Autorius Tema: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))  (Skaityta 328472 kartus)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 02:30:19 am »
Kai Norvegijoi letai velkies kolonoje, nes kazkieno masina per silpna, kad kemperi normalia vilktu, tad pagalvoji, kad labai malonu butu tureti truputi daugiau arkliuku, kad greiciau aplenkti kokius 7 automobilius iki sekancio artejancio posukio..... As nelakstau del lakstimo. O rovimas is vietos irgi tik pagal nuotaika. Dazniausiai as labai graziai ir ramiai vaziuoju..... Bet greiciausiai jus itikinot, kad nereikia nieko keisti ir palikti tiesiog viska kaip yra :) Juk vistik 175 arkliukai irgi gerai traukia :)

Neprisijungęs laurynui

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 107
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 02:38:32 am »
pas mane tik 85 kw ir tai man atrodo visai neblogai pries tai vazinejiau su 66kw 89 metu pasatuku norvegijoje tai patikek puikiai zinau ka riaiskia vazinet norvegijos keliais
Nieko
Nera
Neimanomo

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 15:46:02 pm »
anksciau visi mano chipuoti dyzeliai buvo ir tai daryta buvo vimotoj. Jokiu bedu nebudavo. Ne chipavimas (programavimas) pjauna varikli, o vairuotojas ;). Del protingo perprogravimo jokiu berdu varikliui tikrai nebus. Tikrai tai daryciai savo dabartinei avensis. Atrodo 110 kw daug, bet... rezervas dar yra. Na o chipai (dar kitaip boxai) cia jau loterija. Neiasku kieno saskaita jie galingumas sukelia. Beda ta, klad dazniausiai ten paprasta varza, kuri dedama ant siurblio pravodkes. Sukelia slegi kuro sistemoje nuo 1600 baru iki kokiu 2200 ir to pasekoje isauga galingumas. Taciau ZIAURIAI apkraunama kuro sistema, siurblys. Priklausomai nuo jo bukles, gali istempti 20000 km gal kiek daugiau ir viskas. Bet yra ir "protingu" boxu. Netgi pati solorina (klaipedoje) veza orginalius chipus toytoms. Tiesa kainos ten nuo 1000 euru. Ir be to mano avensiuj, kiek domejaus, neturi boxo. Taigi, rimtai norint deti boxa i savo dyzeli reiketu. Nusipirkti boxa. Isideti. Pravaziuoti, nuvaziuoti pas rimtus dyelistus (kad i Vimota). Kad jie pasijungtu kompa ir paziuretu, kas tas boxas daro. Gal galingumas keliamas, nekeliant kuro slegio. Buna ir tokiu boxu (mazuma). Ir siaip. Vieni boxai webe kainuoja grubiai 150 euru kiti 400 euru. Manau pagal kaina galima spresti apie kokybe. Buvau rades gera tinklapi su chipais toyotoms. Kainos buvo didokos, taciau visa info kiap istaliuoti, berods buvo galima netgi ir grazinti juos jei nepatiktu. Va tokiam reikalaui pasirasyciau, jei veiksmas vyktu lietuvos ribose. Bandysiu ieskoti to tinklapio...

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 15:58:47 pm »
čia net pačios TTE tinklapis, kur galima įsigyt.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

GALLANT

  • Svečias
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausio 10, 2010, 20:58:20 pm »
http://www.automobiliams.lt/lt/Oro_srauto_derintojas

mano manymu cia tik akiu dumimas.....

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 00:25:26 am »
As vis dar nesuprantu kodel tu, Kestai777, nenusipirkai to chip. Matosi, kad degi kaip tu jo nori, tad ko lauki. B) Juk pats rasei, kad tas chipas sėmkes kainuoja lyginant su tavo auto...;)
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 07:43:59 am »
:))) Tai toks reikaliukas :)) Is pradziu as uzsinoriu, paskui skaitau ir aiskinuos :)) Jei po keliu menesiu ir po to ka issiaiskinau, as vis dar noriu, tada isigyju ta daikta :)) Jei ziemai pasibaigus as jis dar noresiu to chipo, tai uzsimetes vasarinius 17 batukus, isigysiu ir ta chipa.... :))) Nors, kas cia zino :)) Turbut kazkodel vistik abejoju, jei jau pradejau tema sitam forume ;) Ar ne? :)

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 08:06:58 am »
cipuokis savo arkli rezultatas isties geras;)as isimeciau power box tai skirtumas tikrai yra,beje D-CAT nebus toks tupas nuo zemu apsuku;)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 13:20:52 pm »
Kolega nurode viena norvegiska firmele :) kurioi jis chipa savo Nissan Navarai pirko :) Kitas is ten pirko chipa savo RAV4. Nors kaina apie 1500lt, bet bent zinau, kad patikimas reikalas :))) Vakare daugiau parasysiu :))) Bus dovana sau, gimtadienio proga :)))

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 22:10:15 pm »
na skelbkis, nes ir mano gimtadienis arteja :D

Neprisijungęs modeliuka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 597
  • kai nuvažiuoja stogas atsiveria dangus
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 22:29:37 pm »
juo juo, pasitiuninam mašiniukes, kad pora trejetą šimtų metrų mieste paskrist. :) viskas gerai, aš už tuos visus forsavimus, bet tik, kad toj LT nematau kur tai nuolat bandyt. bent man poros minučių greičio viršyjimo yra per mažai.
Modeliuka

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 22:40:05 pm »
Citata
modeliuka parašė:
juo juo, pasitiuninam mašiniukes, kad pora trejetą šimtų metrų mieste paskrist. :) viskas gerai, aš už tuos visus forsavimus, bet tik, kad toj LT nematau kur tai nuolat bandyt. bent man poros minučių greičio viršyjimo yra per mažai.


kaip tai nėra bent jau 2 aeradromai kuriuos galima išsinuomot, kačerginės žiedas...
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 11, 2010, 23:30:13 pm »
Na, niekas nesako, kad reikia mieste 100km/h lekti ;) Visas reikalas yra uzsidegus zaliai pajudeti pirmam ir issirauti i prieki :D o pasiekus 60km/h atleidi gazo paedala ;)
Vidinis malonumas, kai spustelejus gazo pedala lengvai prikimbi prie sedynes :)
Daznai su lektuvais keliauju, tad jau pripratau prie to jausmo ir labai megaujuos, kai kazka panasaus pajuntu su savo masinyte ;)
Mano drauge megsta isikabinti i duris, kai as imu posukius :D Bet nesuprantu, ko ji baidos, nes as labai myliu savo masinyte ir nieku gyvu nesielgsiu taip, kad ja sulamdyciau ar kitaip sugadinciau ;)


Manau, kad jau apsisprendziau isigyti norvegu firmos produkta TDK nes is ju pirko 2 kolegos ir jie neturi jokiu nusiskundimu :) Beto, variklio efektas didinamas tik 20%, o ne 30% kaip vokieciai siulo, tad maziau perkrova jausis :) Kituose forumuose perskaiciau, kad variklis neturetu nukenteti, jei nevazinesiu pedalo paguldes ant dugno ;) Tipo, sis reikalas padidina galia prie zemesniu apsuku ir taip sumazina kuro sanaudas.... :)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 11, 2010, 23:34:07 pm sukūrė Kestutis777 »

Neprisijungęs fennix

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 978
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 12, 2010, 01:00:49 am »
Citata
Kestutis777 parašė:
Na, niekas nesako, kad reikia mieste 100km/h lekti ;) Visas reikalas yra uzsidegus zaliai pajudeti pirmam ir issirauti i prieki :D o pasiekus 60km/h atleidi gazo paedala ;)
Vidinis malonumas, kai spustelejus gazo pedala lengvai prikimbi prie sedynes :)

Tai kad pasiekus 60 reikia jungt antra pavara, kuria ir tas 100 pasiekiamas labai greitai... Patinka issiraut i prieki- pradek nuo geltonos. Taip net zazas issirauna.. Taip yra tas malonumas... nenuneigsi... jug turi rimta kW skaiciu... su juo gali drasiai tiesiam kely det i pavesi mane ir dauguma kitu keliuose vazinejanciu....

