Autorius Tema: Prius - klausimai/atsakymai  (Skaityta 87693 kartus)

Neprisijungęs Ilja 510

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 58
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Vasario 06, 2017, 19:22:59 pm »
Sveiki draugai!!
Kur gauti eksplotacijos ir aptarnavimo knyga Priusas 2011?
Toyota Prius 2011m.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Vasario 06, 2017, 19:32:18 pm »
Pas mane irgi jauciasi nors modelis kitoks biski. Ypac jauciasi ziema tie dalykai labiau, vasara taip nesijaucia. Kitas klausimas: kaip is tikro yra su tom eCVT dezem? Atstovas ir manuale niekur nepazymeta ar kas kazkiek laiko ar kas kazkiek km reiktu keisti tepala dezeje. Bet tai vistiek ten mechanines dalys juda, tai manau kas kazkiek reikia keisti? Gal man tai greit ir negresia, nes rida vos 21 k km, bet kaip is tikro su cvt deziu eksploatacijos terminais?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Vasario 06, 2017, 22:16:49 pm »
Pas mane irgi jauciasi nors modelis kitoks biski. Ypac jauciasi ziema tie dalykai labiau, vasara taip nesijaucia. Kitas klausimas: kaip is tikro yra su tom eCVT dezem? Atstovas ir manuale niekur nepazymeta ar kas kazkiek laiko ar kas kazkiek km reiktu keisti tepala dezeje. Bet tai vistiek ten mechanines dalys juda, tai manau kas kazkiek reikia keisti? Gal man tai greit ir negresia, nes rida vos 21 k km, bet kaip is tikro su cvt deziu eksploatacijos terminais?
Tai yra cvt dėžė ir diržas patykėk manim mėgsta šviežią tepalą, vag'as savo multitronikams kas 60k km keičia.
Aš pakeičiau ir man dzin, kad gamintojas sako life time tepalas, tokių deja dar neišrado, life time pagal gamintoja garantijos laikotarpis ;)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasario 07, 2017, 13:10:56 pm »
 Nera ten variatoriaus dirzo.Visai kitokia sandara Prius dezes ir ji labai kantri.Vienas pazistamas pries metus parvezes buvo Prius su rida virs 400k km,tai keite deze,bet problema dezeje buvo del kazkokio atraminio guolio.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Vasario 07, 2017, 17:52:18 pm »
Nera ten variatoriaus dirzo.Visai kitokia sandara Prius dezes ir ji labai kantri.Vienas pazistamas pries metus parvezes buvo Prius su rida virs 400k km,tai keite deze,bet problema dezeje buvo del kazkokio atraminio guolio.
Yra grandinė kuri į final drive paduoda. Ir power split tikrai nori kokybiško tepalo :)

http://www.roperld.com/science/Prius/PriusPhysics.htm

« Paskutinį kartą keitė: Vasario 07, 2017, 17:55:16 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Vasario 07, 2017, 20:19:37 pm »
 Tai ne variatoriaus dirzas,o grandine sukanti dantracius.Joks praslydimas ten nevyksta kaip variatoriaus atveju ir i deze pilasi ne spec variatorinis tepalas o ATF.Deze tikrai neopi ir neproblematiska ,nereikia cia visu gasdint.Avensiu 6 begis 10 kart problematiskesnis  :-]
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Vasario 07, 2017, 22:08:57 pm »
Tai ne variatoriaus dirzas,o grandine sukanti dantracius.Joks praslydimas ten nevyksta kaip variatoriaus atveju ir i deze pilasi ne spec variatorinis tepalas o ATF.Deze tikrai neopi ir neproblematiska ,nereikia cia visu gasdint.Avensiu 6 begis 10 kart problematiskesnis  :-]
Na pakeitus blogiau nebus, man pvz sumažėjo tokie trūkčiojimai stovint ant D.
O pilasi ne paprastas ATF, o toks kuris turi mažiau valomųjų savybių, neturi vandens savyje, taip taip alyvoje vandens būna :), nes ten realiai generatorius alyvoje irgi sukasi ;) tad pirkite tą alyvą tik iš Toyota.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Vasario 08, 2017, 08:47:58 am »
Automato tepalus reikia imti tik is atstovu. Tada nebus jokiu problemu. Jau daug pazystamu keite tepalus po 2 kartus, nes po tepalu keitimo pasidare blogiau nei buvo. Tik vel pakeitus i tepalus is atstovu problema susitvarke.

Neprisijungęs eimantas.van

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #38 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 11:38:11 am »
Sveiki, turiu dabar orginalius R15 ratus ant priuso, Noriu nupirkti orginalius R17 ratus.Klausimas ar viskas su mano senais varztais tiks?ar ir nereiks kompo kalibruoti su naujais ratais?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #39 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 11:41:05 am »
Sveiki, turiu dabar orginalius R15 ratus ant priuso, Noriu nupirkti orginalius R17 ratus.Klausimas ar viskas su mano senais varztais tiks?ar ir nereiks kompo kalibruoti su naujais ratais?
Varžtus nusipirksi jei trumpi bus, nes čia viskas priklausys nuo ratlankio, bet prie ko kompas tai aš nesupratau :)

Neprisijungęs eimantas.van

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #40 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 12:03:47 pm »
Del kompo vienas zmogus sake kad hibridams jai dedi kitokio dydzio ratus kompui gali netikti...Gal ir pats nezino...

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #41 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 12:05:02 pm »
Gal naujų ratų padangų slėgio daviklius reikia pririšti?

Neprisijungęs Ilja 510

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 58
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #42 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 13:05:25 pm »
O kas dare pilna diagnostika Priusuj pas oficialus, kokia kaina gal zinot ?
Toyota Prius 2011m.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #43 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 13:45:16 pm »
O kas dare pilna diagnostika Priusuj pas oficialus, kokia kaina gal zinot ?

Prieš pirkdamas PriusV tikrinau jį Mototojoj, tai berods apie 75 eurai bendra patikra.
Dar tuo metu galėjai atskirai pagrindinės baterijos testavimą ar kažkaip panašiai vadinasi, žodžiu jie ištestuoja ir išduoda pažymą, su 1 metų garantija, na esmė kad garantuoja, kad dar metus pagrindinė baterija atlaikys, kaina berods 40 eurų buvo, bet kadangi auto nesena ir nedaug prabėgus, tai atlikau tik tą bendrą patikrą, per pusę metų eksploatacijos kol kas nieko blogo neišlindo.
Tiesa, kiek jie ten ką apžiūri nelabai gilinausi bet kai kurių smulkmenų nepastebėjo, pvz. pas mane grybavo lauko temperatūros daviklis- nepastebėjo, nusipirkus teko keisti kitu (šrote 15 eur.)

Žodžiu esmę patikrina: ar pakankamai aušinimo skysčio, ar tepalo lygis variklyje normalus, ar visos lemputės dega:)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 09, 2017, 13:48:06 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #44 Įrašytas: Vasario 09, 2017, 14:28:43 pm »

Žodžiu esmę patikrina: ar pakankamai aušinimo skysčio, ar tepalo lygis variklyje normalus, ar visos lemputės dega:)


 :-]
Tokia diagnostika as ir pats galiu padaryt.
Is tikruju tai nieko Jie ten labai ir neziuri. Cia lietuvaiciu iprotis varyt tikrint pas atstova. Butm UK ir tai pasakytum kam tai uzjuoktu tave negyvai.