Žalieji > Kiti hibridai

Ką reiškia check klaidos: Cruise Control, PCS System, Hybrid system

(1/2) > >>

JuliusM:
Sveiki,

Automobilis Prius Plug-in 2013 sakyčiau primi požymiai prasidėjo vakar - naudojau Cruise Control (radaro rėžimu) važiuojant  ~90 km/h greičiu Cruise Control netikėtai atsijungė, prežastis tipo nešvarus sensorius... nuvaliau priekyje esantį Toyota ženklą (kaip suprantu ten ir yra radaras) tačiau problema neišsisprendė, Cruise Control su radaru taip ir nepavyko paleisti.... teko radarą išjungti ir toliau važiuoti naudojantis paprastu Cruise Control... Šiandien Cruise Control įsijungė su radaro funkcija tačiau po kiek laiko išsijungė ir dar papildomai atsirado šie Check'ai:

Check Cruise Control System
Check PCS System
Check Hybrid system stop the vehicle in a safe place

Gal kokių idėjų kas per problema ir ar įmanoma susitvarkyti pačiam?

Venza:
 Pirmiausia reikia prisijungt prie diagnostikos ir nuskaityt klaidas,o tada galesi sprest ar imanoma susitvarkyt paciam.

JuliusM:
ar Hybrid automobiliuose klaidos trinasi atjungus 12V akumuliatorių? spėju taip ir kodų jau nerasiu :-(...esmė tame, kad  pamatavau 12v akumuliatoriaus įtampą ir ji buvo tik 12,3V tad atjungiau ir parsinešiau pakrauti, o dabar galvoju kad bereikalo atjungiau klėmus... reikėjo krauti neišėmus....

MindaugasB:
Kai tai vel vaziuojant ismes tas klaidas tai ir nusiskaitysi is naujo. Menka beda.

JuliusM:
Panašu čia tas atvejis, kai pagal klaidos kodą nieko negalima buvo pasakyti... Tokvilos išvada - automobilis kažkada buvo avarijoje: kondicionierius turi mechaninių pažeidimų žymes, jo pajungimo laidai ne pakeisti bet sulituoti - diagnostinės programos rodo srovės nuotėkį... Šią info perdaviau Sovli iš kurių ir pirkau automobilį - jie vyrai sąžiningi: atsiuntė tralą, suremontavo ir atvežė atgal į Vilnių. Kol kas jokių problemų. Malonu turėti reikalus su profesionalais.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją