Keleiviniai > Carina

issipylusio dyzelio valimas

(1/2) > >>

Robertas:
sveiki,

tai vat issipyle "dziaugsmas" (dyzelis) bagazineje, manau, kad ne man primam ir ne man paskutiniam taip nutiko. jeigu tikrai atsiras tokiu, kuriem issipyle buvo, tai pasidalinkit patirtimi, kuom ir kaip valet ? man kilo tokia ideja, gal druskos pribert valgomos? kiek zinau ji sugeria riebalus. nu tumpiau tariant, papasakokit, kaip sekesi valyt kuom valet ir kuom galima valyt. vazinejant hechbeku, ner didziausias malonumas turet 2ltr isbegusio dyzelio bagazineje.

dekui, lauksiu atsakymu. :)

Saulius SSS:
visu pirma,juk pats zinai,kad dyzelis nesmirda,o kvepia.kitaip nebutum jo pirkes ;);)2 litrai nedaug.ziema  netaip smirda.vasara tai kai uzsyla salonas , tai kaip pradeda garuoti :D.jei kilimas issiima atskirai be galiniu sedyniu tai nuvezk kur salonus plauna tai isplaus,nusiurbs vandeni.arba pats su feiriu.tas tikrai gerai naikina riebalus :D.per kelis kartus pratrinsi vis maziau smides.

Robertas:
oj, peklan ta "kvapnu" dyzeli :D dabar, kol salta, tai tu teisus, tikrai vos vos jauciasi. mano nelaimei kilimas su sedynem issiima :D druskos kilograma isberiau, ryt ishsiurbt meginsiu, gal kazkiek pades, o toliau su sedynem nuvesiu, meginsiu islpaut. anyway, aciu uz atsakyma. pasidalinkit ir kiti savo patirtimi :)

Edvatronas:
na druskos tai geriau nebert, kad rudyt pradetu viskas?
o dyzelis gerai saugo nuo korozijos.
Kilima geriausia issiimt ir plaut ar nuvest kas plauna.

laurynui:
Pirma panaudok sorbento arba  pjiuvenu jiai negauni sorbento   tai toks kaip kaip surinkejas kazkas panasaus  o vasara arba kaip atsils orai su fairy isiplausi  

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją