Autorius Tema: Yaris verso pirkimas  (Skaityta 22124 kartus)

Neprisijungęs Gintautas.r

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #30 Įrašytas: Kovo 29, 2016, 10:23:01 am »
dar norejau pasiklausti, o kaip varikliai yaris verso 1.5 benzinas, ten irgi grandine stovi?, irgi gal geras variklis?

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #31 Įrašytas: Kovo 29, 2016, 18:27:41 pm »
1.5l kaip1.3l tik didesne kubatura  ir kilovatu daugiau :) grandine stovi :) del patikimumo nezinau bet manau patikimas jei tinkamai priziuresi :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Gintautas.r

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #32 Įrašytas: Kovo 29, 2016, 21:34:15 pm »
jei, kas uzmatys, kur nors yari verso,  butinai automata ir benzina ir su kondicionieriumi nuo 2003m parduodama uz protinga ne kosmine kaina, parasykit i pm,  autogide nera ,o autopliuse yra isviso 7 vnt. Gal, kas perziuretu autopliuse skelbimus, ir is tu 7 jusu nuomone vertas kazko, bent is foto, tada lekciau ziureti. :)

Neprisijungęs Gintautas.r

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #33 Įrašytas: Gegužės 18, 2016, 14:55:25 pm »
Ar taip būna? kai automobilio pirkėjas dėkoja pardavėjui   :) Ačiū mūsų klubo nariui Egiui, kuris surado ir pardavė mano kriterijus atitinkantį auto, kurio aš ir ieškojau yaris verso, labai džiaugiamės ir važinėjame.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #34 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 00:56:16 am »
Ar taip būna? kai automobilio pirkėjas dėkoja pardavėjui   :) Ačiū mūsų klubo nariui Egiui, kuris surado ir pardavė mano kriterijus atitinkantį auto, kurio aš ir ieškojau yaris verso, labai džiaugiamės ir važinėjame.
Smagu girdeti, jog viskas ok su automobiliu, nors pagal technini stovi bei automobilio kilometraza, kitaip ir negali but! ;)

Neprisijungęs rolikas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 211
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #35 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 10:44:09 am »
Ar taip būna? kai automobilio pirkėjas dėkoja pardavėjui   :) .
Būna:).

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #36 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 11:35:34 am »
Ar taip būna? kai automobilio pirkėjas dėkoja pardavėjui   :) Ačiū mūsų klubo nariui Egiui, kuris surado ir pardavė mano kriterijus atitinkantį auto, kurio aš ir ieškojau yaris verso, labai džiaugiamės ir važinėjame.

Va čia tai lygis (y), respects pardavėjui :-)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #37 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 13:47:51 pm »
 Tai,kad cia respects pirkejui,o ne pardavejui  :-]  .Ar daznai pirkejas nusipirkes gera masina dekoja?Ar daznai forume uz pagalba dekoja?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #38 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 14:24:35 pm »
Tai,kad cia respects pirkejui,o ne pardavejui  :-]  .Ar daznai pirkejas nusipirkes gera masina dekoja?Ar daznai forume uz pagalba dekoja?

Logiška, teisingas pastebėjimas (+) rėkiama kai paaiškėja, kad kas nors blogai, o kai gerai, tai tyla. :)

Neprisijungęs Gintautas.r

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #39 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 18:33:26 pm »
Taip ir toyotos klubui noriu padėkoti, kad toks klubas yra, aš žinojau ko noriu ir pagalvojau, kad reikia kreiptis i profesionalus, kurie daugiau nusimano apie toyotas, nei aš ir neapsirikau.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #40 Įrašytas: Gegužės 19, 2016, 22:32:52 pm »
Taip ir toyotos klubui noriu padėkoti, kad toks klubas yra, aš žinojau ko noriu ir pagalvojau, kad reikia kreiptis i profesionalus, kurie daugiau nusimano apie toyotas, nei aš ir neapsirikau.

Padėkos manau per daug, va keli euriukai klubo rėmimui būtų kaip tik  :H

http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,1269.270.html

Neprisijungęs Gintautas.r

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #41 Įrašytas: Kovo 11, 2018, 17:41:49 pm »
Sveiki, dar kartą noriu padėkoti, jau beveik po dviejų metų pertraukos, senam Toyotos klubo nariui EGIUI, už antrą man surastą reikiamą automobilį, be jokių nesklandumų automobilį pardavė, automobiliu esu labai patenkintas. Pasikartosiu, kad retai taip būna, kad pirkėjas dėkoja pardavėjui už tvarkingą parduotą automobilį.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Yaris verso pirkimas
« Atsakymas #42 Įrašytas: Kovo 11, 2018, 22:28:30 pm »
Sveiki, dar kartą noriu padėkoti, jau beveik po dviejų metų pertraukos, senam Toyotos klubo nariui EGIUI, už antrą man surastą reikiamą automobilį, be jokių nesklandumų automobilį pardavė, automobiliu esu labai patenkintas. Pasikartosiu, kad retai taip būna, kad pirkėjas dėkoja pardavėjui už tvarkingą parduotą automobilį.
Aciu, Gintautai uz gerus zodzius, malonu, kad naujasis pirkinys tiko-patiko ir jau vazineja Panevezio gatvemis ;) Dazniausiai pirkejas skambina pardavejui tik kaip kas buna negerai, retas kuris paskambina padekoti, kad ir po savaites ar menesio eksploatacijos ;) Gero kelio!