Autorius Tema: Nuomonės apie Prius+  (Skaityta 138731 kartus)

Neprisijungęs Liutas111

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #240 Įrašytas: Liepos 27, 2016, 07:32:35 am »
2.Taip buti neturi, pas mane iskart rodo 0 kai kuras (nesvarbu benzas ar dujos) nenaudojamas. Jei rodo 99.9, reiskia kura dar naudoja, bent pas mane.
Ka turi minty "dujų kompas toliau rodo dujų vartojimą "?

Panelėje 0 niekada nerodo bent jau pas mane, visada rodo 99.9
Bet numetus greitį ir ridant kai panelėje rodo 99.9 o ekrane tik žalią sp (arba elektros vartojimas arba krovimas priklausomai nuo atspalvio) dujų įjungimo pultelyje vis dar rodo dujų vartojimą, ir jausmas jyg variklis vis dar dirbtų, o kai dujų įjungimo pultelis užgesta (visos lemputės) tada tikrai aišku kad važiuoja vien elektra. Taip pat būna kai pajudi vien elektra, o pultelis neužsidegęs.
Radau čia ar kaina normali?
https://www.padangulyderis.lt/padangu-komplektas/plieniniai-2740/20107-3133/

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 27, 2016, 08:36:58 am sukūrė bladas »

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #242 Įrašytas: Liepos 27, 2016, 08:52:10 am »
Panelėje 0 niekada nerodo bent jau pas mane, visada rodo 99.9
Bet numetus greitį ir ridant kai panelėje rodo 99.9 o ekrane tik žalią sp (arba elektros vartojimas arba krovimas priklausomai nuo atspalvio) dujų įjungimo pultelyje vis dar rodo dujų vartojimą, ir jausmas jyg variklis vis dar dirbtų, o kai dujų įjungimo pultelis užgesta (visos lemputės) tada tikrai aišku kad važiuoja vien elektra. Taip pat būna kai pajudi vien elektra, o pultelis neužsidegęs.
Radau čia ar kaina normali?
https://www.padangulyderis.lt/padangu-komplektas/plieniniai-2740/20107-3133/
Gal kažkuo skiriasi rodymas Highlanderyje ir Prius, nes pas mane jei rodo 99,9 tai kurą naudoja, o poto kai pradeda nenaudoti rodo tiesiog 0.
Pridedu foto:
http://banga.tv3.lt/files/club/201607/57913eaa6756b.jpg
Del duju atjungimo, reikia ziureti kas ir kaip padaryta. Gal palikta, kad dujos butu aktyvios kazkiek laiko kai jau vaziuoji elektra.

 

Neprisijungęs Zaras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #243 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 09:10:16 am »
Sveiki,

Po neilgų paieškų įsigijau Prius V - kol kas viskuo patenkintas išskyrus garso izoliacija ir tuo, kad automobilis labai nemėgsta važiuoti daugiau nei 130km/h užmiestyje.

Kadangi automobilis iš amerikos, norisi pasikeisti visus rodmenis į europinius. Kad matyti kilometrus vietoj mylių, reikia keisti prietaisų skydelį. Gal kas žinote ar tinka skydelis nuo paprasto Prius Gen 3 ar tik nuo Prius+ ?

Ačiū

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #244 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 10:19:37 am »
 As tai Siennai tik perpiesta ciferblata uzsidejau,o odometro rodmenis elektrikas pakeite i km.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 11, 2016, 10:40:47 am sukūrė Venza »
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Algirdukas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 109
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #245 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 10:25:18 am »
Na Sienai tai paprastas... o su priusais yra vargo... buvo vienoj temoje parasyta kaip reikia keisti... paieskok per paieska :)

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #246 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 11:45:11 am »
Sveiki,

Po neilgų paieškų įsigijau Prius V - kol kas viskuo patenkintas išskyrus garso izoliacija ir tuo, kad automobilis labai nemėgsta važiuoti daugiau nei 130km/h užmiestyje.

Kadangi automobilis iš amerikos, norisi pasikeisti visus rodmenis į europinius. Kad matyti kilometrus vietoj mylių, reikia keisti prietaisų skydelį. Gal kas žinote ar tinka skydelis nuo paprasto Prius Gen 3 ar tik nuo Prius+ ?

Ačiū

Tai automobilis, kuri sukurtas išskirtinai miestui, užmiestyje tik, kad važiuot.
Garso izoliaciją labai pagerina antikorozinis, jei dar antikorozinis su papldoma garso izoliacija tai iš vis fantastika. Patikrinta (y)
Skydelis tiks tik nuo Europinio Prius+, bet neskubėk keisti, aš pora mėnesių pavažinėjau ir jis jau man visai netrukdo, mesti 100 eur, kad matyt kiek pravažiavai km. o ne myliom, na yra svarbesnių dalykų į ką reik Priuse investuot.

Neprisijungęs Zaras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #247 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 12:59:42 pm »
Tai automobilis, kuri sukurtas išskirtinai miestui, užmiestyje tik, kad važiuot.
Garso izoliaciją labai pagerina antikorozinis, jei dar antikorozinis su papldoma garso izoliacija tai iš vis fantastika. Patikrinta (y)
Skydelis tiks tik nuo Europinio Prius+, bet neskubėk keisti, aš pora mėnesių pavažinėjau ir jis jau man visai netrukdo, mesti 100 eur, kad matyt kiek pravažiavai km. o ne myliom, na yra svarbesnių dalykų į ką reik Priuse investuot.

Dėkui, Sinkleri. Antikorozinis bus :)

Dėl skydelio aš ir abejoju ar verta keist, nes greitį rodo km/h, o rida myliomis man netrukdo. Bet kas trukdo tai sąnaudos rodomos MPG, nes pastoviai noriu persiskaičiuot į l/100km :)

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #248 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 13:31:54 pm »
Dėkui, Sinkleri. Antikorozinis bus :)

Dėl skydelio aš ir abejoju ar verta keist, nes greitį rodo km/h, o rida myliomis man netrukdo. Bet kas trukdo tai sąnaudos rodomos MPG, nes pastoviai noriu persiskaičiuot į l/100km :)

Aš ant lapelio susirašiau kiek MPG atitinka L/km ir turiu bardačioke, pradžioj kelis kartus pasižiūrėdavau dabar jau praktiškai mintinai žinau (H-) tuo pačiu ir atmintį lavini ir pinigai susitaupo :-]

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #249 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 13:45:55 pm »
Kai kiti vairuotojai ziuri i kelia, Priusu vairuotojai stebi kuro sanaudas :D

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #250 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 13:51:39 pm »
Kai kiti vairuotojai ziuri i kelia, Priusu vairuotojai stebi kuro sanaudas :D



 :-] (y) (y)
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #251 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 13:57:02 pm »
Kai kiti vairuotojai ziuri i kelia, Priusu vairuotojai stebi kuro sanaudas :D

Nėr kada mums į tą kelią žiūrėt, reikia pastoriai ekonomaizerį stebėt, kad "žalios linijos neperkoptų" ir kuro sąnaudas, praktiškai tampi ligoniu. Su laiku manau turėtų praeit.
Nes pirmą mėnesį tai ekrane buvau pastoviai nusitatęs, kad rodytų kada bateriją krauni, kada iš variklio važiuoji, tai ir tą reikdavo stebėt, dabar jau nusibodo.
Dabar važuojant akys įsmeigtos į ekonomaizerį ir į mergas. (aa)
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 11, 2016, 14:23:46 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs Zaras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #252 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2016, 19:11:22 pm »
Kai su Priusu važiuoji, kuro sąnaudas stebėt daugiau azarto nei į kelią žiūrėt :D

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #253 Įrašytas: Rugpjūčio 12, 2016, 13:16:56 pm »
Nėr kada mums į tą kelią žiūrėt, reikia pastoriai ekonomaizerį stebėt, kad "žalios linijos neperkoptų" ir kuro sąnaudas, praktiškai tampi ligoniu. Su laiku manau turėtų praeit.
Nes pirmą mėnesį tai ekrane buvau pastoviai nusitatęs, kad rodytų kada bateriją krauni, kada iš variklio važiuoji, tai ir tą reikdavo stebėt, dabar jau nusibodo.
Dabar važuojant akys įsmeigtos į ekonomaizerį ir į mergas. (aa)
Bėda kita, kai su priusu važiuoji mergos į tavę nežiūri :D


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Ats: Nuomonės apie Prius+
« Atsakymas #254 Įrašytas: Rugpjūčio 12, 2016, 13:26:49 pm »
Bėda kita, kai su priusu važiuoji mergos į tavę nežiūri :D
:D (y)