Autorius Tema: Nuomonės apie Prius+  (Skaityta 138709 kartus)

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #120 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 10:10:31 am »
Blogai su baku kazkas. Ventilacija bako blogai veikia. USA bakai kitokie, garu surinkimo filtrai buvo. Is bako kuro garai buvo nuvedami o oro filtra. Po dauzymo kazkas "uzglusinta", todel sunkiai ir pilasi kuras.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #121 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 10:11:54 am »
Va vakar pyliausi benziną ir vėl buvau nustebintas, pradžioje nelabai nenorėjo piltis, vis išmušinėjo, teko sukioti pistoletą, taikyti, kad išvis kuras bėgtų, paskui kažkokiu kampu pagavo, bet kažkaip visvien sunkiai, čia pas visus taip ar tik pas mane? :(

Taip, aš vienoj degalinėj pyliau, tai vos, vos tik paspaudus pistoletą, nes kitaip, išmuša, supykau ant degalinės, kitą kart nuvažiavau į neste oil irgi tas pats, reikia labai pagauti kampą, kad galėtum netrukdomai pilti, nu blamba Toyota ale tokių erzinačių dalykų, net nepasakysi, kad trūkumas tai apstu. Pvz kojinis stabdis jį užtraukus, jei spaudi gazą mašina važiuojiuoja kaip niekur nieko išskyrus, kad skydelyje dega "Brake", bet tarp tų visų lempučių kartais ir nepastebi, jau kelis kartus pasivažinėjau, nu kažkoks marazmas, jei  rankinis pas parastą mašiną užtrauktas tai chier pavažiuosi, o čia jis kaip ir yra,  bet užtraukus važiuoja be problemų, kol iš ratų dūmai nepradeda veržtis. :A
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 23, 2016, 10:13:43 am sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #122 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 10:59:56 am »
Pamegink pistoleta ikisti negiliai, ten tokie dantukai apacioje yra po vamzdeliu, tai ant pacio pirmo kad tik laikytusi. Man tas pats su mersu buvo, turedavau kampu pasukes laikyti pildamas nes momentaliai ismusa, nes prates pistoleta sugrusti iki galo kiek tik sulenda, o ten reikia ant pirmo laikiklio pastatyti ir pilasi be problemu. Gal pades, maza ka.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #123 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 11:07:13 am »
Va vakar pyliausi benziną ir vėl buvau nustebintas, pradžioje nelabai nenorėjo piltis, vis išmušinėjo, teko sukioti pistoletą, taikyti, kad išvis kuras bėgtų, paskui kažkokiu kampu pagavo, bet kažkaip visvien sunkiai, čia pas visus taip ar tik pas mane? :(

buvo ir man cia viena diena kai norejau pilt i auto dyzelini kura, tai atsukus kamsti isejo garas is bako nezinau kodel ir nors bakas tuscias, tai pilant ismusinedavo pistoletas pastoviai, maniau pistoletas sugedes nes anksciau taip nebuvo :) kitakart taip jau nebedaro, nei ismusinedavo pistoletas nei joks garas neidavo is bako, nors piluosi visada toj pacioj degalinei :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #124 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 11:09:22 am »
Bake yra ventiliacija, kad kai benzinas garuoja - bako neispustu. Kai pili kura, is bako orui nera kur iseiti, todel is "ismusineja" pistoleta.

Neprisijungęs -AUTOKOMP-

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #125 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 16:17:07 pm »
2 sinkleris: Kaip su lauko temperatura?

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #126 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 16:41:30 pm »
2 sinkleris: Kaip su lauko temperatura?

Po senovei ;) vis dar rodo apie 10 laipsnių mažiau nei yra iš tikrųjų, jei lauke 18 tai rodo 8, jei lauke 7, tai rodo -1. Savaitgalį buvau jį išėmęs, tai į temperatūros kitimus reaguoja, pravodke kaip ir tvarkinga, vieninetelis variantas pastatyt kitą naudotą ir žiūrėt kaip rodo.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #127 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 16:45:21 pm »
O kai Fahrenheitais rode, neziurejai ka rode?

