Skelbimai > Toyota dalys

Naujos originalios Toyota ratlankiu verzles

(1/10) > >>

Giedrius2016:
Sveiki, turiu pardavimui  200-300 visiskai nauju originaliu Toyota/ Lexus verzliu M12x1.5 (sukamos 21mm raktu) lietiems ratlankiams.

Verzles dvieju tipu:
1) Aukstos - tinka LC ir Rav 4, ziureti nuotrauka nr. 3;
2) Zemos, dalies numeris PZ406-09670-01, tinka Yaris, Auris, Corolla, Corolla verso, Avensis, Avensis verso, Verso S, Urban Cruiser, Prius, Prius+ ir t.t, ziureti nuotraukas nr. 1-2;
 
Gali buti pritaikomas ir kitoms automobiliu markems: Honda, Mitsubishi, Nissan ir t. t.

Kaina 1.5eur/vnt.

Esant reikalui galiu siusti visoje Lietuvoje. Siuntimo išlaidos 3.20EUR i kaina neiskaiciuotos, pilnas atsiskaitymas atsiimant pirkini pasto skyriuje.

bladas:
Sveikas, kieno gamybos veržlės, ar yra guminis tarpiklis? Jei ne Made in china - Senukai, tai reikėtų 16 vnt. aukštų veržlių Yaris ratams:

Giedrius2016:
Pasikartosiu tai originalios Toytota veržlės, o ne iš „Senuku“ ar pan.
Šiam ratų modeliui reikia trumpų veržlių. Prisegtose nuotraukoje pavaizduoti mano automobilio ratlankiai su trumpomis veržlėmis.
Plačiau aprašykit apie koki tarpiklį kalbate arba įkelkit foto.
Tarp kitko, pirmos dvi foto skelbime yra veržlių, kurias ir parduodu, o trečioji foto iš www.google.com, kai tik turėsiu galimybę įkelsiu tikrąją foto ilgų veržlių.

bladas:
Mašina yra eksploatuojama  Vilniuje, o aš esu Mažeikiuose, bet šį savaitgalį būsiu Vilniuje, tai gal galėtume susisiekti. Tikriausiai klystu dėl tarpinių, gal jų neturi būti, neatsimenu taip pat, ar veržlės aukštos, ar žemos buvo.

Venza:
 Nebuna ten jokiu tarpiniu.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją