Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101563 kartus)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #210 Įrašytas: Vasario 11, 2019, 21:30:42 pm »
Jeigu 2009m. tai tavo variklis turetu buti 3.5L, nes ten galva lyg buvo atnaujinta ir padidintas turis is 3.3 iki 3.5. O siaip man tokios pacios sanaudos su dujomis siuo metu mieste vazinejant. Viskas cia OK, taip ir turi buti. Jeigu norejai, kad naudoti 5L benzino tai reikejo Priusa is USA pirkti, o ne sita karve :D
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #211 Įrašytas: Gegužės 25, 2019, 14:27:42 pm »
Isbandziau 1.8hybrida corolla, apie 300km misraus vazinejimo, sanaudos 5.1

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #212 Įrašytas: Gegužės 26, 2019, 10:44:40 am »
Isbandziau 1.8hybrida corolla, apie 300km misraus vazinejimo, sanaudos 5.1

Na ne kazkas....Per anksti džiaugiesi. Aš parvažiavau 1370km su tokia ir sąnaudos 5.75l/100km. Važiavau normaliai, ne pensininko režimu nieko labai netaupydamas, taip kaip visada važinėju, laikydamasis taisyklių.  Sau asmeniskai tokios nepirkciau, visgi niekas kol kas neprilygsta Prius iš hibridu. O man dyzelinis 2017m Avensis su 4.7l/100km sąnaudomis pats geriausias visapusiškai.

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #213 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 07:14:01 am »
Ne visiem tikriausiai svarbu masinos isvaizda, bet prius atrodo labai, labai blogai. Kitas dalykas valdymo dinamika, pasakysiu atvirai, po bmw f10, corolla man kaip kartingas.

2.0l hybrid labai patiko, bet jis jau kuro valgo daugiau.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #214 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 09:23:34 am »
 Masinos isvaizda labai salyginis dalykas.Prius man irgi atrode labai baisus is pradziu.As labai daznai lankausi Toyota atstovybej ir einant per ekspozicijos sale tekdavo praeit pro Prius.Taip daznai vaikstant gal po simtojo karto Prius pavirto is "bjauriojo anciuko" i gulbe  :-] .Dabar man pats baisiausias atrodo RAV  :D
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #215 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 10:53:55 am »
@Venza, pritariu, man irgi Rav'as atrodo tiesiog tragiskai. Toks jausmas, kad marketingistai ir dizaineriai sedejo ir galvojo, kaip cia ta masina subjaurint, kad Lexus'o pardavimam nepakenktu  :D :D

Kitas dalykas, Medziagu kokybe, garso izoliacija - iki vokieciu dar yra kur padirbeti, bet labai labai nebedaug ir visgi masinos kaina kita :)

Ka manot apie praeitos kartos RAV4? Maciau nemenku akciju pasipyle jiems.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #216 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 11:04:10 am »
Man naujas RAV labai patinka viosom prasmėm. Pažangiausias hibridinis automobilis šiuo metu, ypač jei vertini komfortas/technologija/kaina.

Dėl hibrido kuro sanaudų - man su 1.8 Corolla pavyko gauti 4.8 l/100. Važiavau Vilnius-Kaunas-Vilnius (nuolatinis greitis apie 115 km/h) + apie 60-70 km abiejuose miestuose važiavimo ramiu stiliumi.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #217 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 11:05:30 am »
@Venza, pritariu, man irgi Rav'as atrodo tiesiog tragiskai. Toks jausmas, kad marketingistai ir dizaineriai sedejo ir galvojo, kaip cia ta masina subjaurint, kad Lexus'o pardavimam nepakenktu  :D :D

Kitas dalykas, Medziagu kokybe, garso izoliacija - iki vokieciu dar yra kur padirbeti, bet labai labai nebedaug ir visgi masinos kaina kita :)

Ka manot apie praeitos kartos RAV4? Maciau nemenku akciju pasipyle jiems.

Bendradarbis nusipirko RAV4 2.5L hibridą, jau spėjo truputi nuvažiuos, sąnaudų vidurkis 7.5L mišriai važiuojant.
Buvau įlipęs, viskas super, naujumas labai paperka nu bet kaina irgi atitinkama, juk ne už 5k kibirėlį imi.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #218 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 11:42:47 am »
Bendradarbis nusipirko RAV4 2.5L hibridą, jau spėjo truputi nuvažiuos, sąnaudų vidurkis 7.5L mišriai važiuojant.
Buvau įlipęs, viskas super, naujumas labai paperka nu bet kaina irgi atitinkama, juk ne už 5k kibirėlį imi.
Sąnaudos dar gali į mažesnę pusę pasikoreguoti po kokių 500-1000 km.
Apie 7 turėtų būti. Bet aišku reikia žiūrėti ilgalaikį važinėjimą :)
RAVo kaina turint minty hibridinę technologiją ir jos naujuma - visai adekvati (+ kiek kam asiseka nusiderėti  :smoke: )

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #219 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 12:35:19 pm »
2.0L corolla sakuciau 1-1,5l daugiau valgo. Tik kazkaip nekyla ranka pirkti, kai visa intecija hybrido yra mazesnes kuro ir c02 sanaudos/kiekis

1,8L taip, sanaudos ispudingos, po maniskes, kuri valgo 10-12L dyzelio - tai kazkoks kosmosas :)

2.5L Ravas, kaip minejot 7l.. Nezinau, sakyciau daugoka? Idomu kiek panasios kuboturos koks x-trail valgo?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #220 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 12:43:16 pm »
2.0L corolla sakuciau 1-1,5l daugiau valgo. Tik kazkaip nekyla ranka pirkti, kai visa intecija hybrido yra mazesnes kuro ir c02 sanaudos/kiekis

1,8L taip, sanaudos ispudingos, po maniskes, kuri valgo 10-12L dyzelio - tai kazkoks kosmosas :)

2.5L Ravas, kaip minejot 7l.. Nezinau, sakyciau daugoka? Idomu kiek panasios kuboturos koks x-trail valgo?

Tu brolau kokia masina turi, kad 10l ryja dyzelio? Antikvarine tikriausiai....Patariu tau labai gerai apgalvoti ar tikrai nori hibrido? Kainos/taupymo skirtumas? Nes jis tau sutaupys apie 2l/100km nuo benzinines naujos arba valgys 1l/100km daugiau nei naujas dyzelis. Nepasiduok Hibridu manijai-tikrai ne stebuklas visais atzvilgiais..

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #221 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:04:35 pm »
vairuoju bmw f10 3L xdrive - valgo daug :)

logika paprasta, sutaupysiu degalams dvigubai. Man hybridas labai labai patiko. Po hybrido net dyzelinis bmw atrodo, kaip praetos dekados masina.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #222 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:07:11 pm »
As Jusu vietoj Prius Prime pirkciausi is Amerikos.

Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #223 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:09:55 pm »
Balticam atkakliai visus nuo hibridų atkalbinėja  :D
Bet gyvenime (kuris yra vienas) yra kur kas daugiau nei 1 litro kalkuliacija 100'tui kilometrų ne-hibrido naudai.
Man patinka vairuoti hibridą, tai teikia man malonumą. Ir man nerūpi kad gal kažkoks dyzelinis Tiguanas bus 1 litru taupesnis.
Aš mėgaujuosi technologijomis (beje, patikimesnėmis, nei dauguma dyzelių ar benzų) ir pačiu važiavimu :)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #224 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:29:46 pm »
kixxoff, gerbiu tavo nuomone. Taciau ji gali buti vienasaliska, o forumas ir yra tam, kad diskutuoti ir dauguma ateina cia susidaryti viena ar kita nuomone, bei gauti patarimu. As esu vazinejes su beveik visomis masinomis:tiek hibridinemis, tiek benzininemis, tiek dyzelinemis ir elektromobiliais, todel drasiai reiskiu savo nuomone, nes galiu tai daryti is savo patirties, o ne is kazkokiu reklamu ar brukalu internete. Vis turi savu minusu ir pliusu. Technologiju prikistos visos ir negali sakyti kad dyzelis ar benzinas neturi ju. Kiekvienas atsirinks kas jam atrodo tinkama.
Paprasciausiai Lietuvoje zmones lygina senas, Europoje jau nurasytas ir i LT atvarytas masinas(ypac dyzelius) ir skundziasi problemomis, kokiu tos pacios naujos masinos neturi. Cia ir yra visa esme.
Jei jau sakai gyvenimas vienas(sutinku) ir megaujiesi vaziavimu,neziuri taupumo, tai pasiimk nauja 7 BMW ir tada tikrai megausiesi ir gyvenimu ir vaziavimu! Hibridas(bet koks) tokios laimes nesuteiks!(nebent jos reikia nedaug)

Dar daug kas pamirsta, kad Hibridine sistema ziema praktiskai nenaudojama, nebent vazinesi nei kiek salono nesildydamas ir akumas bus visada pakrautas(kas ziema-misija neimanoma)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 27, 2019, 14:02:14 pm sukūrė balticam »