Autorius Tema: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))  (Skaityta 328471 kartus)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Įrašytas: Sausio 08, 2010, 23:30:02 pm »
Nors mano arkliukas lekia kaip reikiant, vis suku galva apie galimybe ji "pakaustyti" :))
Norisi kazkaip  dar smagiau ir pigiau liuokseti :)) Ka manot?

Sparnai mano D-CAT'ui randasi CIA
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 08, 2010, 23:31:04 pm sukūrė Kestutis777 »

Neprisijungęs laurynui

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 107
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 08, 2010, 23:48:32 pm »
Ar tu manai kad visa techniku komanda toyots gamybos skyriuje nepaglvojo apie didesne galia manau kad variklis turi but toks koks sukurtas    nes kitai mazeja jo resursas
Nieko
Nera
Neimanomo

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 10:14:23 am »
Gerą dalyką tu susiradai, nieko neprikiši. Bet lygegriačiai tam žaisliukui susirask ir antrą motoriuką D-CAT-ą. Poto paskaičiuok matematiškai ar atsipitrks tau visos sąnaudos.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 09, 2010, 10:14:49 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs modeliuka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 597
  • kai nuvažiuoja stogas atsiveria dangus
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 10:15:32 am »
dar smagiau ir pigiau - kažkaip nesuderinami dalykai :) patiuninimas variklio, išvaizdos gi ne už blusas :) mačiau kaip berniukai vos ne visus savo atlyginimus palieka betiuninguodami savo masiniukus ir pasidaro vis negana, ir negana. ir kai kas pagenda, spjaudosi visą savaitę.
Modeliuka

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 10:32:40 am »
Citata
modeliuka parašė:
dar smagiau ir pigiau - kažkaip nesuderinami dalykai :) patiuninimas variklio, išvaizdos gi ne už blusas :) mačiau kaip berniukai vos ne visus savo atlyginimus palieka betiuninguodami savo masiniukus ir pasidaro vis negana, ir negana. ir kai kas pagenda, spjaudosi visą savaitę.

Mano kaimynas (garažo) irgi turi šią ligą iš CRX-o padarė "žvėrį" ir vizualai ir vidumi. Tai jam tas mašiniukas atsistojo apie 50,000 o dar garaže stovi. Į lauką žiemą važiuoti negali, tik į "meetus" su ja važinėja. Þodžiu taip nudirbo kad ta mašina jau ir nelabai ką gali, aišku išvaizda "graži" mataras irgi užčipuotas aplenktų bet kurį. O mašina tai 92 metų.

Neprisijungęs mmersass

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 648
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 11:45:26 am »
Cia jau liga :D tiek pinigeliu sukist, kad masina paskuj stovetu garaze :|
'05 Avensis 2.0 D4D TSpirit

Neprisijungęs Miroslav

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 117
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 12:03:47 pm »
galite teisti, bet manau tai geriau, nei visus savo pinigus "ant butelio" atiduoti ;) yra zmoniu kurie reka seniena, yra tokiu kurie visa gyvenima taupo, o gyvenimui baigiantis suprantam kad mate tik darba.. kdl zmogus negali ideti tuos 50 000 i masina jei ji jam patinka? gal jam tas automobilis daugiau nei transporto priemone ;) o kas liecia toyotos chipavimo tj manau gali drasiai daryt, nes resursas automobilio tikrai didelis(del to su toyotom ner problemu...) jei butu koks BMW tada sutiksiu, nes ten ir taip gamykloj maximum galios nustatyta, o kuo daugiau ispaudziama, tuo didesne tikimybe turet problemu su varikliu:)
T22

