Vienatūriai > Picnic

Del picnic ratlankiu, reikia konsultacijos :)

(1/1)

Eimantas Picnic:
Sveiki turiu Toyota picnic, ir noriu ant vasaros pasigrazinti isore. Noreciau uzsideti ratlankius, bet paciam apsispresti neiseina o kiek klausineju vis skirtingos nuomones. Noriu r16 arba r17 ratlankiu tik beda neissirenku kuriuos. Vieni sako kad 17 tiktu tik mazo profilio padangas det reiktu, kiti sako r17 bus labai kieta masina ir lauzys vaziuokle, taip pat ir su r16 vieni sako gerai kiti sako kad nebus tokio vaizdo. Tai patarkit ar r16 ar r17 ir kodel taip manot :) aciu is anksto :) :-)

ketvirtasis:
A čia kaip blondinei nori būti graži mauk aukštakulnius, nori patogiai vaikščioti užsidėk tai kas priklauso. Žemo profilio padangos - kekvieną duobutė, kekvienas met. dangtis bus suskaičiuotas. Picnikas ne ta mašina, kad šustravoti tai yra šeimos automobilis. Užsidėk 15" bus ir patogu ir prie šustrų, turėjau tą "dilemą" su Picnic-u pirma mano Toyota buvo.

valdasw:
Bandėm ant Picnico ,užmauti" 17-kos ratus,nepavyko.Gale užsidėjo,o priekyje rėmėsi į spyruolių ,,lėkštes".Na ir vaizdas nelabai koks.Gavosi ,,monster truck" :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją