Autorius Tema: Touch & Go lt instrukcija ir kitos  (Skaityta 7741 kartus)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Touch & Go lt instrukcija ir kitos
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 23:39:24 pm »
na man yra pavyke pries 1,5 metus parsisiunciau zemelapius ir be problemu atsinaujino,net aktivacijos kodo nepaprase.Tik dabar tiksliai nepamenu ar buvau atlikes ridos nuresetinima Touch & Go atminties ar ne.Nes pravaziuotas kilometrazas yra irasinejamas ir cia.Tik pamenu kad po reseto nenusiima i USB pirstu anspaudas ,teko isvaziuoti is garazo prasukt 1km .Pirstu anspaudas reikalingas Tool box tayotos programai.O kad tayotos atstovai skambina man nieko nuostabaus ,nes instaliuojant zemelapius ismeta uzklausos koda kuri jie padiktuoja ir gauna aktivacijos koda.Bet yra juodas ejimas,(as neisbandziau )kada aktivacijos kodas kainuoja 3eu bet reikia kompa ar tel. tureti automobilyje ir viska atlikti galima internetu,o jei rasysiesi ant lapelio ir begiosi prie kompo gali per 1val nesuspeti ,kadangi 3€ kainuoja valandine registracija .(neturiu galimybes isbandyti,nes esu pagyvenes zmogus ir nesinaudoju jokia mokejimo kortele kuria galeciau apmoketi tuos 3€).Butu idomu kaune su kazkuo susikuoperavus ismeginti visa tai.


Ne drauguzi, neveikia tas bajeris su 3 euro. Bandziau kelis kartus- visada praso kito kodo,kurio neturi niekas,isskyrus Touch&Go Plus,nes tas turi 3 metu nemokama atnaujinima.
Taigi,jei atnaujinai Touch&Go Plus turinti H raide pabaigoje-nieko naujo.
Resetint kilometraza bandyta tiek T&G modulyje tiek ir masinos spidometro. Neveikia. Geras algoritmas sukurtas Harmann Kardon su Naviextras.

Atnaujinti softa-kaip 2 pirstus apmyzt;
Parsiputi naujausia 2.12.5 ir viska palieki tik perkeli sena mapu folder vietoj naujo.Pakeiti folderio numeri i seno folderio numeri. Viskas!
Viska perinstaliuos,softas bus naujas-zemelapiai seni.

Iki 1.7 versijos buvo ir mapus galima perrasyt prisijungus tiesiogiai per telnet, veliau sia skyle uzlope. Tai tiek ziniu. Jei turi kazka naujo-duok zinot.