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 13:51:05 pm »
Isigijes savo zveri, ilga laika nepasitaike, kas pro sali prapusdavo sankryzoje, vaziuojant is vietos. Bet viena vakara salia sustojo kazkoks BMW... uzsidegus geltonai, BMW snukis tiesiog i ora pasoko ir kad jau liuoktelejo, kad pute pirmyn, tai isvydes tokus greicius pamaniau, kad mano masina sugedo.... Tiesa, vienas kolega paporino, kad TRC isjungciau pries dragindamas su galingom auto, na bet bet vistiek tai nedaug tepadeda...... Po tokio chipavimo, mano zveriukas igytu 491Nm, tuom pralenktu audine 3tdi 450Nm ir beveik pasivytu MBW 3tdi 5ooNm... :)))
Suprantu, tai tik ambicijos :)) Bet ir kuro sanaudos kazkur 1.5 litro nukrenta.
Kaip ir rasiau, tai ne vien pasipuikavimui, bet ir taupumo atzvilgiu. Dabar Avenis valgo 9.5l/100km mieste. Po chipavimo nukristu iki 8l/100km
Beto, skaiciau kazkuriam kitam forume, kad po sitokio chipavimo Avensiai pasiekia 100km per 5.7 sec, o dabar per 8.6sec....
Kas liecia variklio, tai pazystamas uzchipino savo Nissan Navara. Kuro sanaudos sumazejo. Jega padidejo. Variklis OK :) Jau 1.5 metu vazinejas.. :))
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 09, 2010, 13:52:02 pm sukūrė Kestutis777 »

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 13:52:52 pm »
Na jo visokių yra visokių reikia, kas į mašiną už 1000 sukiš 50000, ir ta mašina vistiek liks 20metų senumo, o kas už tiek nusipirks normalią naują ar beveik naują auto ir netgi važinės su ja :)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 14:13:59 pm »
Na taip :) As uz saviske mokejau 40 000lt tad tas 229 euru nera labai didele investicija...

Neprisijungęs cu

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 256
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 14:47:47 pm »
teko pralėkti su čipintu seatu tdi ir alfa, jtd. nelyginau kas buvo prieš tai ir po to - bet kad eina smagiai tai tikrai :)
savo mašinai to nedarysiu. geriau jau už tuos eurus salerkos užsipylsiu ;)

GALLANT

  • Svečias
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 18:53:24 pm »
Kazkada idomumo delei klausiau Vimotoj, tai pasiule detis Power Box, nes jie nieko negali padaryt. Zinant tu Power Box veikima, tai nei uz ka nesidesiu jo i savo masina. Jei jau chipuoti, tai tik programiskai, bet visada reikia atminti, kad tai trumpina variklio tarnavimo laika.
Paimkit sena mersa agurka, jo variklis po 1000000km atrodo beveik kaip naujas, kodel ? o todel, kad 3L turi koki 60AG, o paimkim dabartini 3L diessel apkarstyta turbinom interkuleriais, elektroninem kuro padavimo sistemom ir t.t, jau turi koki 200AG, bet tikrai nei vienas iki 1000000km neisgyvena.

Neprisijungęs pauliusdd

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 734
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 21:29:58 pm »
Aš anksčiau irgi labai buvau susidomėjęs šiuo dalyku. Mano nuomonė: jei visą laiką draginsi, tai tikrai suvarysi variklį ar jis bus čipuotas ar ne. Tik norėčiau, kad ne aš pirmas būčiau įsidėjęs ir kad, gerų nuomonių išgirsčiau.
टोयोटा इस बल.

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausio 09, 2010, 21:52:03 pm »
Chmmm...... :))) Tai nera ne vieno, kas butu chipaves savo ratus? :)) Narsau toyotaownersclub.com Ten daug neblogu atsiliepimu :)) Na, bet gal vistik praeis man tas noras :)) Juk vistik lietuvis esu, o lietuviai labai jau tausoja savo zirgus :))

Neprisijungęs laurynui

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 107
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 02:24:19 am »
Lietuviai tausoja zirgus del to nes zino kad juos reikes remonuot todel ir nedaro nesamoniu jiai nori raketos tai nusipirk raketa koki  WRX STI   ar kazka panasaus gali ir neneuja ir lakstyk sau o kai suauge zmones nori is karavano padaryt raketa tai truputi juokas ima del cipavimo pasikartosiu manau kad toyotoj dirba pakankamai kopetentingi indzinieriai ir sugeba paskaiciuot kiek tam auto galios reikia va pvz  su sistemom nos   jos prideda nuo 50 iki 100 ir gal net daugiau arkliu bet niekas neraso kad variklio resursas tik apie 200 valandu telieka :o
Nieko
Nera
Neimanomo