Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101487 kartus)

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #225 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 13:34:50 pm »
Bendradarbis nusipirko RAV4 2.5L hibridą, jau spėjo truputi nuvažiuos, sąnaudų vidurkis 7.5L mišriai važiuojant.
Buvau įlipęs, viskas super, naujumas labai paperka nu bet kaina irgi atitinkama, juk ne už 5k kibirėlį imi.
mano žmonai sąnaudos litru sumažėjo po 5000km. manau, kažkiek variklis prisidirbo ir važiuoti su hibridu išmoko. Dabar 9000 tai nuo naujos vidurkio skirtumas 1,5 litro

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #226 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 14:00:12 pm »
Nieks ten neprasidirba. Nuo vairavimo stiliaus priklauso, kaip ir nuo oro salygu; vaziuok pavejui, sauleta diena, laikyk 90-100km/h - bus apie 6l/100km. Dabar pravaziuok tuo paciu keliu lietinga diena, pries veja, tuo paciu greiciu- bus virs 7l/100km garantuotai. Patikrinta ne viena karta ant ivairiu distanciju.

Neprisijungęs Tautvydas Cepele

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #227 Įrašytas: Gegužės 27, 2019, 22:54:53 pm »
Greiciau c02 mokesti uzdetu, butu cia maziai diskusiju ;)

Neprisijungęs i4rilu

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #228 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 07:42:48 am »
Jei taršą tik pagal CO2 vertintų - tai ir toliau apsipylusius juodais dūmais dyzelius mieste matytume...  :E

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #229 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 08:35:12 am »
Jei taršą tik pagal CO2 vertintų - tai ir toliau apsipylusius juodais dūmais dyzelius mieste matytume...  :E

Visiškai teisingai.
Ką dabar tikrina tuvlita tai CO, CH, NO, kietąsias daleles. Tikrinimas vyksta arba pagal gamintojo pateiktus duomenis (nuo 2012m.) arba pagal universalius nustatytus normatyvus (iki 2012m.) kurie yra tokie dideli kad bet koks kibiras į juos telpa nebent ten būtų visiškas netvarkingas degimas (ką nesunkiai pacanai apeina, apžiūrai padaro liesą mišinį, kad auto praktiškai springsta ir dirba tik šiltam varikliui, pereina ir toliau atstato kaip buvę).
Jei taršos mokestis bus pagal CO2 tai kur visi žiūrės, o gi į gamintojo rodiklius, kurie dažnai neatitinka tikrovės (naujom auto jau atitinka) ir ką galutiniam variante turėsim, o gi 1.9TDI golfus apsipylusius juodais dūmais bet mokančius sąlyginai mažus taršos mokesčius.
 

Neprisijungęs darius555

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 118
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #230 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 15:19:25 pm »
Balticam atkakliai visus nuo hibridų atkalbinėja  :D
Bet gyvenime (kuris yra vienas) yra kur kas daugiau nei 1 litro kalkuliacija 100'tui kilometrų ne-hibrido naudai.
Man patinka vairuoti hibridą, tai teikia man malonumą. Ir man nerūpi kad gal kažkoks dyzelinis Tiguanas bus 1 litru taupesnis.
Aš mėgaujuosi technologijomis (beje, patikimesnėmis, nei dauguma dyzelių ar benzų) ir pačiu važiavimu :)

Aš mėgaujuosi technologijomis - gal galite apie tai placiau.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #231 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 16:21:44 pm »
Aš mėgaujuosi technologijomis - gal galite apie tai placiau.
O kas neaiškaus? Toyota hibridinė jėgainė daug metų tobulinta ir, manau, yra labai patikima. Man patinka tai kaip ji veikia. Tai kosminis laivas, palyginus su dyzeliais. Bet tūlam lietuviškam dyzelistui to suprasti nepavyks. Čia ne asmeniškai jums.

Neprisijungęs darius555

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 118
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #232 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 18:35:35 pm »
O kas neaiškaus? Toyota hibridinė jėgainė daug metų tobulinta ir, manau, yra labai patikima. Man patinka tai kaip ji veikia. Tai kosminis laivas, palyginus su dyzeliais. Bet tūlam lietuviškam dyzelistui to suprasti nepavyks. Čia ne asmeniškai jums.

