Autorius Tema: Garso izoliacija  (Skaityta 14409 kartus)

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 329
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodžio 19, 2015, 19:15:58 pm »
Kazkaip ir man buvo kilusi daryti papildoma izoliacija corolai verso nes kaip persedau is alhambros benzinines tai koroloi visiskas kosmaras su izoliacija. Bet per puse metu baigiu apsiprasti. Aisku ja padarius tikrai butu gerai bet labai jau nekyla rankos visa vidu draskyti.😨
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodžio 19, 2015, 19:47:44 pm »
ei kolegos, biski nukrypot nuo temos :D tema gi yra, ar verta Toyota kist garso izoliacija, o ne lygint koks auto geras ar ne :-) Manau verta kist garso izoliacija i auto, vaziuojant neskaudes ausu :D nes as surizikavau kist garso izoliacija i Toyota Yaris ir pasirodo pasiteisino, vaziuojant 180 km/h galima kuo puikiausiai kalbetis :)

Tik nepasakok, kad Yaris 180km/h vazioja :D

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodžio 19, 2015, 20:36:21 pm »
Tik nepasakok, kad Yaris 180km/h vazioja :D

na ant traukos stendo isibegeja iki beveik 200 km/h, na o realiai vaziuojant 180km/h isspaudziau greitkelyje  toliau jau baisu vaziuot buvo:)  pagal autoasas.lt  deklaruoja max. greiti 170 km/h, gal cipas biski pridejo greicio  :think:
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #18 Įrašytas: Birželio 20, 2018, 22:07:21 pm »
Sveiki. Vėl prisijungiau prie Toyotistų :)

Nekūriau naujos temos,nes apie tą patį. Gal darę kažkokių minimalių bet jau suteikusių naudos sprendimų garso izoliacijai pagerinti III Avensiui? Visko draskyti tai nesinori. Toks jausmas kad Avensis I buvo geresnė izoliacija, bent jau iki 100km/h, toliau labai 6 pavaros trūko,labai kaukė variklis, o šitam kaip kibire garsas iškart tik pradėjus važiuoti...

Kitas klausimas apie priekinės panelės dalį su mage ir visu valdymu - ji pas visus traška rodos net net kvėpuojant, ar čia man taip sekasi? Ją gal išėmus apsiklijuoti galima kažkaip?
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 20, 2018, 22:11:08 pm sukūrė kaktusas »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #19 Įrašytas: Birželio 20, 2018, 22:12:47 pm »
Sveiki. Vėl prisijungiau prie Toyotistų :)

Nekūriau naujos temos,nes apie tą patį. Gal darę kažkokių minimalių bet jau suteikusių naudos sprendimų garso izoliacijai pagerinti III Avensiui? Visko draskyti tai nesinori. Toks jausmas kad Avensis I buvo geresnė izoliacija, bent jau iki 100km/h, toliau labai 6 pavaros trūko,labai kaukė variklis, o šitam kaip kibire garsas iškart tik pradėjus važiuoti...

Kitas klausimas apie priekinės panelės dalį su mage ir visu valdymu - ji pas visus traška rodos net net kvėpuojant, ar čia man taip sekasi? Ją gal išėmus apsiklijuoti galima kažkaip?
Man padėjo stipriai antikorozinis ir galinių arkų apklijavimas vibro izoliacija.

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #20 Įrašytas: Birželio 20, 2018, 22:32:40 pm »
Man padėjo stipriai antikorozinis ir galinių arkų apklijavimas vibro izoliacija.
Čia tas kažkoks dinitrol kur tipo ir skaitosi antikorozinis su garso izoliacija?
O arkas galines čia iš vidaus?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #21 Įrašytas: Birželio 20, 2018, 22:49:29 pm »
Čia tas kažkoks dinitrol kur tipo ir skaitosi antikorozinis su garso izoliacija?
O arkas galines čia iš vidaus?
Taip dinitrol, o arkas pats iš vidaus klijavau, nes pas mane universalas ir labai didelis triukšmas nuo padangų ir visos toyotos kenčia nuo to...

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #22 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 08:28:36 am »
Kažin ir 4 Avensis toks pat "MEDINIS"? Vizualiai ir techniškai super ale komforto nerasta.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #23 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 09:36:12 am »
Kažin ir 4 Avensis toks pat "MEDINIS"? Vizualiai ir techniškai super ale komforto nerasta.
Toks pats, gavau RAV4 2017 metų iš arkų galinių triukšmas didesnis nei iš mano avensio antros kartos, tragedija kažkokia, kia sportage ir tai tylesnis, o Mazda cx5 naujoji išvis tylumos viršuje. Manau naujoji Mazda 6 bus už avensį tylesnė stipriai :)

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #24 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 09:51:46 am »
Toks pats, gavau RAV4 2017 metų iš arkų galinių triukšmas didesnis nei iš mano avensio antros kartos, tragedija kažkokia, kia sportage ir tai tylesnis, o Mazda cx5 naujoji išvis tylumos viršuje. Manau naujoji Mazda 6 bus už avensį tylesnė stipriai :)
Išleidžiant kiekvieną Avensio modelį, net facelift'ą vis būdavo pažymima "buvo pagerinta garso izoliacija"
Nors realybėje gaunasi net pabloginta

Nors naujausio Avensio vidus tikrai pagaliau labai pasikeitęs ir į gerąją pusę.

Taip dinitrol, o arkas pats iš vidaus klijavau, nes pas mane universalas ir labai didelis triukšmas nuo padangų ir visos toyotos kenčia nuo to...
Universalas ir pas mane...
O tik arkas, ten kur atsarginis ratas neklijavai?
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 21, 2018, 09:55:58 am sukūrė kaktusas »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Garso izoliacija
« Atsakymas #25 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 10:15:14 am »
Išleidžiant kiekvieną Avensio modelį, net facelift'ą vis būdavo pažymima "buvo pagerinta garso izoliacija"
Nors realybėje gaunasi net pabloginta

Nors naujausio Avensio vidus tikrai pagaliau labai pasikeitęs ir į gerąją pusę.
Universalas ir pas mane...
O tik arkas, ten kur atsarginis ratas neklijavai?
Tik arkas, neužteko medžiagos visai bagažinei.
Plius juk dinitrolis iš lauko pusės, tai jau geriau. Plius reiktų atsiminti, kad visi šie “modai” didina automobilio svorį.

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #26 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 10:48:26 am »
Toks pats, gavau RAV4 2017 metų iš arkų galinių triukšmas didesnis nei iš mano avensio antros kartos, tragedija kažkokia, kia sportage ir tai tylesnis, o Mazda cx5 naujoji išvis tylumos viršuje. Manau naujoji Mazda 6 bus už avensį tylesnė stipriai :)
Dėl skonio nesiginčijama, man tai trečia Avensis universalas, ypač iš galo labai gražus. Dar neseniai mačiau Venza universalą, tai taip pat gerai atrodo

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #27 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 12:49:11 pm »
Venza tik vienam kebule ir buvo ir nelabai ji ten universalas,gal didelis checbekas.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #28 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 12:55:49 pm »
Dėl skonio nesiginčijama, man tai trečia Avensis universalas, ypač iš galo labai gražus. Dar neseniai mačiau Venza universalą, tai taip pat gerai atrodo

Man taip pat trečio Avensio išvaizda patinka, kalba ne apie tai, o kad šitam auto jautiesi kaip gražiam kibire...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Garso izoliacija
« Atsakymas #29 Įrašytas: Birželio 21, 2018, 14:14:53 pm »
Man taip pat trečio Avensio išvaizda patinka, kalba ne apie tai, o kad šitam auto jautiesi kaip gražiam kibire...

Taip, Toyotos garso izoliacija ne pati geriausia. Verso man atrodo pati prsciausia izoliacija. O ir groziu nei viena Toyota nepasizymi, deja..Dabar vazineju 2017 metu Avensiu, atrodo pati tyliausia is visu bandytu.Bet man triuksmas netrukdo is tikruju; uzsileidziu mage garsiau ir viskas OK.