Skelbimai > Paslaugos

Toyota chiptuning, DPF, EGR off, diagnostika ir kt... (Šiauliai-Vilnius)

<< < (3/11) > >>

Automodas:
Profesionalus automobilių chiptuning, galios didinimas daugumai dyzelinių automobilių, programos rašomos tik individualiai. Naudojamos pačios pažangiausios įrangos, daugumai automobilių programavimas atliekamas net neišėmus ECU
Taip pat atlieku diagnostiką daugumai automobilių, analizuoju gyvus parametrus.
Profesionalus EGR, DPF. FAP, SKLENDŽIŲ, IMOBILAIZERIO išprogramavimas. Taip pat galiu išspręsti programiškai blogą kurimasi šiltam varikliui.
Galios padidėjimas 15- 40 proc, ekonomijos iki 5proc.
UŽSIIMU IR PSG16 opel 2.2 ir 2.0dti chipavimu.
Jau programuojame ir TOYOTA,LEXUS D4D.
Modernizuoju vag grupės automobilius, lituoju baltą skydelio apšvietimą, keičiu skydelio lcd, keičiu blokus, vairus, pajungiu įvairias funkcijas.
Išrašome sąskaitas. Dirbame 7 dienas per savaitę.
Daugiau informacijos www.automodas.lt
Šiauliai - Vilnius 863642183

augisz:
Toks klausimas pasistojo - 2.2 d4d 2007m kazka pagerint ar imanoma programuojant AR geriau nelyst ir ramiai vaziuot? Nekalbu apie galios didinima iki beprotisku aukstumu.

GALLANT:
Kelt galinguma visada verta, jei galva dirba teisingai ir nemini dugnais, o galinguma panaudoji tada kada jo reikia. Su toyota aukstumu nesigaus, mazai resurso palikta. Va 1,9TDI, tai pasikeliau apie 80%, bet jau darosi mazoka. Beje trasoj vaziuojant valgo maziau salerkos, aisku mieste kazkiek daugiau, nes kaip bebutu vistiek koja sunkesne pasidaro.

MindaugasB:
Gallant'ai, kiek kw is kiek pasidarei?

Zaroliz:
Spėju bus iš 66 į kokių 115 ar panašiai :-)

Išsiųsta naudojantis D6503 Tapatalk 4 Lt

augisz:

--- Citata iš: GALLANT  Birželio 04, 2016, 00:12:08 am --- Beje trasoj vaziuojant valgo maziau salerkos, aisku mieste kazkiek daugiau, nes kaip bebutu vistiek koja sunkesne pasidaro.

--- Baigti citatą ---

Ta ir norejau paklaust, ar perprogramaves pasieksiu kazkokia apciuopiama ekonomija arba kazka kitka nesupjaudamas variklio. Nelenktynem ruosiamasi su seimynine auto.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją