Keleiviniai > Carina

Skirtingi termostatai.

(1/7) > >>

Robertas:
Sveiki,

buvau siandien tekstaroje, norejau termostata igyt. Pasirodo, kad yra skirtingi termostatai, vienas 77°c atsidarantis, o kitas 88°c rodos, tai va klausimas butu toks, kaip suzinot, kokio man reikia? variklis pas mane dyzelinis su turbina :) gal kas keitet carinai E ?

MAgNeTAS:
Esu keliom keites, tai visad budavo ant termostato ispausta temepratura. Avensis 98 td buvo 82 C. Tokipat ir nauja gavau, kitokiu nesiule.

Kestutis777:
nusipirkau savo auto su pramusta tarpine. termostatas kitas sugrustas buvo, kad klaidos nerodytu del virslegio..... geriau pasiteirauk to Toyotos servise, koki tau detis ;)

pauliusdd:
Pagal teorinius paskaičiavimus: jei 77 C, tai variklio neperkaitinsi, bet gali vartoti daugiau kuro, nes pilnai gali ir neikiasti. Jei 88 C, tada variklyje palaikoma didesnė temperatūra. Bet iškyla gėsme kaitimui.

Kestutis777:

--- Citata ---pauliusdd parašė:
Pagal teorinius paskaičiavimus: jei 77 C, tai variklio neperkaitinsi, bet gali vartoti daugiau kuro, nes pilnai gali ir neikiasti. Jei 88 C, tada variklyje palaikoma didesnė temperatūra. Bet iškyla gėsme kaitimui.
--- Baigti citatą ---

O ar ne nuo modelio priklauso?? Nezinojau, kad galima pagal nora issirinkti termostata....

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją