Autorius Tema: Nuomonės apie Prius+  (Skaityta 138581 kartus)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #105 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 07:41:12 am »
 Kadangi amerikonams dazniausiai nera posukiu sonuose,tai tenka juos deti patiems.As i Sienna dedu posuki nuo Ford,o i Prius nuo BMW ,taip man atrodo graziau  :-)  .Kiti deda nuo kazkokiu kitokiu modeliu,neaisku koks pas tave.Siaip visu masinu posukis turetu issiimt is lauko.Reikia pastumt posuki i kazkuria puse ir bandyt traukt.Sekmes.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #106 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 08:12:18 am »
Kadangi amerikonams dazniausiai nera posukiu sonuose,tai tenka juos deti patiems.As i Sienna dedu posuki nuo Ford,o i Prius nuo BMW ,taip man atrodo graziau  :-)  .Kiti deda nuo kazkokiu kitokiu modeliu,neaisku koks pas tave.Siaip visu masinu posukis turetu issiimt is lauko.Reikia pastumt posuki i kazkuria puse ir bandyt traukt.Sekmes.
Venza, kaip kabini posuki ant sparno? Prisuki?
Pas mane dabar ant dvigubos izoliacijos, bet kartas nuo karto atsiklijuoja ir tai nervint pradeda :D

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #107 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 08:29:58 am »
 Ispjaunu skyle sparne ir idedu posuki kaip priklauso gamykliskai.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #108 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 08:43:22 am »
Ispjaunu skyle sparne ir idedu posuki kaip priklauso gamykliskai.
As atsiprasau uz neisprusima, bet kaip jis tvirtinasi gamykliskai?

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #109 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 08:45:08 am »
Kadangi amerikonams dazniausiai nera posukiu sonuose,tai tenka juos deti patiems.As i Sienna dedu posuki nuo Ford,o i Prius nuo BMW ,taip man atrodo graziau  :-)  .Kiti deda nuo kazkokiu kitokiu modeliu,neaisku koks pas tave.Siaip visu masinu posukis turetu issiimt is lauko.Reikia pastumt posuki i kazkuria puse ir bandyt traukt.Sekmes.

Dėkui, bandysiu pamaigyt ten jį gal pavyks :)

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #110 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 08:57:16 am »
Kadangi amerikonams dazniausiai nera posukiu sonuose,tai tenka juos deti patiems.As i Sienna dedu posuki nuo Ford,o i Prius nuo BMW ,taip man atrodo graziau  :-)  .Kiti deda nuo kazkokiu kitokiu modeliu,neaisku koks pas tave.Siaip visu masinu posukis turetu issiimt is lauko.Reikia pastumt posuki i kazkuria puse ir bandyt traukt.Sekmes.

O ko nestatai veidrodeliu, kaip priklauso gamykliskai? Vistiek per vairuotojo veidrodeli labai didele akla zona, palyginus su EU. Ir zymiai graziau atrodo.





As atsiprasau uz neisprusima, bet kaip jis tvirtinasi gamykliskai?


Dazniausia is vienos puses kabliukas, o is kitos fiksatorius stovi. Sparne pragrezta didele skyle.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 20, 2016, 09:04:45 am sukūrė Bemsas »

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #111 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 11:15:47 am »
Dėkui, bandysiu pamaigyt ten jį gal pavyks :)
Jeigu nėra ko nors priburta, turėtum susigaudyti, kaip išimti, tik dauguma ant sparno dedami posūkiai yra neardomi, keičiasi visas komplektas patronas+lemputė+stikliukas

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #112 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 12:21:25 pm »
Jeigu nėra ko nors priburta, turėtum susigaudyti, kaip išimti, tik dauguma ant sparno dedami posūkiai yra neardomi, keičiasi visas komplektas patronas+lemputė+stikliukas

Auto iš JAV, tai nemanau, kad "Toyota orginal" bus įdėta.
Beje lemputė ten įsivazduoju dažniasiai eina tokia geltona, įkišama, berods 5 w, jei pats posūkio stikliukas baltas.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #113 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 12:36:22 pm »
O ko nestatai veidrodeliu, kaip priklauso gamykliskai? Vistiek per vairuotojo veidrodeli labai didele akla zona, palyginus su EU. Ir zymiai graziau atrodo.


Sau esu isidejes nuo kazkokio Lexus,bet labai daug darbo pritaikyt,o ir patys posukiai nepigus.Kas del aklosios veidrodelio zonos,tai galima papildoma sferini prisilipdyt arba pati stikliuka sferini isidet,cia jau ne arkli kainuoja  :-)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #114 Įrašytas: Gegužės 20, 2016, 13:31:34 pm »
As sferinius susimetes ant abieju, nes akloji zona ubvo labai didele.
O del tvirtinimo reikes pasidometi, kaip ten darosi.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #115 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 00:13:48 am »
Sveiki, savaitgalį pabandžiau rasti problemą, kodėl netiksliai rodo temperatūrą, taigi nuėmus variklio skyriuj plastmases ant priekinio balkio radau temperatūros daviklį:


Jį atjungus, skydelyje vietoj rodomos temperatūros atsirado brūkšniukai


Vadinasi išorės daviklis tas. Vizualiai visi laidai atrodo kaip gamykliniai jokių pašalinių jungčių nesimato, peršasi mintis, kad pats daviklis gali būti blogas, bet, kad pas Toyotą pareitų kažkoks daviklis, tuo labiau tempos, kažkaip nesitiki :think:

Kaip suprantu tikriausiai patikrinti ar daviklis durniuoja pakeisti jį kitu, ar dar kokių minčių būtų kolegos? (H-)

Beje prie to pačio radau priekyje dar vieną fiškę niekur nepajungtą, gal yra minčių kam ji skirta, gal kokiam radarui priekyje ar pan.

« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 23, 2016, 00:35:39 am sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #116 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 01:41:10 am »
 Termometra galesiu paskolint,o ta jungtis tuscia skirta pajungt parktronikui.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #117 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 08:56:03 am »
Termometra galesiu paskolint,o ta jungtis tuscia skirta pajungt parktronikui.

Ačiū, bėda, kad Jūs Panevėžyje, aš Vilniuj, nežinia kada bus galimybė sustikti. Artimiausiai galbūt GM.
Pasidairysiu dar Vilniuje, gal kas pagelbės.

Neprisijungęs Liutas111

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #118 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 09:39:38 am »
Va vakar pyliausi benziną ir vėl buvau nustebintas, pradžioje nelabai nenorėjo piltis, vis išmušinėjo, teko sukioti pistoletą, taikyti, kad išvis kuras bėgtų, paskui kažkokiu kampu pagavo, bet kažkaip visvien sunkiai, čia pas visus taip ar tik pas mane? :(

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #119 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 09:55:09 am »
Va vakar pyliausi benziną ir vėl buvau nustebintas, pradžioje nelabai nenorėjo piltis, vis išmušinėjo, teko sukioti pistoletą, taikyti, kad išvis kuras bėgtų, paskui kažkokiu kampu pagavo, bet kažkaip visvien sunkiai, čia pas visus taip ar tik pas mane? :(
Sita beda turejau ex Corolloj, atrodo kas cia tokio, bet tas labai erzindavo. Gerai, kad bakas nedidelis, tai tekdavo pilt paciam pistoleta nuspaudus iki puses