Aj siaip paklausiau nes turiu dyzely ir retkarciais tenka hibrida paturet.Mano nuomone tai atvirkscia tavo nuomonei, bet kas kam

Nu bet ... Pas hibrida traukos nulis, ekonomijos nulis - masina del bateriju sunki del to nerangi. Uzmynus dugna CVT kaukia kaip skalbimo masina ant centrifugos. Siap gal cia mano kalte kad lyginu skirtingas kainu kategorijas (Q5 mk2 vs CH-R)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 28, 2019, 18:44:40 pm sukūrė darius555 »

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #233 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 21:21:20 pm »
Aj siaip paklausiau nes turiu dyzely ir retkarciais tenka hibrida paturet.Mano nuomone tai atvirkscia tavo nuomonei, bet kas kam

Nu bet ... Pas hibrida traukos nulis, ekonomijos nulis - masina del bateriju sunki del to nerangi. Uzmynus dugna CVT kaukia kaip skalbimo masina ant centrifugos. Siap gal cia mano kalte kad lyginu skirtingas kainu kategorijas (Q5 mk2 vs CH-R)

Pilnai tau pritariu. Cia dabar Hibridu manija atejo, na kai kurie ir tiki kad tai issigelbejimas. O is esmes, tai jokio pliuso Hybride nematau. Ziema is vis Hibrido sistema ilsisi ir vazineji ant benzo. Dauguma nauju Hibridiniu modeliu esu bandes, nei vienas ispudzio nepaliko. Kitas reikalas elektromobiliai ir Tesla man tikrai paliko ispudi. Iki 100km/h per 4s isibegeja, su vienu pakrovimu apie 500km netaupant nuvaziuoji. Ir neuzia kaip reaktyvinis lektuvas kai tapke uzmini , o sauna i prieki tyliai. Todel jei jau kada pirksiu-tik elektromobili, o kol kas su dyzeliu vazineju ir vargo nematau.

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #234 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 21:28:49 pm »
Jooo, pritariu tiek darius555 tiek balticam.
Pats bandziau Tesla Model 3, iki 100km/h per 3 sekundes-joma jo, prispaudzia prie kedes kaip kad naikntuvu kiltum. Vokietijoje vazinejau, autobamais 540km su 1 ikrovimu, greitis visada virs 150. Mieste iki 600km su 1 ikrovimu imindavau. Brangoka kaip lietuviui, bet verta demesio. Hibrida net nenoriu ziuret-babkiu kruva kainuoja, ekonomijos jokios ir vaziavimo malonumo jokio. Isibegejimas tragiskas, LT gal ir gali ka aplenkt, kai masinu mazai vazineja, o pabandyk Vokietijoje ar Anglijoje-be sansu. Vilksiesi palei traktoriu ant 40 ir lauksi kol pasitrauks kur praleist...

Neprisijungęs darius555

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 118
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #235 Įrašytas: Gegužės 28, 2019, 21:43:42 pm »
Pilnai tau pritariu. Cia dabar Hibridu manija atejo, na kai kurie ir tiki kad tai issigelbejimas. O is esmes, tai jokio pliuso Hybride nematau. Ziema is vis Hibrido sistema ilsisi ir vazineji ant benzo. Dauguma nauju Hibridiniu modeliu esu bandes, nei vienas ispudzio nepaliko. Kitas reikalas elektromobiliai ir Tesla man tikrai paliko ispudi. Iki 100km/h per 4s isibegeja, su vienu pakrovimu apie 500km netaupant nuvaziuoji. Ir neuzia kaip reaktyvinis lektuvas kai tapke uzmini , o sauna i prieki tyliai. Todel jei jau kada pirksiu-tik elektromobili, o kol kas su dyzeliu vazineju ir vargo nematau.

Isbandziau Audi e-tron : ispudziai tik teigiami. Is vietos rauna kaip SQ7. Su CH-R jei vaziuoju kaip pensininkas t.y ant power net nekeliu rodykles tai buna 5,4 (isijungus B vietoj D toks jausmas kaip atleidi gaza kad kazkas uz subines atgal traukt bando ) .Jei vaziuoju taip kaip man norisi buna 6,7 - t.y lygiai tiek pat kiek Audi Q5 TDI. O del dinamikos ir traukos tai nediskutuojamas dalykas. PS kaip rinkausi masina isbandziau visus aplamai variantus : tycia paemiau ir NX300h - tas pats kaukimas ir traukos nebuvimas kaip ir CH-R. Kuro sanaudas pasivazinejus misriai rode 7,8. Q5 vidurkis mazdaug  6,5 - 7,3. Jei trasoj ant 140km/h tai hibridas pralaimi visoms prasmems. NX ant 140km/h kuro sanaudas rode arti 9/100 su saviske Q5 tokiu greiciu uztenka 6,5-7.Nelabai suprantu prasmes pirkt toki NX ar koky kita panasu auto hybrida - juk su tokiomis masinomis visi trasoj beveik vazinejasi.As manau kad pateisint koky nebent Yaris galima jei kamsciuose daznai stovi tai gal ir geriau uz dyzely.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 28, 2019, 21:54:50 pm sukūrė darius555 »

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #236 Įrašytas: Gegužės 29, 2019, 08:04:04 am »
Jus visi teisūs kad hibridas neišnaudoja savo privalumų mūsų klimato juostoj, nes pastoviai arba pečiūkas arba kondicionierius įjungtas ir tada hibridinė pavara ilsisi (nors staigiai pajudant padeda benzui).
Bet pakalbėkim kas būtų jei dabartiniai didelio litražo benzai neturėtų el. palaikymo, kuris praktiškai visada asistuoja parkuojantys, stovint kamščiuose ir panašiai, o gi būtų x1,5 kuro sąnaudos.
Prieš tai mano minėtas RAV4 2.5L hibridas dabar 7.5L, bet be hibridinės pavaros čia mieste būtų visi 11 jei ne 12.
Teko su CR-V 2.0 automatu lakstyt, tai mieste net pensininko režimu retai kada galėjau mažiau 13L benzo padaryt (Vilnius).
Aišku su dyzeliais tai nepalyginama nes visai kita lyga, su dyzeliais pigu važiuot, bet brangu remontuot.  :-]

Neprisijungęs darius555

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 118
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #237 Įrašytas: Gegužės 29, 2019, 08:23:03 am »
Jus visi teisūs kad hibridas neišnaudoja savo privalumų mūsų klimato juostoj, nes pastoviai arba pečiūkas arba kondicionierius įjungtas ir tada hibridinė pavara ilsisi (nors staigiai pajudant padeda benzui).
Bet pakalbėkim kas būtų jei dabartiniai didelio litražo benzai neturėtų el. palaikymo, kuris praktiškai visada asistuoja parkuojantys, stovint kamščiuose ir panašiai, o gi būtų x1,5 kuro sąnaudos.
Prieš tai mano minėtas RAV4 2.5L hibridas dabar 7.5L, bet be hibridinės pavaros čia mieste būtų visi 11 jei ne 12.
Teko su CR-V 2.0 automatu lakstyt, tai mieste net pensininko režimu retai kada galėjau mažiau 13L benzo padaryt (Vilnius).
Aišku su dyzeliais tai nepalyginama nes visai kita lyga, su dyzeliais pigu važiuot, bet brangu remontuot.  :-]

…..rieš tai mano minėtas RAV4 2.5L hibridas dabar 7.5L, - o kiek degina ant 140km/h? Kai bandziau NX300h tai rode 9/100 kompas

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #238 Įrašytas: Gegužės 29, 2019, 08:47:00 am »
Kolegos, linkiu jums sėkmes su tesla 3 ir audi e-tron. Labai ekonomiškos, kainos prasme, mašinos, o ir infrastruktūra išvystyta LIETUVOJE nerealiai.
Aš kalbu TIK apie Lietuvą, todėl jūsų komentarai kaip ir ne labai pataiko.
Dėl įsibėgėjimo - RAV4 nuo 0 iki 100 per 8,2 sekundes. Čia mažai? Jūs kokiom mašinom važinėjat ir kokie jūsų vairavimo stiliai? Kiek kartų per dieną jums reikia spaust nuo 0 iki dugno, ir siekti to 100 ar daugiau? Na, sorry, jums, kam aktualu 3 sekundės, gal tai ir yra "nevažiavimas". Toliau - užmiestis (Lietuvoje) nuo 85 iki 120 (čia lenkimas kelyje be skiriamosios jostos) RAVas įsibėgėja tikrai dinamiškai.
Pasikartosiu - nežinau kokiom mašinom jūs važinėjat, bet, atsiprašau, panašu kad apie jas patys tik svajojat :)

Neprisijungęs darius555

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 118
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #239 Įrašytas: Gegužės 29, 2019, 08:52:43 am »
Kolegos, linkiu jums sėkmes su tesla 3 ir audi e-tron. Labai ekonomiškos, kainos prasme, mašinos, o ir infrastruktūra išvystyta LIETUVOJE nerealiai.
Aš kalbu TIK apie Lietuvą, todėl jūsų komentarai kaip ir ne labai pataiko.
Dėl įsibėgėjimo - RAV4 nuo 0 iki 100 per 8,2 sekundes. Čia mažai? Jūs kokiom mašinom važinėjat ir kokie jūsų vairavimo stiliai? Kiek kartų per dieną jums reikia spaust nuo 0 iki dugno, ir siekti to 100 ar daugiau? Na, sorry, jums, kam aktualu 3 sekundės, gal tai ir yra "nevažiavimas". Toliau - užmiestis (Lietuvoje) nuo 85 iki 120 (čia lenkimas kelyje be skiriamosios jostos) RAVas įsibėgėja tikrai dinamiškai.
Pasikartosiu - nežinau kokiom mašinom jūs važinėjat, bet, atsiprašau, panašu kad apie jas patys tik svajojat :)



Vazineju su Audi Q5 Mk2. Pries tai turejau Audi A3 Mk3

...ėl įsibėgėjimo - RAV4 nuo 0 iki 100 per 8,2 sekundes - cia kaip pilnai baterija ikrauta.Pabandyk tai su tuscia baterija ir bus 10s/100 jei ne daugiau.Yra tubej video kaip ant NX300h bandyma dare
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 29, 2019, 08:55:19 am sukūrė darius555 »