Autorius Tema: važiuoklės patikra, arba kaip mausto klaipedos eolte  (Skaityta 3428 kartus)

Neprisijungęs ratuotasxxx

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
važiuoklės patikra, arba kaip mausto klaipedos eolte
« Įrašytas: Kovo 20, 2016, 08:50:51 am »
tikrinau savo auto profilaktiškai, tikrinu kasmet , šį kartą tikrintojas nustatė,kad reikia keisti priekinių šakių galines įvores,visa kita veikia puikiai.Priėmime iš manes tik už dvejų įvorių pakeitimą paprašė 90 eurų +ratu suvedimas.kadangi kaina man pasirode per didele nusprendžiau keisti kitur,pasidomejus internete,pasiskambinus ,kainos svyravo nuo 10 iki 17 euru už tą patį darbą.pasirinkau servisa ,nusipirkau dalis ir nuvažiavau keisti.kai pakele auto ir pasižiūrėjo meistras,pasirodo kad ten nieko nereikia keisti,tuo įsitikinau ir aš,įvorės geram stovyje jokių iplyšimų ar kitokių defektų nesimato.taigi deka sąžiningų žmonių servise sutaupiau pinigus ir orginalių gerų dalių keitimo į abejotinos kokybės naujas.Iš paskutinės patikros darau išvadą, kad tikrintoju galima tikėti, tik ką rodo kompiuteris, o vizualinės apžiūros rezultatai priklauso nuo tikrintojo sąžinės ir jeigu  turite patikimą meistrą ,važiuokit pas jį.Tokių atvejų esu girdėjes iš pažystamų, bet netikėjau.

Neprisijungęs Zaroliz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 967
Ats: važiuoklės patikra, arba kaip mausto klaipedos eolte
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 20, 2016, 10:34:30 am »
Man vieną kartą taip buvo Jonavoj, vienam "servisiuke", priskaičiavo važiuoklės tvarkymo už daugiau kaip 700 lietuviškų pinigų, nepatikėjau, nuvažiavau į kitą, tai užteko tik suvedimą padaryti.

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: važiuoklės patikra, arba kaip mausto klaipedos eolte
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 20, 2016, 10:38:44 am »
Apie EOLTĄ atsiliepimai (vienam kaip tik nepamatė gedimo)
http://rekvizitai.vz.lt/imone/eoltas/atsiliepimai/