Neprisijungęs -AUTOKOMP-

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #128 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 17:21:47 pm »
davai, pastatisim kita bandimui.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #129 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 21:45:07 pm »
Taip, aš vienoj degalinėj pyliau, tai vos, vos tik paspaudus pistoletą, nes kitaip, išmuša, supykau ant degalinės, kitą kart nuvažiavau į neste oil irgi tas pats, reikia labai pagauti kampą, kad galėtum netrukdomai pilti, nu blamba Toyota ale tokių erzinačių dalykų, net nepasakysi, kad trūkumas tai apstu. Pvz kojinis stabdis jį užtraukus, jei spaudi gazą mašina važiuojiuoja kaip niekur nieko išskyrus, kad skydelyje dega "Brake", bet tarp tų visų lempučių kartais ir nepastebi, jau kelis kartus pasivažinėjau, nu kažkoks marazmas, jei  rankinis pas parastą mašiną užtrauktas tai chier pavažiuosi, o čia jis kaip ir yra,  bet užtraukus važiuoja be problemų, kol iš ratų dūmai nepradeda veržtis. :A
As manau,kad amerikoniski koloneliu pistoletai kitokios sandaros,nes daugumai amerikonu problemu iskyla ipilant kura.Reikia atrast viena padeti ne tik kiek ikist pistoleta,bet ir kokiu kampu ir problemos neliks  ;)  .Su uztrauktu rankiniu vaziuojant turi istisai pypt ispejimo signalas.Ar tavo masinoj nepypia?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #130 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 22:12:41 pm »
Sveiki, šiandien pabandžiau iš šroto paprasto prius III davikli idet, ne velnio jis kitoks, arba pas mane prichimicinta ir idetas "no name", nes nei kodo jokio nera ir realiai nepritvirtintas prie kebulo tik zatiazkem.



Dar šiandien vieną bėda pastebėjau pastoviai veikia kondicionierius, net jo neįjungus, nesvarbu kiek būtų nustatyta  temperatūros 18 ar 25 laipsniai, vistiek pučia šaltą orą, skirtumas tik, kad prie 25 tas oras dar maišosi su pučiamu šiltu, o nustoja veikti tik kai išjungi vėjelį, patikrinau kodicionieriaus vamzdelius tai vienas šaltas, kitas šiltas, žodžiu vieni skundžiasi kad dažniausiai neveikia kondicionierius, o pas mane, negaliu išjungt. Nežinau, gal tai kaip nors susiję su temperatūros davikliu.

Ir dar pastoviai dega skydelyje, kad perdegus lempute, prieš tai buvo perdegus posūkio lemputė, pakeičiau, tačiau ta lemputė skydelyje neužgeso. Viską apžiūrėjau visos lempos: ilgos, trumpos, požibinčiai, stopai šviečia, neradau jokios perdegusios, žodžiu vargas ne mašina :think:
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 23, 2016, 22:21:36 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #131 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 22:19:02 pm »
 Pardavejo kontaktus turi?Tikiuosi ne benzino kolonelej pirkai?  :-]  Bandyk su pardaveju kalbet,tegu taiso pasleptus defektus.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #132 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 22:24:41 pm »
Pardavejo kontaktus turi?Tikiuosi ne benzino kolonelej pirkai?  :-]  Bandyk su pardaveju kalbet,tegu taiso pasleptus defektus.

Tas ir abydniausia, kad prieš pirkdamas tikrinau MOtotojoj, nieko bloga nerado, sako viskas ok, nauja mašina, praėjo dvi savaitės ir džiaugsmo nebeliko, vien tik staigmenos :-(

Prieš tris metus žmonai Aurį pirkau irgi tikrinau Mototojoj, po šiai dienai negalim atsidžiaugti jokių problemų, labai smagi ir patikima.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 23, 2016, 22:31:57 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #133 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 22:28:29 pm »
O kai Fahrenheitais rode, neziurejai ka rode?

Farenheitais neanalizavau kiek ten rodė, nusipirkęs iš karto nuvažiavau farenheitus pakeisti į celcijus, o tada ir pasimatė ką realiai rodo.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #134 Įrašytas: Gegužės 23, 2016, 22:45:11 pm »
Posukiu lemputes nera kontroles. Kompas tikrina stopus, gabaritus, trumpas sviesas. Gal pas tave kur LED lemputes sudetos?