Autorius Tema: Touch & Go lt instrukcija ir kitos  (Skaityta 7742 kartus)

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Įrašytas: Vasario 20, 2016, 22:27:17 pm »
Sveiki,kadangi esu Prius 2006 ir 2012m eu geros komplektacijos "vartotojas" ir esu prikaupes ivairios technines informacijos ,ardymo,remonto,Vartotojo instrukciju.Savo rankomis esu nuardes ir po dazymo susirinkes  savo masina, atsinaujines multimedijos Touch & Go softa ir zemelapius.Zodziu turiu nemazai visokios patirties kuria mielai pasidalinciau su forumieciais.Turiu Touch & Go vartotojo instrukcija lietuviu ir anglu kalbomis.Lietuviu net ir popierini varijanta knyga.
Jei ko kam reikes prasom kreiptis ,bus malonu pasidalinti .

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 20, 2016, 22:44:29 pm »
Pas tamstą NAVI su HDD?

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 21, 2016, 15:44:21 pm »
be HDD  6" JBL viskas naujinasi is USB ir gana sudetingai. 7" su HDD viskas paprasciau ,tik nezinau kaip su USA

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 21, 2016, 20:21:08 pm »
Nagi nagi....Kaip atnaujinti Touch&Go zemelapius 2012 metu Toyota Verso? Aisku nemokant 119 euro.

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 22, 2016, 20:35:14 pm »
reiktu daugiau info,pas tave Touch & Go ar Touch & Go Plus,koks softas ir kokia dabartiniu zemelapiu versija?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 22, 2016, 20:50:14 pm »
reiktu daugiau info,pas tave Touch & Go ar Touch & Go Plus,koks softas ir kokia dabartiniu zemelapiu versija?

Paprastas Touch & Go 2.11.5L,  EUL20150216
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 22, 2016, 20:52:06 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 23, 2016, 23:03:59 pm »
Paprastas Touch & Go 2.11.5L,  EUL20150216
Turiu  2.12.5L ir H   reikia sulaukti siltu oru galima bus uzsiimti

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 23, 2016, 23:36:02 pm »
Turiu  2.12.5L ir H   reikia sulaukti siltu oru galima bus uzsiimti

As jau senai Garmin 3598 naudoju ir vargo nematau...Turiu ir as 2.12.5 parsiputes,tai ten zemelapiai virs metu senumo juk - 2014 Q4  . Argi verta tokius isikelinet?

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 07:18:00 am »
Sveiki,kadangi esu Prius 2006 ir 2012m eu geros komplektacijos "vartotojas" ir esu prikaupes ivairios technines informacijos ,ardymo,remonto,Vartotojo instrukciju.Savo rankomis esu nuardes ir po dazymo susirinkes  savo masina, atsinaujines multimedijos Touch & Go softa ir zemelapius.Zodziu turiu nemazai visokios patirties kuria mielai pasidalinciau su forumieciais.Turiu Touch & Go vartotojo instrukcija lietuviu ir anglu kalbomis.Lietuviu net ir popierini varijanta knyga.
Jei ko kam reikes prasom kreiptis ,bus malonu pasidalinti .


Skaitau, skaitau, laukiu nesulaukiu tos info ka ten turi, gal imesk kur nors ta info apie touch, apie priusus. Butu malonu is jusu puses.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 09:41:47 am »
Nieko jis ten neturi, o jei kazka ir zino tai babkiu nori....
As net 10€ neduociau uz 14 men  senumo zemelapius.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 13:39:35 pm »
Nieko jis ten neturi, o jei kazka ir zino tai babkiu nori....
As net 10€ neduociau uz 14 men  senumo zemelapius.
Tai jis cia tik prota pa..isti nori ar maloniai pasidalinti savo turima informacija.

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 13:40:57 pm »
Nieko jis ten neturi, o jei kazka ir zino tai babkiu nori....
As net 10€ neduociau uz 14 men  senumo zemelapius.
kaip norit taip galvokit-neuzdrausta.Ir negalvokit ,kad tayota tuos zemelapius naujina kas menesi.Ne viska as esu isbandes ir ne viska iki galo zinau,neturiu tam laiko .Patirtis susikaupe,kada pasistaciau sau uzduoti atsinaujinti zemelapius savo Priusuose .Jokia komercine veikla neuzsiimu ir neuzsiimsiu.
Cia galeciau padiskutuoti su tais,kurie kazka bando daryti patys ir reikia kokios tai pagalbos.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 16:55:22 pm »
kaip norit taip galvokit-neuzdrausta.Ir negalvokit ,kad tayota tuos zemelapius naujina kas menesi.Ne viska as esu isbandes ir ne viska iki galo zinau,neturiu tam laiko .Patirtis susikaupe,kada pasistaciau sau uzduoti atsinaujinti zemelapius savo Priusuose .Jokia komercine veikla neuzsiimu ir neuzsiimsiu.
Cia galeciau padiskutuoti su tais,kurie kazka bando daryti patys ir reikia kokios tai pagalbos.
Nerūstauk, o konkrečiai pasakyk ką nors įdomaus turi? Ir ar žadi dalintis, ar parduoti?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 18:47:32 pm »
Mano visi variantai atnaujinti isbandyti; neimanoma atnaujint zemelapiu niekaip uz dyka(net Toyota oficialus atstovai turi skambinti ir gauti koda) o softa atnaujinti iseina ir gan paprastai. Tiesa,po tokio atnaujinimo jau neikelsi kad ir legaliai pirktu zemelapiu. Yra tam ir forumas nevienas skirtas,bet visi uzmete sita dalyka nes nera jokio tikslo "naujinti" senais zemelapiais.

Neprisijungęs mielas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 22:44:22 pm »
Mano visi variantai atnaujinti isbandyti; neimanoma atnaujint zemelapiu niekaip uz dyka(net Toyota oficialus atstovai turi skambinti ir gauti koda) o softa atnaujinti iseina ir gan paprastai. Tiesa,po tokio atnaujinimo jau neikelsi kad ir legaliai pirktu zemelapiu. Yra tam ir forumas nevienas skirtas,bet visi uzmete sita dalyka nes nera jokio tikslo "naujinti" senais zemelapiais.
na man yra pavyke pries 1,5 metus parsisiunciau zemelapius ir be problemu atsinaujino,net aktivacijos kodo nepaprase.Tik dabar tiksliai nepamenu ar buvau atlikes ridos nuresetinima Touch & Go atminties ar ne.Nes pravaziuotas kilometrazas yra irasinejamas ir cia.Tik pamenu kad po reseto nenusiima i USB pirstu anspaudas ,teko isvaziuoti is garazo prasukt 1km .Pirstu anspaudas reikalingas Tool box tayotos programai.O kad tayotos atstovai skambina man nieko nuostabaus ,nes instaliuojant zemelapius ismeta uzklausos koda kuri jie padiktuoja ir gauna aktivacijos koda.Bet yra juodas ejimas,(as neisbandziau )kada aktivacijos kodas kainuoja 3eu bet reikia kompa ar tel. tureti automobilyje ir viska atlikti galima internetu,o jei rasysiesi ant lapelio ir begiosi prie kompo gali per 1val nesuspeti ,kadangi 3€ kainuoja valandine registracija .(neturiu galimybes isbandyti,nes esu pagyvenes zmogus ir nesinaudoju jokia mokejimo kortele kuria galeciau apmoketi tuos 3€).Butu idomu kaune su kazkuo susikuoperavus ismeginti visa tai.