Citata
Kestutis777 parašė:
Mano drauge megsta isikabinti i duris, kai as imu posukius :D Bet nesuprantu, ko ji baidos, nes as labai myliu savo masinyte ir nieku gyvu nesielgsiu taip, kad ja sulamdyciau ar kitaip sugadinciau ;)

Ne tik isikabint bet kartais ir uzsimerkt.Ka labiau myli? Ja ar masina? Ar kada stebejai jos veido israiska vaziuojant. Jei manai kad tai jai suteikia laimes- tesk...
Daugumai merginu kur kas labiau patinka stebet tokius vaziavimus ir pasimaivymus daznai is ju pasijuokiant nei sedet viduj ir tai patirt...
Jei nori patirt ta pati kadangi esi "grudintas" siulau susirast pazistamu miesto lenktininku... Kai pavazinesi miestu 200 skersas imdamas posukius suprasi kodel ta ranka slysta prie bet ko uz ko gali isikibt... ir suprasi kokia baime atsiranda kai tokiu greiciu vaziuojant nei is sio nei is to i tavo juosta tau pries nosi trulikas isirikiuoja...

Citata
Kestutis777 parašė:
Beto, variklio efektas didinamas tik 20%, o ne 30% kaip vokieciai siulo, tad maziau perkrova jausis :) Kituose forumuose perskaiciau, kad variklis neturetu nukenteti, jei nevazinesiu pedalo paguldes ant dugno ;) Tipo, sis reikalas padidina galia prie zemesniu apsuku ir taip sumazina kuro sanaudas.... :)


Tai geriau nieko nedaryk ir guldyk pedala iki dugno... Galios didinimas mazina kuro sanaudas... cia tikras topas... tuoj tavo masiniukas tures 500 ag ir valgys litra dyzelio... Taip, salyginai mazina bet bendras rezultatas vistiek susiveda i padidejusias kuro sanaudas... galios didinimas tai didesnis sudeginamo kuro kiekis. Nepamirsk kad nuo to laikui begant dyla tavo ziedai, krenta kompresija, cilindrai tampa ovalo formos ir jei tu pasveri verta ar ne ir ryzties daryt tai ruoskis variklio remontui. Na nesakau kad sudrosi, bet devejimasis isaugs o patikimumas tikrai nepadides.

O dabar draugiskas patarimas: jei ryzties kazka daryt tai apsvarstyk viska... Pabreziu VISKA. Nera nieko baisiau uz durna tiurlingavima... Pradedant nuo tepalu ir filtru. Bet svarbiausia- tai tavo ausinimo sistema... Nes patikek manim turesi labiau kaistanti varikli, o padidejusi galia ant zemu apsuku duos didesni variklio kaitima stovint karsta vasaros diena pakeliui i Palanga ar net miesto sankryzoj. Na pavaru deze tikrai atlaikys. Bet tu pagalvok ka tavo startavimai daro sankabai...
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 12, 2010, 01:05:41 am sukūrė fennix »
Viena Celica gerai, bet dvi dar geriau!!!

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Balnojam (chipuojam) broliai auto :))
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 12, 2010, 01:09:22 am »
o fennix sankabai, tai pgr. sankabos diskui kenkia ar ir dar kam? Nes pas mane po tokių važiavimų kai keičiau tai tik sankabos diskas mėlynas buvo, kiti komponentai kaip ir nieko...
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)