai klausiau gi, atsakymai visada panašūs buvo, tipo "naujas modelis, dar ne viską žinome, torėtų būti..." ir t.t.
Žmona kartais vairuoja, tai po jos nuolatos reguliuoti iš naujo reikia :( Dabar suradome padėtį, kur tik vieną poziciją reguliuoti reikia, tai lengviau dabar.

Bet čia mes į pievas nuklydom, tema apie kuro sąnaudas :D
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 13, 2016, 21:35:14 pm sukūrė Vycka »